ogólna - filmy - o stronie - polska scena - zagraniczna scena - off-topic - ligi i turnieje - software - archiwum

archiwum

eSFactory traci

dodał: ReD1, kategoria: archiwum, 02.06.2009; 20:07 Organizacja pl eSport Factory dzisiejszego dnia pożegnała się ze swoją dywizją Counter-Strike 1.6, która dawniej grała pod tagami haxornia. Każdy z Was kojarzy ich między innymi z ligi Heyah Logitech Cybersport, w której szło im naprawdę bardzo dobrze. Po prawie sześciomiesięcznej współpracy byli oni zmuszeni zrezygnować z gry, a tak jak tłumaczy to jeden z graczy - "demolisher" - "Było to nieporozumienia w drużynie, a nie jak się spodziewacie niewywiązywanie się z obowiązków."

O wypowiedź poprosiłem głównego managera, właściciela pl Sebastiana "owned" Sietlera - "Dzisiejszy dzień jest dniem szczególnym dla mnie jak i dla pozostałych członków eSFactory. Niestety musieliśmy rozstać się z sekcją Counter-Strike 1.6. Jak większość z was zauważyła nasza witryna jest w trakcie zmian i zbliżają się nasze pierwsze urodziny lecz nikt się nie spodziewał, że w tym czasie zajdą większe zmiany a na pewno utrata tak dobrej dywizji jakim byli chłopaki od counter'a. Ale jak to się mówi 'Raz coś przychodzi raz coś odchodzi' trzeba iść dalej przed siebie. Na koniec chciałem również podziękować chłopakom za mile spędzony czas w naszej organizacji oraz za dobrą grę i reprezentowanie barw eSport Factory."

strzałka Emil "esx" Świątek o całej sytuacji
strzałka Były skład eSFactory.cs

Dignitas zmienia

dodał: ReD1, kategoria: archiwum, 02.06.2009; 19:04 Zmian ciąg dalszy! Tym razem przyszła kolej na brytyjską drużynę uk Team Dignitas, z której niespodziewanie odszedł jeden z lepszych graczy, a mianowicie uk Alex "AlesKi" Way. Dlaczego? Już Wam mówię. Zakończył on karierę gry w Counter-Strike'a 1.6 i przeniósł się na platformę Counter-Strike: Source, gdzie będzie podbijał scenę oraz rozwijał swoje zdolności. Tym samym organizacja była zmuszona jak najszybciej znaleźć godnego następcę, który dzielnie będzie reprezentował barwy drużyny podczas zbliżającego się wielkimi krokami GameGune 2009.

Poszukiwania nie zajęły im zbyt dużo czasu i tym samym wczoraj wieczorem na stronie drużyny pojawiła się zaskakująca informacja o tym, że pozyskali oni nowego zawodnika. Został nim bardzo zdolny, utalentowany oraz doświadczony gracz, który przedtem reprezentował barwy TCM - uk Talha "tALz" Ahmad. Pole do popisu będą mieli już w czerwcu podczas UKeSA Season I LAN Finals, a następnie GameGune 2009. Czy ta zmiana wyjdzie na dobre drużynie? W TCM tALz radził sobie bardzo dobrze. Jak poradzi sobie w nowym otoczeniu? Tego dowiemy się już niedługo, jednak możemy przypuszczać, że Team Dignitas nie pożałuje takiej decyzji.

strzałka Skład Team Dignitas

źródło: HLTV.org

komentarze [8]

SoA w nowym składzie!

dodał: ReD1, kategoria: archiwum, 02.06.2009; 18:40 dk Spirit of Amiga jest znanym zespołem, o którym słuchy zaginęły już dawno, dawno temu. Dzisiejszego dnia wszystko się zmieniło, ponieważ ów organizacja postanowiła nieco namieszać w zespole i wymienić jednego zawodnika. Okazał się nim dk Caspera "Lapez" Thun?, który zdecydowanie był najsłabszym graczem i odbiegał od poziomu innych zawodników. Dowodem na to jest zajęcie piątego miejsca na turnieju The Blast, który był rozgrywany tylko dla duńskich drużyn.

W swojej wypowiedzi dla serwisu HLTV.org jeden z organizatorów zaznaczył, że zmiana była już długo planowana, a miejsce, które osiągnęli na The Blast, bardzo zszokowało całą organizacją, dlatego też przyśpieszyło to decyzję o roszadach w składzie. Zawodnikiem, który zastąpi Caspera, będzie dobrze Wam znany między innymi z występów na DreamHack Summer pod tagami SoA, dk Martin "woodi" Holm. Czy w takim składzie zaprezentują oni najwyższy poziom gry tak jak robili to wcześniej? Czy ta zmiana była potrzebna? Tego dowiemy się już niedługo, a na razie życzmy powodzenia całej dywizji Counter-Strike'a!

strzałka Skład SoA

źródło: HLTV.org

komentarze [1]

Zmiany w Lemondogs na DreamHack

dodał: Krzychu, kategoria: archiwum, 02.06.2009; 17:37

Kilka dni temu informowaliśmy Was w tym newsie o drużynach, które zobaczymy podczas turnieju DreamHack Summer 2009. Jak widać wsród nich możemy zobaczyć również szwedzką formację se Lemondogs. Podczas trwania tego eventa w składzie "cytrynowych psów" zabraknie dwóch podstawowych graczy niko oraz FYR77E. Ich miejsce tymaczasowo zastąpia dwaj zawodnicy se fnatic - GeT_RiGhT oraz GuX. Z cała pewnościa zmiana ta powinna wyjść na lepsze szwedzkiej formacji i w tym składzie mogą oni powalczyć o zwycięstwo w letniej edycji DreamHacka. Na koniec prezentujemy nowy, tymczasowy line-up se Lemondogs, który zobaczymy w Serbii podczas turnieju.

strzałka Line-up Lemondogs

Koniec mixów ESL? Zmiany w regulaminie!

dodał: Krzychu, kategoria: archiwum, 02.06.2009; 17:12 Kilka dni temu na oficjalnej stronie ligi Electronic Sports League ukazała się informacja, z której możemy dowiedzieć się o pewnych zmianach w regulaminie. Od teraz gracze dołączający do drużyny istniejącej dłużej niż dwadzieścia dni nie będą musieli czekać aż minie ich trwająca dziesięć dni blokada. Gracze, którzy opuszczają drużynę, a następnie dołączą do nowej otrzymują bana, który będzie trwał aż pięć dni. Z nowych zapisów w regulaminie wynika, że popularne mixy ESL będziemy mogli rozgrywać tylko co pięć dni. Czy to posunięcie jest, aby na pewno lepsze? Admini twierdzą że tak, gracze natomiast uważają to za głupi i bezsensowny pomysł. Głośny odzew playerów możemy przeczytać w komentarzach pod newsem na stronie ESL. Z cała pewnością jest to idealny moment dla GB czy CB na zyskanie większej popularności niż ESL. Jak będzie? O tym przekonamy się już w najbliższym czasie.

źródło: ESL.eu

komentarze [2]

poprzednia < | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |  następna >

eljot Stomatologia Częstochowa