ogólna - filmy - o stronie - polska scena - zagraniczna scena - off-topic - ligi i turnieje - software - archiwum

archiwum

TM.virgins przed obiektywem!

dodał: logit, kategoria: archiwum, 15.06.2009; 16:42 Dziś ukazały się zdjęcia z sesji zdjęciowej dziewczyn z pl tempus moriendi. Zdjęcia są zrobione w pełni profesjonalnie i aż zapierają dech w piersiach. Jest to pierwszy taki zabieg marketingowy w Polsce promujący kobiecy e-sport. Nie zanudzając Was dłużej, zapraszam do obejrzenia galerii zawierającej 30 zdjęć. Myślę, że wszyscy życzymy sobie więcej takich wydarzeń na polskiej scenie :).

BenQ.DELTAeSPORTS.com na finałach DreamHack Summer 2009

dodał: logit, kategoria: archiwum, 14.06.2009; 14:33

Wczorajszej nocy zakończyły się kwalifikacje do finałowej imprezy Dreamhack Summer 2009 odbywającej się w Szwedzkim Jönköping. Jedyna polska drużyna biorąca udział w całej imprezie, mianowicie BenQ.DELTAeSPORTS.com bez problemów zakwalifikowała się do finałów pokonując m.in. taki zespół jak Pink Zinic. Tym samym nasi rodacy trafili do grupy C, gdzie przyjdzie zmierzyć im się z: fiCrack Clan, uaDTS.chatrix, seAquintra.

Przypomnijmy, że jest to pierwszy, zagraniczny lan polskiej formacji w nowym, odmienionym składzie, który przedstawiamy poniżej:

strzałka Nowy skład BenQ DELTAeSPORTS.com

Grupa C zaczyna swoje mecze o godzinie 18. Pierwszymi rywalami Delty będzie Ukraińska formacja DTS.chatrix. Zapraszamy do śledzenia aktualności razem z redakcją CS16.pl!

strzałka DreamHack Summer 2009 (rozwiń) 14.06.2009,21:40

Wywiad z BSTR|pater!

dodał: ReD1, kategoria: archiwum, 12.06.2009; 19:04

Dzisiejszego dnia postanowiłem przeprowadzić mój drugi już wywiad dla serwisu CS16.pl z jednym z zawodników multigamingu BezStrachu.pl. Oczywiście chodzi tutaj o pl Patryka Bieleckiego znanego bardziej pod nickiem "pater"!

W wywiadzie opowiada między innymi o swoich początkach w BSTR. Oprócz tego mówi nam nieco o turnieju eLO 2009 oraz o bardzo nieprzyjemnej sytuacji w eGaming.in. Zresztą przekonajcie się sami!

forZe dodaje!

dodał: ReD1, kategoria: archiwum, 12.06.2009; 12:02 Parę dni temu na naszym serwisie pojawiła się informacja o tym, że ru Ivan "Xenitron" Totsky opuścił szeregi rosyjskiego ru Virtus.pro, jednak następnego dnia przyjęli oni w swoje szeregi nowego, lepszego zawodnika, a jest nim znany pewnie wszystkim ru Nikita "Dio" Trifonov. Ivan dosyć szybko znalazł sobie nowy dom, bowiem na serwisie HLTV.org pojawiła się informacja o tym, że dołączył on do organizacji ru forZe, która po odejściu ru Aleksey'a "HEL1" Novikov do ru tp.uSports dość długo szukała piątego gracza.

strzałka Aktualny skład Virtus.pro

Czy taka zmiana wyjdzie organizacji na dobre? Tego dowiemy się już niedługo, a teraz nie pozostaje nam nic innego jak życzyć im jak najlepszych wyników na europejskiej jak i międzynarodowej scenie Counter-Strike'a 1.6!

źródło: HLTV.org

komentarze [1]

Wywiad z graczami Delty @ CyberSport.pl

dodał: ReD1, kategoria: archiwum, 11.06.2009; 13:40 Kilka godzin temu na stronie serwisu CyberSport.pl pojawił się bardzo ciekawy wywiad przeprowadzony przez pl Piotra "neqs" Lipskiego z dwoma zawodnikami organizacji pl BenQ DELTAeSPORTS.COM, która dzisiejszego dnia wyjeżdża do se Jönköping aby zagrać w lanowych eliminacjach do DreamHack Summer 2009.

Na wywiad zgodził się pl Sebastian "BS7" Furman oraz pl Mateusz "ham" Rosłon, od których dowiemy się między innymi tego jak trenowali do turnieju DreamHack, jak trafili do profesjonalnej gry w Counter-Strike'a 1.6 oraz ile wynosiła miesięczna pensja graczy w formacji pl D-Link PGS!

poprzednia < | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |  następna >

eljot Stomatologia Częstochowa