dMX odpowiada

26.04.2008; 08:38   Autor: Morgen   wyświetleń: 39458

Witajcie. Jest z nami Kamil Starosta, znany bardziej jako dMX, gracz polskiej drużyny FearFactory.X.Fi.

Witam wszystkich ;)


Niektórzy uważają Cię za najśmieszniejszą osobę pod słońcem, też tak sądzisz?

Osobiście nie uważam siebie za najśmieszniejszą osobę. Mam specyficzne poczucie humoru, jednym się podoba, innym nie.


Ruszyła Wasza strona WWW. Ma jeszcze jakieś błędy czy to wersja ostateczna?

Szczerze mówiąc nie znam się na stronach WWW, osobiście strona przypadła mi do gustu. Zawsze znajdą się jakieś błędy na stronie, ale z czasem zostaną wyeliminowane.


Jak oceniasz Wasz występ na KODE5.pl i organizację?

Jestem zadowolony z pierwszego dnia rozgrywek KODE5, zagraliśmy dwa dobre mecze i nie mam na co narzekać. Drugiego dnia zagraliśmy słabo, nie mieliśmy pomysłu na grę i zostaliśmy zdeklasowani przez chłopaków z peXg. Jeżeli chodzi o sam turniej, to organizatorzy bardzo się postarali .Turniej wypadł bardzo dobrze, biorąc pod uwagę czas na jego realizację. Uznanie dla orgów.


Co sądzisz o połączeniu Wildy i PGS?u?

Po odejściu chłopaków z dywizji 1.6, PGS musiał zacząć działać. Myślę, że to dobry pomysł z korzyścią dla tych dwóch organizacji.


Trochę już gracie ze sobą. Jaka jest recepta na niezmienny skład?

Głównym i myślę, że jedynym powodem, dla którego jeszcze gramy ze sobą jest to, że znamy się już od dobrych kilku lat, na co dzień jesteśmy przyjaciółmi i nie jedno przeżyliśmy razem. Myślę, że receptą na niezmienny skład jest dobranie odpowiednich charakterów w drużynie.


Pewien czas temu odszedł od Was SyRiUsZ. Co było przyczyną jego odejścia? Miał zakończyć grę, ale wystąpił na KODE5 z tagiem zespołu TradeTeam.pl. Czy ruth go godnie zastąpił?

Co do pierwszego pytania, to należy pytać Łukasza, a jeżeli chodzi o ruth'a to spisywał się bardzo dobrze i godnie zastąpił SyRiUsZa.


Miałeś kiedyś chęć rzucić to wszystko i zająć się czymś innym?

CS to tylko dodatek, który wbrew pozorom nie zajmuje dużo czasu i jak na razie nie widzę potrzeby rzucać. A myśleć to oczywiście, że myślałem nie raz, ile można grac w jedna grę :D


Frag eXecutors i Delta mają zamiar jechać na zagraniczny turniej. Też macie takie plany?

Jedynym naszym planem jest zdanie przeze mnie i Pawła matury. A co do turniejów zagranicznych, to najpierw musimy pokazać się z dobrej strony w Polsce, a później myśleć o podbojach Europy.


Czy często w Waszym zespole dochodzi do kłótni? Jak staracie się je rozwiązać?

Kłótnie w naszym zespole można policzyć na palcach jednej ręki. Najlepiej rozwiązać kłótnie rozmową i tak też robimy.


Opisz swoich kolegów z zespołu.

Blake - prowadzi grę, świetny skillowo. W życiu największy słodziak na świecie.

citi - znawca Counter-Strike'a, zna wszystkie drużyny i zawodników na świecie, taki miniFOMFNY. W życiu słaby kompan do wódki, zawsze wymiotuje.

INSEKT - człowiek digl. W życiu największy przydupas i pantofel.

ruth - człowiek cisza, świetny skillowo.

dMX (opisany przez Insekta) - Najśmieszniejszy człowiek na świecie, żartowniś, kawalarz itd. Oprócz tego mruczy przez mikrofon i nie wiemy co do nas mówi, powtarzamy 400 razy że go nie słychać, ale efektów niestety nie ma. Co do gry to zależy od nastroju, jak mu nie wyjdzie jedna akcja to już cały mecz boci ;-) Ale ogólnie trzyma fason i jest dobrze.


Skąd się wziął Twój nick?

Zupełnie przez przypadek. Dawno, dawno temu, grałem na serwerze FFA, zacząłem rozmawiać, jak się później dowiedziałem z pokjutem. Później spotkałem się z nim w kafejce internetowej, a że wtedy miałem nick dmx.mp3 to "siema dmx" i tak już zostało.


Słyszałeś może o Morgenie (mój dobry kolega) i jego filmikach lub piosence "Karam Botów"?

Oglądałem kilka filmików na necie, całkiem śmieszne. Pozdrów go :D


Dzięki za wywiad, powodzenia w przyszłości. Masz 5 min na pozdrowienia.

Korzystając z okazji, chciałbym pozdrowić moją dziewuszkę Justynkę, cały zarząd FF, Ciebie i wszystkich, którzy by chcieli zostać pozdrowieni.Pytał: Game
Odpowiadał: dMX
Redagował: Morgen

Komentarze

~ Rafals 14.12.2008; 22:27
Przedostatnie pytanie było najlepsze;p
~ P0$EJD0N 17.06.2008; 19:17
Przyjemnie czytało sie wywiad. Widać że luźna, miła atmosfera podczas wywiadu i myślę że to jest klucz do sukcesu. Poza tym bardzo ciekawa rozmowa tematycznie .Lubie jak ktoś opowiada o swoim teamie , ponieważ sam mam klan i zastanawiam się jak by wyglądały odpowiedzi z mojej strony. Game jesteś najlepszy w swoim fachu. Dzięki za możliwość przeczytania tej rozmowy.

autor:

tresc:Redakcja serwisu CS16.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy czytelników.
eljot Stomatologia Częstochowa