ogólna - filmy - o stronie - polska scena - zagraniczna scena - off-topic - ligi i turnieje - software - archiwum

archiwum

Loord i Taz w Lookr.tv

dodał: logit, kategoria: archiwum, 03.07.2009; 12:33

Już dziś, o godzinie 18:00 na antenie internetowej telewizji Lookr.tv zobaczycie program, którego gośćmi będą pl Mariusz "Loord" Cybulski i pl Wiktor "Taz" Wojtas, mistrzowie świata i Europy, wchodzący w skład "złotej piątki" i grający na co dzień w pl Wicked Esports. Podczas transmisji widz otrzyma możliwość zadawania pytań skierowanych do obydwu gości poprzez liveczat.

Program na żywo poprowadzi nie kto inny jak Piotr "neqs" Lipski, a Was gorąco zachęcamy do oglądania!

UPDATE [08.07.2009 17:33]:
Na stronie lookr.tv pojawiły się materiały z tego programu, więc wszystkich zainteresowanych, którym nie udało się obejrzeć "na żywo", zapraszamy pod wspomniany adres.

źródło: cybersport.pl

komentarze [20]

ENC 2009: Polska vs Turcja

dodał: Morgen, kategoria: archiwum, 02.07.2009; 10:15

Dzisiejszego wieczoru, a dokładnie o godzinie 21:00, będziemy mogli oglądać kolejny mecz z udziałem reprezentacji pl Polski w ramach turnieju ESL European Nations Championship 2009. Nasi rodacy zdołali pokonać Hiszpanię, Danię oraz Francję. Jak będzie w dzisiejszym starciu? Czy nasza reprezentacja poradzi sobie z tr Turcją, która - nie licząc zdyskwalifikowanej Finlandii - znajduje się na ostatnim miejscu w tabeli? O tym przekonamy się już dziś. Zapraszamy do oglądania pojedynku poprzez HLTV oraz HSTV.pl!

strzałka Polska > Turcja

UPDATE: Relacja w HSTV została odwołana.

źródło: ESL.eu

komentarze [43]

Doładowania w Empiku @ DirektPlay.pl

dodał: L337 Crew, kategoria: archiwum, 01.07.2009; 00:21

Z dniem dzisiejszym firma DirektPlay za pośrednictwem sieci salonów Empik, rozpoczęła sprzedaż voucherów doładowujących konto. Voucher jest w formie znanego wszystkim doładowania kont telefonów komórkowych - wydruku ze specjalnym kodem. Podobnie jak przy doładowaniach prepaid - jest to jednorazowy, 15 cyfrowy kod, który po zalogowaniu do panelu DirektPlay należy wprowadzić w odpowiednim formularzu.

Z całą pewnością możemy stwierdzić, że nowa forma płatności rozwiąże problemy z długo idącymi przelewami pocztowymi, a także przyspieszy zakup serwerów gier.

źródło: informacja prasowa

komentarze [7]

Dwa mecze w ramach HLC PRO

dodał: L337 Crew & Pluto, kategoria: archiwum, 30.06.2009; 20:54

Dziś wieczorem odbędzie się z pewnością bardzo zacięty mecz pomiędzy dwoma klanami z czołówki polskiej sceny Counter-Strike, a mianowicie pl D-link PGS i pl Frag Executors. W meczu nie powinno zabraknąć wspaniałych akcji drużyn jak i nieprzeciętnych fragów pojedynczych graczy. Mecz ten z pewnością będzie widowiskiem na bardzo wysokim poziomie.

Dwie godziny później będziemy mieli okazję zobaczyć pojedynek pomiędzy FX, a zespołem Milta i spółki - pl LIKWIDACJA. Miejmy nadzieję, że emocji nie zabraknie i zobaczymy bardzo ciekawe widowisko. Nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić Was na podane niżej adresy hltv.

strzałka D-Link PGS > Frag Executors
strzałka LIKWIDACJA < Frag Executors

astralis bez organizacji

dodał: Krzychu, kategoria: archiwum, 26.06.2009; 10:08

Nie całe 48 godzin trwała współpraca fińskiej drużyny fi astralis ze szwedzką organizacją se Hardwire. Jak w większości takich przypadków, przyczyną rozstania się było nie spełninie przez gaming warunków współpracy. Najbliższym turniejem, na którym mają zamiar pokazać się gracze dawnego CrackClan, jest odbywający się w hiszpańskim mieście Bilbao GameGune 2009. To właśnie do czasu rozpoczęcia się tego eventu mają oni czas na znalezienie nowego domu. Czym im się uda? O tym będziemy Was informować na bieżąco na łamach naszego serwisu. Poniżej dla przypomnienia prezentujemy aktualny skład astralis.

strzałka Line-up astralis

poprzednia < | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 |  następna >

eljot Stomatologia Częstochowa