Wywiad z BZ|Budyń!

06.06.2009; 17:55   Autor: ReD1   wyświetleń: 99216

Cześć! Na początek standardowo przedstaw się naszym czytelnikom.

Witam, nazywam się Daniel Troszczyński bardziej znany pod pseudonimem "Budyń". Mam 16 lat. Uczęszczam do trzeciej klasy gimnazjum w Łomży. Oprócz CS`a interesuję się c-walk`iem, muzyką, skateboard`ingiem oraz koszykówką.


Może opowiedz nam historię swojego zespołu oraz opisz każdego z graczy.

Skład powstał w połowie 2008 roku w tzw. stałej trójce, do której należeli hubek, lo i PAKIER. Nastąpiło wiele roszad. W ostateczności powstał skład: Ja, lo, hubek, NOK, kOLI oraz PAKIER (inactive). Wymuszono na nas zmianę - zamiast kOLI`ego wskoczył PoGo. Przyczyną tej rotacji było zrezygnowanie i odcięcie się Konrada od poważnej gry. Wspominając o rolach każdego z "player`ów" to każdy ma swoją specyficzną osobowość. Standardowo zacznę od lo, zawsze wypomina mi mój tekst - "Z taką Waszą grą to ja nie prowadzę." ( :D ). Kolejnym zawodnikiem do scharaktyryzowania jest NOK. Krzysiek wyróżnia się swoimi umiejętnościami na internecie jak i na turniejach offline. Tak samo świetnie strzela jak i myśli. Gracz który rozwinął swój umysł oraz umiejętności w bardzo krótkim czasie. Hubert aka hubek - koleś o nieprzewidywalnej postawie podczas meczu. Jednego dnia potrafi wygrać akcję 1onX, a drugiego niestety przegrać wygraną rundę. Cóż taka jest gra. ;-) Nadeszła pora na Filipa. PoGo gracz starej sceny kontera, może mało znany, ale za to doświadczony. Potrafi rozwikłać każdą zagadkę (czyt. rozstawienie przeciwnika) i potrafi wraz ze mną poprowadzić drużynę do zwycięstwa. Co do swojej osoby wolę zachować skromność ( :D ). Nie jestem po to by oceniać siebie samego.


Przejdźmy może do turnieju EGU 2009, na którym pojawiła się Wasza drużyna. Początkowo nic nie sprawiało wrażenia, że akcja potoczy się aż tak tragicznie. Jak oceniasz organizacje tej imprezy?

Na początku wszystko wydawało się być super. Eliminacje jak do wielkiego event`a itp. Niestety, potoczyło się tragnicznie. Nasze oczekiwania przerosły wszystko. Najwyraźniej firma bodajże DELL niedostarczyła kompletu komputerów (30) do zoorganizowania turnieju. Mając tak wielkie możliwości i placówkę do wykonania takiej imprezy postarał bym się o nie tylko słowną, a kontraktową umowę między organizacją, a właścicielami firm. Myślę, że organizatorzy wyciągną z tego wnioski i zorganizują odpowiedni turniej, w odpowiednich warunkach, bo placówkę jak by nie patrzeć mieli celującą. ;-)


Co zaskoczyło Was najbardziej na tym lanie?

Chyba gra eQualiity POKERINFO.pl gdyż mieliśmy nadzieję, że zagrają... żeby nie ukrywać słabiej. Na internecie wygrali z nami jedną mapę, a w zamian to my odbiliśmy im nuka. Wszystko rozstrzygnęło i wyjaśniło się na miejscu, na mapie dust2, gdzie my po dogrywce udowodniliśmy, że to jednak Black-Zone zasługuje na wyjście z grupy.Waszym drugim spotkaniem był mecz z eQuality. Zapewne było ciężko ale jakoś wybrnęliście z sytuacji podczas dogrywki. Zadziwił Was poziom gry jaki zaprezentowali?

Tak jak już wspomniałem. Przeciwnik nas zaskoczył, gdyż nie spodziewaliśmy się takiego oporu z ich strony. Mimo wszystko tzw. no name`y zwyciężyły (BZ) i to do nas należało srebro w grupie. Niezapomnę rozmów podczas meczu przeprowadzonych przez eQ|blejt ze mną, który miały na celu podpuszczenie mnie i wytrącenie mojej osoby z równowagi.


"..., który miał na celu podpuszczenie mnie i wytrącenie mojej osoby z równowagi" - Możesz opowiedzieć nam coś o tej sytuacji?

Do tego typu sytuacji doprowadziło dwukrotne rozłączenie się internetu u naszego gracza, hubka. Chwilowa pauza - wymiana zdań między graczami, presja widziana w oczach, aż do końca meczu.


W skali 1-10 jak oceniasz poziom graczy na EGU 09?

Krótko, 8. Biorąc pod uwagę Deltę, MGS, zaUBER i nieprzewidywalne eQualiity.


Przygotowywaliście się do tej imprezy, a jak tak to ile godzin dziennie trenowaliście.

