analizator odpowiada

04.09.2009; 15:24   Autor: Krzychu   wyświetleń: 49341 Jest z nami Adam "analizator" Sullivan, gracz zespołu STER-Gaming.

Już w najbliższy poniedziałek rozpoczynacie zmagania w półfinałach 2. ligi Cybersportu. Co powiesz o swoich przeciwnikach w pierwszej rundzie oraz potencjalnych rywalach w kolejnych spotkaniach?

W pierwszej rundzie przyjdzie nam się zmierzyć z "Wyłączony Monitor", zespołem prowadzonym przez osławionego, niekoniecznie dobrą sławą - demo. Osobiście sami nie wiemy czego możemy się po nich spodziewać. Doszły nas też słuchy, że nie zagrają bo skład co mają w HLC im się posypał. W każdym bądź razie jesteśmy pozytywnie nastawieni do całości. Odnośnie następnego meczu z CEFO/NATIONS to jesteśmy nastawieni bojowo. Swojego czasu jeszcze kiedy Ci drudzy grali pod banderą UF, byliśmy o krok od wygrania i przegraliśmy przez Swoje głupie błędy i poniekąd Polskiego monopolistę - neostradę. Na mecz z CEFO raczej nie liczymy, bo nikt od nas w cuda nie wierzy, jakoby robo & ekipa mieliby przegrać (chociaż ostatnio prezentują zaniżoną formę, co nas wielce martwi). Pożyjemy - zobaczymy.


Czym spowodowane były ostatnie zmiany w Waszym składzie?

Brakiem dostępu do internetu Dante. Chłopak zmieniał providera z "pożal się Panie Boże" multimedii na ... Neostradę. Wszystko jednak już jest ok i mam nadzieję, że do końca tak będzie ;)


Dlaczego odeszliście z WB Gaming?

Głównie przez problemy z kasą. Oferowali nam wsparcie finansowe, a co się okazało, woleli wysłać żeńską dywizję która i tak nic by nie ugrała (pominę fakt, że sam lan okazał się wielkim niewypałem /PCL Bydgoszcz przyp. red./). W międzyczasie dostaliśmy propozycję od STER'u więc długo się nie zastanawialiśmy :)


Czy w najbliższym czasie zobaczymy Was na jakimś turnieju lanowym? (oprócz ewentualnego awansu do LC)

Na 100% tak. Aktualnie wracamy po przerwach. hitman, mando, Dante dosyć długo, albo z długimi przerwami nie dotykali CS'a przez co teraz muszą gonić tych co grali ciągle (jak np. bit który od 8 rano już strzelał kaski na jakimś DM :D). Pierwszy realny planowany termin to data po 1 października.


Czy myśleliście nad wyjazdem na jakiś zagraniczny lan lub bootcamp?

Szczerze to tak. Może nie teamem, bo to raczej nigdy nie wypali, ale ja osobiście z mando myśleliśmy o wybraniu się samochodem na DreamHack do Szwecji. Po obliczeniu kosztów wyszła całkiem ciekawa przerwa świąteczna za ok 300-400zł na głowę w dosyć komfortowych warunkach. Wszystko to jednak chyba nie wypali, ponieważ muszę sobię kupić nowy aparat z okazji podjęcia dodatkowego zajęcia i rozpoczęcia studiów.


Jak stawiasz swoją drużynę wobec reszty polskiej czołówki?

Szczerze - nadal nam daleko. Teraz żeby się wybić na jakimś dużym evencie, to koniecznie musisz odpalić. Mało było takich przykładów ? FYM.cs wygrywa z FX - odpalony set, patyson i Bóg wie kto jeszcze. Ktoś tam wygrywa z Deltą czy kimś tam - Odpalony jakiś sakula. Jedynie Plantro się pokazało z dobrej strony (chociaż nadal ich wygrana jest trochę śmieszna), pograli z 2 miesiące i znikli. Jesteśmy już dosyć długo na scenie i staramy się podwyższać Swoje umiejętności. Myślę, że 2 zbliżające się eventy: Allegra, LC - pozwolą nam zaznaczyć Swoją obecność :)


Mógłbyś krótko opisać swoich kolegów z drużyny?

O z przyjemnością :D
mando - prowadzi całą grę od początku do końca. Czasami brakuje mu pomysłu, ale od tego jesteśmy już my. Ogólnie na żywo wydaje się trochę flegmatyczny, jednak w grze gra jak szalony. W 3 słowach: skacze i strzela.

bit - chyba najbardziej skillowy w naszym teamie. Wprowadza bardzo dobrą atmosferę podczas meczu przez Swoje nierzadkie teksty, które czasami potrafią nas zmiażdżyć :D

Dante - no jego chyba nie muszę przedstawiać. Ci co widzieli filmiki na YT wiedzą jak się zachowuje podczas lanów. Sytuacja jest taka sama na VT. Robi z siebie gwiazdę, ale niekiedy jedno jego zdanie jest w stanie zmotywować nas do walki. Jeden wielki spokój. Zawsze opanowany (podobno jest uzależniony od relanium :X )

hitman - człowiek od czarnej roboty. Zawsze się ujawnia kiedy trzeba. Potrafi np. cały mecz grać równo na Swoim poziomie, aby później nagle wyciąć po 3-4 w rundzie tak o :P


Jakiego sprzętu używasz? Chodzi o myszkę, podkładkę oraz słuchawki.

IE 3.0 (+ ślizgi Everglide), Everglide Titan MonsterMat, Icemat Siberia.


Czym zajmujesz się w życiu poza strzelaniem w CS?

Fotografią. Ostatnio dostałem dosyć ciekawą propozycję, którą być może przyjdzie mi wpisać w przyszłości w CV więc na razie temu się poświęcam (oczywiście oprócz dziewczyny którą z tego miejsca pozdrawiam). Dodatkowo normalna praca w firmie reklamowej + w wolnych chwilach siatkówka.
Komentarze

~ fsn 05.09.2009; 18:41
dobry wywiadzik ;D


"prowadza bardzo dobrą atmosferę podczas meczu przez Swoje nierzadkie teksty, które czasami potrafią nas zmiażdżyć :D"

to mnie zrzuciło z krzesła ;D
~ bit 05.09.2009; 17:46
jn jestes zjebem:D
~ Dante 05.09.2009; 16:24
Adam dlaczego nie poruszyłeś spraw czysto organizacyjnych ?
~ analizator 05.09.2009; 11:57
bit: jn chyba :D
~ bronek 05.09.2009; 08:11
Powodzenia tam. ;-)
~ manduś 04.09.2009; 19:08
Osławiony = mający złą sławę

Ogarnij tam j. polski :D

ps. tak yes you are teś
~ bit 04.09.2009; 18:46
jw
~ analizator 04.09.2009; 15:50
hi. i'm zjeb.

Przejdź do strony:

1 | 2 |  następna >

autor:

tresc:Redakcja serwisu CS16.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy czytelników.
eljot Stomatologia Częstochowa