ogólna - filmy - o stronie - polska scena - zagraniczna scena - off-topic - ligi i turnieje - software - archiwum

archiwum

Żeński akcent na DreamHack

dodał: Krzychu, kategoria: archiwum, 06.06.2009; 10:10

Jak podaje serwis myzinic.com na tegorocznej, letniej edycji znanego turnieju DreamHack zobaczymy formację se Pink Zinic. Dla przypomnienia jest to jeden z najlepszych żeńskich zespołów na światowej scenie Counter-Strike. Z opinii na stronie drużyny możemy przeczytać, że są bardzo podekscytowane z powodu wyjazdu na tak prestiżowy event. DreamHack Summer 2009 odbędzie się w dniach 13-16 czerwca w Jönköping. Natomiast kwalifikacje do głównej części turnieju odbędą się dzień wcześniej. Warto wspomnieć, że w eliminacjach zobaczymy także polską drużynę - pl BenQ DELTAeSPORTS.COM. Obu drużynom życzymy powodzenia, a poniżej prezentujemy aktualny line-up dziewczyn.

strzałka Skład Pink Zinic

źródło: myzinic.com

komentarze [1]

axoN ponownie w k1ck

dodał: L337 Crew, kategoria: archiwum, 05.06.2009; 22:44

Wczorajszego dnia na stronie portugalskiej organizacji pt k1ck eSports pojawiła się informacja o zmianach w składzie dywizji Counter-Strike 1.6. pt Joaquim "axoN" Pinto zastąpi pt Christophera "mUttt" Fernandes`a. Powodem tej decyzji jest młody wiek mUttt-a, uniemożliwiający mu występ w prestiżowym turnieju World Cyber Games 2009, który zaplanowany jest na listopad.

mUttt pokazał się z dobrej strony podczas portugalskich kwalifikacji do kode5 i wraz ze swoim zespołem wziął udział w finałach w Moskwie.

strzałka Aktualny skład k1ck.cs

źródło: k1ck.com

komentarze [1]

Liga cybersport.pl bez Heyah

dodał: logit, kategoria: archiwum, 05.06.2009; 21:05

Dzisiejszego dnia serwis cybersport.pl poinformował nas o tym, że kończy pięcioletnią współpracę ze swoim tytularnym sponsorem jakim była sieć telefonii komórkowej Heyah. Dzięki tak potężnemu wsparciu organizowane były rozgrywki ligowe, CyberCupy, jak i znana nam wszystkim finałowa impreza lanowa "Ostateczna Rozgrywka".

Od dziś liga HLC oficjalnie będzie nosić nazwę Liga Cybersport. Właściciele strony ogłosili także firmę Logitech jako głównego partnera technicznego. Pozostaje postawić sobie pytanie, czy ów partner sfinansuje cieszącą się ogromnym zainteresowaniem imprezę lanową, jaką była "Ostateczna Rozgrywka"?

źródło: cybersport.pl

komentarze [3]

Specjalnie dla Was mamy publiczne Ventrilo!

dodał: ReD1, kategoria: archiwum, 05.06.2009; 18:58 Dzisiejszego dnia pragnimy zaprosić wszystkich czytelników serwisu CS16.pl na publiczny serwer głosowy Ventrilo, który uruchomiliśmy specjalnie dla Was. Serwer posiada 100 slotów, dlatego miejsca starczy dla każdego. Jeżeli chcielibyście mieć swój własny kanał, prosimy pisać pod numer Gadu-Gadu - 815465 lub 5602358. Poniżej podajemy wszystkie parametry naszego serwera VT.

strzałka Parametry serwera VT

Oprócz tego, chcielibyśmy zaznaczyć, że obecnie trwa rekrutacja na adminów serwera. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do napisania pod numer Gadu-Gadu - 5602358.

UPADATE: Dzisiejszego dnia został uruchomiony drugi serwer Ventrilo, którego parametry podamy poniżej! Zapraszamy do korzystania oraz zakładania kanałów!

strzałka Parametry serwera VT

Dzisiaj pierwszy mecz Polaków w ramach ENC 2009!

dodał: ReD1, kategoria: archiwum, 04.06.2009; 20:19

Dzisiejszego dnia o godzinie 21:00 rozpocznie się pierwszy mecz w ramach tegorocznego European Nations Championship. Naszym przeciwnikiem będzie zespół z Finlandii. W składzie Finów zobaczymy między innymi zawodnika fi Atte "VIDI" Hyväkkä , który kilka dni temu dołączył do znanej fińskiej organizacji fi astralis, Tino "tihOp" Puumala oraz trzy inne gwiazdy Counter-Strike'a 1.6.

Czy Finlandia pokaże na co ją stać tak jak zrobiła to podczas ClanBase NationsCup XII, gdzie dostała się do wielkiego finału razem ze Szwedami? Tego dowiemy się już za niespełna 45 minut.

strzałka Polska > Finlandia @ ENC

UPDATE: Demo z meczu dostępne jest pod tym adresem.

poprzednia < | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |  następna >

eljot Stomatologia Częstochowa