ogólna - filmy - o stronie - polska scena - zagraniczna scena - off-topic - ligi i turnieje - software - archiwum

archiwum

Zmiany w Amazing Gaming!

dodał: ReD1, kategoria: archiwum, 11.06.2009; 13:14 Na stronie serwisu HLTV.org pojawiła się informacja dotycząca ukraińskiego zespołu ua Amazing Gaming, który aktualnie przechodzi mały kryzys.

Organizacja A-Gaming zaplanowała małe zmiany, bowiem do zespołu dołączył zapewne każdemu znany zawodnik ua Valentin "valentiniCh" Kravchenko, a odszedł ua Vadima "vad1k" Belousko. "ValentiniCh" dawniej reprezentował formację ua DTS.chatrix. DTS pożegnało się z Valentinem za sprawą ua Ioana "Edwarda" Sukharieva, który lepiej kontaktuje się z drużyną.

Pierwszym sprawdzianem Amazing Gaming będzie występ na turnieju World Cyber Games 2009. Poniżej przedstawiamy aktualny skład drużyny.

strzałka Skład Amazing Gaming

źródło: HLTV.org

komentarze [0]

Chłopaki z MGS pod skrzydłami Universal Soldiers

dodał: Morgen, kategoria: archiwum, 11.06.2009; 10:16

Wczorajszego dnia na stronie internetowej multigamingu pl Universal Soldiers ogłoszono zwerbowanie nowej dywizji Counter-Strike. Poprzednia piątka miała duże problemy ze skompletowaniem składu - po lanie w Ostrowcu drużynę opuścił "ilusion", a następnie "nst". Zespół wciąż poszukiwał nowych zawodników, którzy mogliby wypełnić lukę, lecz nie przynosiło to oczekiwanych efektów. W końcu organizacja US postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce, czego efektem było zrezygnowanie z dotychczasowej dywizji CSa i zwerbowanie innej - ze stabilnym składem. Nowym nabytkiem Universal Soldiers okazali się być chłopaki z pl Magnetic eSports, którzy w tym roku wystąpili na EGU 2009 w Białymstoku. Co prawda nie zdołali się oni zakwalifikować do wielkiego finału, ale wierzymy, że w innych rozgrywkach pójdzie im zdecydowanie lepiej :-).

strzałka Skład Universal Soldiers (ex MGS)

Na koniec warto sobie zadać pytanie: co dalej z Magnetic eSports? Czy organizacja będzie chciała zainwestować w nową dywizję Counter-Strike'a?

Virtus.pro wypełnia!

dodał: ReD1, kategoria: archiwum, 08.06.2009; 17:52 Kilka dni temu rosyjska drużyna ru Virtus.pro musiała pożegnać się z jednym z zawodników, a mowa tutaj o ru Ivanie "Xenitron" Totskyego, który swoje odejście tłumaczył brakiem porozumienia z innymi graczami.

Dzisiejszego dnia wszystko się już wyjaśniło, a nowym nabytkiem organizacji został niejaki ru Nikita "Dio" Trifonov, niedawno reprezentujący barwy ru Empire czy też ru Good Management. ru Roman "ROMJkE" Makarov w swojej wypowiedzi dla serwisu informacyjnego HLTV.org zaznaczył, że organizacja jest zadowolona ze swojego wyboru, ponieważ "Dio" jest bardzo utalentowanym graczem, na którego można liczyć. Poniżej prezentujemy aktualny skład Virtus.pro!

strzałka Skład Virtus.pro

CyberTV: Morgen przepytany

dodał: Krzychu, kategoria: archiwum, 07.06.2009; 12:18

Kilka minut temu na stronie Ligi Cybersportu ukazał się video wywiad z redaktorem naczelnym naszego serwisu - pl Maciejem "Morgen" Żuchowskim. Z pytań, które zadawał pl Piotr "neqs" Lipski, dowiadujemy się kilku rzeczy o życiu prywatnym Macieja, filmikach, które nagrywa wspólnie z Damiankiem, pracy w HSTV oraz co nieco o naszym serwisie. Cały wywiad trwa niecałe dwadzieścia minut. Nie zanudzając Was dłużej, zapraszamy do obejrzenia filmiku, a link do niego podajemy poniżej.

źródło: Cybersport.pl

komentarze [5]

Wywiad z BZ|Budyń!

dodał: ReD1, kategoria: archiwum, 06.06.2009; 18:14

Dzisiejszego dnia postanowiłem przeprowadzić mój pierwszy wywiad dla serwisu CS16.pl z jednym z zawodników multigamingu Black-Zone. Oczywiście chodzi tutaj o pl Daniela Troszczyńskiego znanego bardziej pod pseudonimem "Budyń"! W wywiadzie opowiada między innymi o East Games United 2009, na którym pojawiło się Black-Zone. Oprócz tego mówi nam co sądzi o niezwykłej formie zawodników eQuality, opisuje swój najważniejszy mecz w życiu oraz opowiada nam trochę o swoim życiu prywatnym!

poprzednia < | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |  następna >

eljot Stomatologia Częstochowa