EGU było dla nas czymś niezwykle ważnym lecz przed samym LANem zaczął nam się sypać skład. NOK miał w ogóle w planach zmienić team, kOLI powiedział, że nie jedzie z różnych względów. A więc zaczęła się walka z czasem. Krzysiek został przez nas namówiony na wyjazd oraz co się z tym składa treningi przed wyjazdowe. I przy okazji wyszedłem z inicjatywą by zgarnąć do stałej piątki mojego teamplay`a od 2on2, z którym wygrałem LANa w Ostrołęce - PoGo. Skład był pewny tydzień przed imprezą. Treningi zaczęły się jakieś 3, może 4 dni przed event`em. Myślę, że mogę być zadowolony z występu, ale chyba solowego. Co jak co, ale każdy powinien martwić się o własną osobę. Black-Zone miejcie to na uwadze.


Na jakiego lana planujecie się wybrać w najbliższym czasie?

Mając problemy kadrowe planujemy zakwalifikować się na Rumię, co bardzo ciężko nam wychodzi, a dalej narazie nic nie planujemy, gdyż każdy z nas boi się jutra. Może podejmiemy się kolejnej edycji TTP. Mamy nadzieję, że każdy weźmie się w garść i zacznie sypać ograne przez drużynę naboje w głowy. Ale... Wczoraj dostałem (możliwe, że fejk)informację, iż w Olsztynie ma się odbyć jakiś LAN 5on5. Może i nas tam "zaadoptują".Co fascynuje Cię w Counter-Strike'u i dlaczego postanowiłeś zacząć grać w tę grę?

W konterze tak naprawdę fascynują mnie wymagania, do których trzeba się dostosować by być jednym z lepszych graczy. Chciałbym kiedyś się wybić na polskiej scenie, ale niestety nie mam do tego warunków. Wymagania o których wspomniałem są następujące: Gra drużynowa, odpowiednie rzucanie granatów oraz ogarnięcie celownika w jak najskuteczniejszy sposób. CS po prostu wciągnął mnie sam z siebie. Zajrzałem co tam u sąsiada, spojrzałem w jego monitor i ujrzałem broń, którą było AK-47, strzelał się On na mapie fy_pool_day. I tak jakoś się zaczęło...


Czy Twoim zdaniem sprzęt wpływa jakoś na poziom naszej gry?

Moim zdaniem tak, bo co to by była za gra bez odpowiednich słuchawek. Myszka oraz klawiatura jak dla mnie nie mają tu większego znaczenia, ale słuchawki owszem. Każdy może być przyzwyczajony do swojego rodzaju ustawień, dpi, sensitivity w mouse`ie, ale w mojej mierze headset dla gracza powinien być bezcenny.


Jaki był Twój najważniejszy mecz w życiu i podczas jakiego turnieju go rozgrywałeś?

Bardzo dobre pytanie. Chyba najważniejszym meczem było spotkanie o wejście do finałów w Pałacu Prymasowskim (a jednak odbyło się to na internecie) z okazji kode5 Poland. Wraz z BZ grałem wtedy przeciwko Team Plantro, które zarządało ode mnie wszystkie dema i zdecydowało się nawet zrobić film z moimi akcjami z mapy de_train, gdzie nie powiem, grałem wtedy swoją tzw. życiówkę. Mało brakowało do wygranej owego meczu, lecz cóż... nie ma co tłumaczyć.


Przejdźmy bardziej do życia prywatnego. Co na codzień lubisz robić i jaki jest ten prawdziwy Daniel?

Na codzień grywam w "basketa", wybieram się na póki co nielegalne dla mnie piwo ze znajomymi. W wolnych chwilach staram się uczyć nowych kroków c-walk`owych. Nie wspominając o tym, że bez muzyki w uszach nie wybieram się nigdzie. ;-)


To już koniec naszego wywiadu. Teraz masz czas dla siebie!

Na sam początek chciałbym pozdrowić Ciebie, za wspólnie spędzony czas oraz (no to się zaczyna :-D) Klaudię, Szymiego aka equipmeNt[kmd], psitę, insidera, Fightera, winyLa, PieCzyWa, fragnatica, rDsa, kOLIego, PAKIERa, cały MultiGaming Black-Zone, szczególnie NOKa, hubka, lo, PoGa oraz wszystkich którzy chcieli być przeze mnie pozdrowieni jak i tych o których zapomniałem! :-)
Komentarze

~ kokos 08.06.2009; 18:49
wiecej wywiadow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
~ iks_de 07.06.2009; 14:42
Hue hue hue :D sa i fotki ! :D
~ JACO 07.06.2009; 12:38
Na fotki zapraszam na www.black-zone.eu :)
~ Budyn 06.06.2009; 21:59
Jutro będą foty. ;-)
~ iks_de 06.06.2009; 20:31
hehehe no fotki !
~ L337 Crew 06.06.2009; 19:08
Fotki prosimy ;>

autor:

tresc:Redakcja serwisu CS16.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy czytelników.
eljot Stomatologia Częstochowa