Wywiad z BSTR|pater

12.06.2009; 18:51   Autor: ReD1   wyświetleń: 94767

Witam. Na początek przedstaw się naszym czytelnikom.

Nazywam się Patryk Bielecki, mam 15 lat mieszkam w Ostrowcu Świętokrzyskim uczęszczam do Gimnazjum Sportowego w Ostrowcu. W esporcie możecie mnie kojarzyć lub i nie z organizacji BSTR, gdzie gram w dywizji Counter Strike


Przejdźmy może do drużyny BezStrachu.pl, do której dołączyliście kilka tygodni temu. Jak pierwsze wrażenie z Waszej współpracy?

Jest to doskonała organizacja, co najważniejsze oparta w samych profesjonalistów każdy dokładnie wie co ma robić czy to organizacji czy inni reprezentanci. Jeżeli chodzi o sprawy czysto organizacyjne to otrzymaliśmy wystarczające zaplecze, aby móc się rozwijać i wszystko idzie w dobrym kierunku.


No właśnie, możesz nam wyjawić co zaoferowało Wam BSTR, abyście mogli się lepiej rozwijać?

Hm, nie wiem czy do końca mogę o tym mówić zapewniam Cię, że są to takie warunki, którymi nie powstydził by się żaden zespół.


Na jakich turniejach planujecie pokazać się w najbliższym czasie?

Na razie nie było takiego tematu, bo aktywność sceny w obecnym momencie jest zaskakująco słaba. Czekamy na pojawienie się jakiegoś fajnego eventu, i mamy nadzieję iż uda nam się dodać naszych nowych zawodników do drużyny na HLC, która czeka już na swojego rywala w półfinałach.


Co do "fajnego eventu" - planujecie wyjechać zagranicę na jakiś turniej?

Wiesz myślę, że na razie nie ma sensu wyrywać się na szeroką wodę, po zmianach w składzie oczywiście na lepsze staramy się zgrać i na razie zawojować trochę na ojczystej scenie. Kiedyś na pewno pojawi się w naszych głowach plan dalszych wyjazdów.


Poruszyłeś temat Waszej zmiany w składzie. Wszystko idzie w dobrym kierunku, a zgranie jest coraz lepsze czy przeciwnie?

Na szczęście, tak głównym powodem zmiany było niskie zainteresowanie poprzednich graczy, do drużyny doszli nowi zawodnicy którzy doskonale kompilują zarówno zaangażowaniem umiejętnościami jak i charakterem z resztą członków.Gdy graliście jeszcze pod barwami JustHigh.pl pojechaliście na eLO 2009, które odbywało się w Ostrowcu. Możesz nam opowiedzieć o wrażeniach jakie Was napotkały? Jak z organizacją?

Byliśmy tam na turnieju, ale to była zupełnie inna bajka, wtedy jeszcze nic nie łączyło obecnej ekipy BSTR, ze sobą z tamtego składu byłem tylko ja. Na lanie występował jeszcze Sammer, ale on reprezentował barwy drużyny "Team Ostrowiec". Nasz skład na lana był totalnie mixowy dwóch uzupełniających graczy poznaliśmy w czwartek więc nawet nie było kiedy się przygotować. Zagraliśmy tam słabo. Jeżeli chodzi o organizację to opóźnienia były ogromne mieliśmy zacząć swoją grupę o 19, a zaczęliśmy o 4 nad ranem, wyobrażasz sobie w jakim stanie siadałem do komputera? Pamiętam, że gość, który był naszym kierowcą budził mnie bo zasypiałem w przerwach meczowych. Mimo wszystko każdy wie jak się dzieje na polskich lanach, dlatego też chwała organizatorom, którzy mimo niskiego wieku dali sobie rade i doprowadzili turniej do końca.


Co dalej z JH? Planujesz reaktywację gamingu, czy zostajesz przy grze w BSTR?

JUSTHIGH, już nie ma tuż po dojściu do organizacji BSTR, pomyślałem, że MATISOFT, może jeszcze pomóc organizacji BSTR więc podsunąłem ten pomysł Duffiemu. Z tego co wiem są już dogadani.


Obaj mieliśmy nieprzyjemną sytuację z niejakim "Sivy'm", który był założycielem organizacji eGaming.in. Opowiedz naszym czytelnikom o tej sytuacji.

Tak trafiliśmy do tej organizacji w której byłeś redaktorem. Obiecywano nam złote góry, rzekomym sponsorem była fińska firma Squashline, produkująca sprzęt do samolotów. Miały być pensje/koszulki/opłata eventów / serwery i BNC, otrzymaliśmy tylko to ostatnie. Kiedy zaczęliśmy dociekać kłamstw i machlojek robionych przez "pseudo-orgę" Siwego, zostaliśmy wydaleni z drużyny. Później kiedy w sieci pojawiły się artykuły dotyczące internetowego oszusta postanowiłem na własną rękę dociec prawdy. Napisałem na maila do firmy, która groziła mi policją, teraz nie mam już wątpliwości to był Siwy, który pewnie działa już pod innym nazwiskiem numerem i wszystkich z czym można byłoby go kojarzyć.


To już koniec naszego krótkiego wywiadu. Teraz masz czas na pozdrowienia!

Dzięki, pozdrawiam Waszych czytelników, Ciebie i całą redakcję. Oprócz tego pozdrawiam całe BezStrachu.pl oraz Sammera, Phantoma, Smirnoffa, Krugera, Muzica no i oczywiście honorowego zawodnika, z którym codziennie przesiaduje kupę czasu na Ventrilo sBKKK.
Komentarze

~ VatoR 13.06.2009; 17:18
nic nie wspomniane o przegranym meczu z WSNT :) płacz był ładny no ale wiadomo... jak na 15nasto latków ^^
WSNT 16 : 9 BSTR
~ yyyy 12.06.2009; 22:03
je#$ny noname

autor:

tresc:Redakcja serwisu CS16.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy czytelników.
eljot Stomatologia Częstochowa