ogólna - filmy - o stronie - polska scena - zagraniczna scena - off-topic - ligi i turnieje - software - archiwum

archiwum

ENC 2009: Polska vs Francja

dodał: Morgen, kategoria: archiwum, 23.06.2009; 13:15

Dziś o godzinie 19:00 czeka nas kolejne spotkanie reprezentacji pl Polski w ramach rozgrywek ESL European Nations Championship. Tym razem przeciwnikiem naszych rodaków będzie fr Francja, która zajmuje obecnie trzecie miejsce w tabeli grupy B. Nasi reprezentanci plasują się na pozycji drugiej i dotychczas wygrali swoje wszystkie mecze. W dzisiejszym pojedynku zagra taki sam skład jak podczas konfrontacji z Danią (najtrudniejszym rywalem w grupie), więc możemy liczyć na wygraną. Zachęcamy do obstawiania wyników!

pl Polska vs Francja fr
2:1
Data:
30.06.2009, 21:00
Mapy:
de_inferno 7:16
de_nuke 16:10
HLTV: bcast06.blank-TV.de:50600

pl Polska: Neo, Loord, TaZ, Pasha, dOK
fr Francja: Geno, MAJ3R, RiGo-, sixeR, mSx

źródło: HLTV.org

komentarze [23]

Kolejny ekscytujący mecz!

dodał: ReD1, kategoria: archiwum, 21.06.2009; 16:20 Dzisiejszego dnia za 5 godzin, a dokładniej o 21:00 rozpocznie się niesamowite spotkanie w ramach Ligi Cybersport pomiędzy bardzo doświadczoną drużyną pl Wicked eSports, a zawodnikami z pl Universal Soldiers. Do tej pory Wicked rozegrało sześć spotkań, które wygrali, natomiast US na swoim koncie ma pięć zwycięstw i jedną porażkę.

Będzie to niesamowite spotkanie, bowiem każdy z Was pamięta jak kilka dni temu w sieci pojawiły się informacje o tym, że chłopaki z pl Magnetic eSports dołączyli do Universal Soldiers. Dlatego można powiedzieć, że będzie to mały sprawdzian przed tym co ich czeka. Mecz oglądać będziecie mogli za pośrednictwem CyberTV wraz z komentarzami pl Piotra "neqs" Lipskiego.

strzałka Wicked vs Universal Soldiers @ Liga Cybersport

źródło: CyberSport.pl

komentarze [15]

compLexity - ponowna zmiana!

dodał: ReD1, kategoria: archiwum, 21.06.2009; 15:57 Dzisiejszego dnia na stronie serwisu HLTV.org pojawiła się informacja o tym, że amerykańska drużyna us compLexity postanowiła po raz kolejny namieszać w swoim składzie. Około miesiąc temu przyjęli oni pod swoje skrzydła drużynę Counter-Strike'a 1.6, która zapowiadała się świetnie, jednak dzisiejszego dnia postanowili wymienić jednego gracza. Chodzi tutaj o us Davida "saviOr" Parka, który postanowił przeznaczyć więcej czasu swojej rodzinie. Jego następcą będzie dawniej grający pod banderą us Winout niejaki us Scott "evolution" Cavallero.

strzałka Aktualny skład compLexity

Czy ta zmiana wyjdzie drużynie na dobre i czy pozostaną oni dalej w czołówce amerykańskiego kantera? Tego dowiemy się już niedługo, a teraz nie pozostaje nam nic innego jak życzyć im najlepszych wyników na europejskiej jak i światowej scenie Counter-Strike'a!

źródło: HLTV.org

komentarze [0]

Sto lat! Urodziny Counter-Strike'a!

dodał: logit, kategoria: archiwum, 18.06.2009; 17:43

Jak donosi serwis SK-gaming.com, dziś upływa 10 lat od pierwszych open beta testów popularnego moda do Half-Lifa jakim jest Counter-Strike. Dokładnie 18 czerwca 1999 roku, już można było spróbować swych sił jako terrorysta lub antyterrorysta. Dziesięć lat temu gra była mniej rozwinięta niż jest teraz, różnic tych nie trzeba długo szukać. Pierwszą przychodzącą mi na myśl są reklamy w grze, bądź tak często zawodzący użytkowników klient Steam. Oczywiście trzeba życzyć wszystkim fanom moda kolejnych dziesięciu lat wspaniałej rozrywki, jakiej doświadczyli grając w "kantera" przez tą dekadę.

Można by się zastanowić czy wszystkie zmiany wprowadzane do gry są zmianami na lepsze, i która wersja gry była najlepsza.

źródło: sk-gaming.com

komentarze [7]

ENC 2009: Polska vs Dania

dodał: Morgen, kategoria: archiwum, 18.06.2009; 14:44

Dzisiejszego wieczoru będziemy mogli obejrzeć bardzo emocjonujące spotkanie w ramach rozgrywek ESL European Nations Championship 2009. Naprzeciw siebie staną: reprezentacja pl Polski oraz reprezentacja dk Danii. Będzie to mecz w grupie B, w której jak na razie pierwsze miejsce zajmuje Francja. Nie trzeba się jednak martwić, ponieważ Polska oraz Dania mają na swoim koncie tyle samo punktów co lider tabeli - 6.

strzałka Polska > Dania @ ENC

Spotkanie zostało zaplanowane na godzinę 21:00. Zapraszamy do oglądania meczu za pośrednictwem HLTV lub HSTV!

poprzednia < | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |  następna >

eljot Stomatologia Częstochowa