ogólna - filmy - o stronie - polska scena - zagraniczna scena - off-topic - ligi i turnieje - software - archiwum

archiwum

Polacy ponownie złotymi medalistami WCG!!! - podsumowanie

dodał: L337 Crew, kategoria: archiwum, 15.11.2009; 08:55

Nieprawdopodobne, ale prawdziwe - nasza "Złota Piątka" wygrywa WCG 2009! Pomimo braku przynależności do jakiejkolwiek organizacji, zdobywają złoto i udowadniają, że są najlepszą drużyną na świecie, wygrywając ten najbardziej prestiżowy turniej gier komputerowych, będący czymś w rodzaju olimpiady dla sportowca - celem najwyższym.

Mecz finałowy przeciwko ekipie wygrywającej wszystko w tym roku - se fnatic można określić mianem najlepszego w historii! Niezwykle zacięta walka na pierwszej mapie (de_nuke), gdzie po dwóch połówkach rezultatem był wynik 15:15, a następnie odbyły się aż 4 sesje dogrywkowe, by w końcu szwedzki zespół musiał uznać wyższość fantastycznie grających, byłych zawodników PGS, MYM, Wicked i Vitriolic. Drugą rozgrywaną mapę nasi zawodnicy wygrali dość łatwo, jak na tej wagi mecz, a podobnie jak w spotkaniu na poprzedniej mapie, pl Loord popisał się doskonałą grą w końcówce spotkania, wygrywając sytuację 1on3.

se fnatic vs AGAiN pl
0:2
Mapy:
de_nuke 26:28
de_train 12:16
se fnatic: cArn, GuX, dsn, f0rest, GeT_RiGhT
pl AGAiN: Neo, kuben, TaZ, LUq, Loord

strzałka Droga naszych zawodników do finału

Klasyfikacja końcowa turnieju przedstawia się następująco:

  1. pl AGAiN - 35 000 $
  2. se fnatic - 18 000 $
  3. dk mTw - 10 000 $
  4. ru CMAX.gg

Winter Cup in Jedlicze - druga edycja

dodał: Krzychu, kategoria: archiwum, 21.09.2009; 22:12

W tym roku odbędzie się druga edycja lanowego turnieju Winter Cup in Jedlicze. Rozgrywka toczona będzie 5on5. Podczas turnieju nie ma podziału na zespoły amatorskie i profesjonalne. Przed lanem zostanę rozegrane internetowe eliminacje, które wyłonią 32 zespoły. Zwycięzcy kwalifikacji spotkają się w lutym, w Jedliczu. Czas na zapisy macie do 31 grudnia bieżącego roku. W turnieju przewidziane zostały nagrody dla trzech najlepszych formacji.

Oficjalną strona turnieju znajduje się pod adresem.

źródło: wcij.pl

komentarze [10]

Neo i Darky w CyberTV 36i6

dodał: Krzychu, kategoria: archiwum, 18.09.2009; 16:12

Już dzisiaj, za niecałe dwie godziny w internetowej telewizji CyberTV 36i6 wystąpi znany każdemu, gracz ex. wicked, najlepszy gracz na świecie - pl Filip "Neo" Kubski. Drugim gościem neqsa będzie były manager drużyny D-Link PGS - Marcin "Darky" Sieczkowski. Podczas trwania programu dowiemy się kilku rzeczy na temat zmiany organizacji przez Filipa oraz imprez, na których mają zamiar się pojawić. Natomiast, jeśli chodzi o Marcina, opowie on nam czym się aktualnie zajmuje. Całość zaczyna się punktualnie o godzinie 18:00, a niespodzianką w programie będzie przedstawicielka płci żeńskiej, która wraz z neqsem poprowadzi spotkanie. Zapraszamy do oglądania.

źródło: cybersport.pl

komentarze [2]

Znamy współprowadzącego WCG

dodał: Krzychu, kategoria: archiwum, 18.09.2009; 10:07 Już jutro odbędą się polskie finały eliminacji do World Cyber Games. Osobą, która poprowadzi zawody będzie Michał Cichy, zwany w świecie e-sportu jako Krooger. Jego pomocnikiem będzie znany prezenter z Headshot TV. Nie chodzi tu jednak o Morgena, tylko o Pawła "Bitman" Rozumka. Jak się nieoficjalnie dowiedział nasz serwis kandydatów do współprowadzenia WCG było około 10, ale jedynymi, którzy przyciągnęli uwagę administratorów byli Morgen i Bitman. Możemy go kojarzyć z prowadzenia relacji turnieju GameGun 2009 (edycja hiszpańska). Prowadził on również lanowy event - EGU 2009 w Białymstoku. Jak spisze się podczas World Cyber Games 2009? O tym przekonamy się już jutro i w niedzielę.

źródło: wcg.com.pl

komentarze [1]

BenQ DELTAeSPORTS.COM z żeńską dywizją

dodał: Krzychu, kategoria: archiwum, 17.09.2009; 14:00

O zmianach na żeńskiej scenie Counter-Strike było ostatnio głośno. Zespół, który w eliminacjach do Pan-European Tournament grał pod nazwą Oranges dołączył do znanej e-sportowej organizacji - pl BenQ DELTAeSPORTS.COM. Jak wiemy, DELTA nigdy wcześniej nie miała do czynienia z żeńską dywizją CS. Obecna drużyna złożona jest z dziewczyn, które reprezentowały w przeszłości takie drużyny jak Frag eXecutors, Magnetic eSports czy też D-Link PGS. Czy pokażą się one z dobrej strony na scenie "kantera", czy nawiążą rywalizację z europejskimi drużynami kobiet? O tym przekonamy się podczas lanowych finałów Pan-European Tournament. Poniżej podajemy skład DELTY.

strzałka Lineup BenQ DELTAeSPORTS.COM

źródło: benq.deltaesports.com

komentarze [0]

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |  następna >

eljot Stomatologia Częstochowa