ogólna - filmy - o stronie - polska scena - zagraniczna scena - off-topic - ligi i turnieje - software - archiwum

archiwum

FX vs haxornia w ramach HLC

dodał: Krzychu, kategoria: archiwum, 04.06.2009; 18:10

Dzisiaj, punktualnie o godzinie 22:30 odbędzie się spotkanie w ramach ligi HLC Pro, a zagrają przeciwko sobie pl Frag eXecutors i pl haxornia. Dla "egzekutorów" jest to szósty mecz w rozgrywkach i jeżeli zdobędą oni komplet punktów, przesuną się na drugą pozycję w tabeli. Natomiast ich przeciwnicy nawet jeśli wygrają tę konfrontację, nie przesuną się w tabeli ani o jedno miejsce. Mapami, na których przyjdzie im się zmierzyć, będą de_dust2, de_nuke oraz de_train w razie dogrywki. Z cała pewnością faworytem w tym meczu jest drużyna BEna i spółki, ale wszędzie zdarzają się niespodzianki. Informacje dotyczące spotkania prezentujemy poniżej i zapraszamy do oglądania meczu na HLTV.

strzałka Frag eXecutors > haxornia @ HLC Pro
strzałka LIKWIDACJA < Magnetic Esports @ HLC Pro

UPDATE: Dzisiaj zobaczymy jeszcze mecz LIKWIDACJI z Magnetic Esports, który odbędzie się o 21:00.

źródło: Cybersport.pl

komentarze [4]

KerchNet osłabione

dodał: ReD1, kategoria: archiwum, 04.06.2009; 16:43 Dwa dni temu na stronie serwisu HLTV.org pojawiła się informacja dotycząca ukraińskiego zespołu ua KerchNET, w którym doszło do niewielkim zmian, bowiem od drużyny odszedł ua Serga "lmbt" Bejanova. Powodem takiej, a nie innej decyzji była mała kłótnia, którą wywołał jego kolega. Cała sytuacja miała miejsce podczas meczu w turnieju ASUS Spring Cup z zawodnikami k23. W swojej wypowiedzi dla serwisu HLTV.org Serga uwzględnił, że nie ma zamiaru grać z kimś takim, kto potrafi mu powiedzieć takie słowa prosto w oczy.

Tym samym KerchNet jak na razie będzie musiało sobie radzić w czwórkę. Kto wypełni lukę w składzie i zaprezentuje poziom gry tak jak zrobił to "lmbt"? Tego dowiemy się zapewne już niedługo, a teraz nie pozostaje nic innego jak życzyć powodzenia w szukaniu nowego, piątego zawodnika.

strzałka Aktualny skład KerchNet

źródło: HLTV.org

komentarze [0]

Wywiad z zawodnikiem DELTY - rDh odpowiada

dodał: Morgen, kategoria: archiwum, 04.06.2009; 10:32 Dzisiejszego dnia na łamach naszego serwisu ukazał się kolejny wywiad z serii "Z archiwum e-sportu". Tym razem na pytania naszego redaktora odpowiadał pl Marcin "rDh" Rutkowski, zawodnik zespołu pl BenQ DELTAeSPORTS.COM, który zajął pierwsze miejsce podczas turnieju East Games United 2009 w Białymstoku. Z wywiadu możemy dowiedzieć się o najbliższych planach i wyjazdach DELTY, a także tego, co sądzi Marcin o organizacji minionego lana oraz tego, jakiego sprzętu używa prawdziwy pro-gamer. Nie zanudzając Was dłużej, zapraszamy do lektury!

Koszulka BenQ do kupienia!

dodał: Krzychu, kategoria: archiwum, 03.06.2009; 20:49 Kilka minut temu na popularnym serwisie aukcyjnym Allegro.pl ukazała się aukcja, na której możemy kupic koszulkę firmy BenQ z podpsami czołowych graczy polskiej sceny Counter-Strike. Pochodzi ona z turnieju East Games United 2009, a osobą, która ją sprzedaje, jest nie kto inny niż pl Maciej "MorgeN" Żuchowski. T-shirt możemy zakupić bez ceny minimalnej (tyle ile wylicytujemy, tyle płacimy), a pieniądze ze sprzedaży mają zostać przeznaczone na rozwój polskiego esportu. Dokładniej chodzi o pomoc klanom z trzeciej ligi HLC - Open. Link do aukcji umieszczamy poniżej.

HLC Pro: WICKED eSports vs LIKWIDACJA

dodał: Morgen, kategoria: archiwum, 03.06.2009; 19:52

Już dziś o godzinie 21:00 będziemy mieli okazję zobaczyć ciekawy pojedynek w ramach rozgrywek Heyah Logitech Cybersport Pro. Naprzeciw siebie staną takie zespoły jak dobrze znane i faworyzowane pl WICKED eSports, a także pl LIKWIDACJA, do której dołączyli ostatnio gracze dawnego D-Link PGS. Jeżeli chodzi o sytuację w tabeli to "złota piątka" wciąż zajmuje pierwsze miejsce, mając na swoim koncie 15 punktów. Zawodnicy LIKWIDACJI znajdują się na ósmym miejscu i mają tylko 6 punktów, czyli dwa wygrane mecze. Jak będzie wyglądało dzisiejsze spotkanie? O tym przekonamy się już o godzinie 21:00. Zapraszamy przed HLTV!

strzałka Wicked eSports > LIKWIDACJA @ HLC Pro

poprzednia < | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |  następna >

eljot Stomatologia Częstochowa