US|glaca odpowiada

18.11.2008; 16:15   Autor: Krzychu   wyświetleń: 96660

 

Wywiad został przeprowadzony z Przemysławem "glaca" Krygierem, reprezentantem zespołu UniversalSoldiers. Razem ze swoją załogą, glaca zdobył pierwsze miejsce na turnieju TimeToPlay 2008 w Bełchatowie.

Witam, czy mógłbyś się przedstawić?

Witam serdecznie. Nazywam się Przemek "glaca" Krygier. Mam 21 lat i mieszkam w słynnym ostatnimi dniami Bełchatowie.


Jakie są Twoje wrażenia po zakończeniu Time To Play? Co sądzisz o organizacji i co należałoby w niej poprawić?

Turniej wypadł naprawdę dobrze. Sprzętowo było super, nie można się doczepić do niczego. Jeżeli chodzi o organizację to było kilka wpadek, jak restart serwera na którym rozgrywał się mecz lub brak pauzy co między innymi zaszkodziło nam w meczu z boomslejwem :), ale nie chcę usprawiedliwiać tutaj naszą porażkę z nimi. Ogólnie jestem bardzo zadowolony z lana i z organizacji. GJ FF:)


Wiele osób uważało Was za internetową drużynę, a tu proszę wygraliście lana. Masz coś do powiedzenia na ten temat?

Praktycznie nikt poza organizacją US nie wierzył że możemy wygrać. Zdecydowaliśmy się zagrać w tym turnieju ze względu na naszą reputacje. Każdy kto z nami grał przez internet uważał że gramy nieuczciwie i korzystamy z dopalaczy. Nic podobnego. Tę grę, którą prezentujemy teraz zawdzięczamy tylko i wyłącznie ciężkiemu treningowi. Pokazaliśmy na co nas stać. Mam nadzieje że zmniejszy się grono ludzi, którzy uważali nas za netowców. Słowa Dagera wyjaśniają wszystko "na lanie jesteście bardziej netowi niż na necie". Pozdro dla niego:P


A jak oceniasz Waszą grę podczas turnieju? Dla wielu osób Wasz sukces był wielką niespodzianką.

Jestem zadowolony z formy całej drużyny. W pierwszy dzień mieliśmy delikatne problemy ze sprzętem, chodzi mi konkretnie o komunikacje głosową, ale daliśmy radę. Wyszliśmy na 2 miejscu z grupy, niedziela to już popis całej drużyny. Komunikacja była świetna, wszyscy zagrali bardzo dobrze i cieszę się że udało nam się pokonać takie teamy jak SPQR i Khaotic. Mam nadzieję że w następnych tego typu turniejach będziemy brani pod uwagę jeżeli chodzi o podium:)


Który mecz w turnieju uważasz za najcięższy?

Najtrudniejszym meczem był mecz z SPQR. Chłopaki grają naprawdę dobrze. Po dwóch dogrywkach udało się zwyciężyć, z czego jestem bardzo zadowolony.


W drugim turnieju kwalifikacyjnym do ESL AS przegraliście 16:0 z drużyną THE SKURVELS - co było przyczyną tej porażki?

Przed samym meczem jeden z naszych zawodników miał awarię komputera, 20 minut przed rozpoczęciem meczu musiał przeinstalować system. Przez ten incydent byliśmy bardzo zbulwersowani, przede wszystkim dlatego, że graliśmy we czterech. Gra zupełnie nie toczyła się po naszej myśli. Chłopaki wykorzystywali przewagę jednego zawodnika i zrobili to co powinni zrobić, czyli rozgromili nas do 0. Jednak w 3 edycji udało nam się dołączyć do ESL AS i będziemy starać się awansować do ESL PS.


Jakie są Wasze plany na przyszłość? Zamierzacie zagrać w HLC czy zostajecie tylko przy EAS?

Tak, chcielibyśmy zagrać w HLC i na pewno to uczynimy. Będziemy się starać pojawiać na większych lanach. Na razie czeka nas trening, a co będzie w przyszłości to czas pokaże:)


Dziękuję za udzielenie wywiadu. Czy chcesz dodać coś jeszcze?

Dziękuję również. Chciałbym pozdrowić cały zarząd US, chłopaków z teamu oraz szczere podziękowania dla Luke, który pomaga nam we wszystkim. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam. glacaKomentarze

~ gieroj 26.12.2008; 14:21
Ładne grali, nie ma co.

autor:

tresc:Redakcja serwisu CS16.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy czytelników.
eljot Stomatologia Częstochowa