ogólna - filmy - o stronie - polska scena - zagraniczna scena - off-topic - ligi i turnieje - software - archiwum

archiwum

e-Stars Continental Cup 2009 bez Wicked

dodał: Krzychu, kategoria: archiwum, 02.06.2009; 16:44

Głosowanie na drużyny, które mają wziąć udział w e-Stars Continental Cup 2009 zakończyło się dokładnie dwa tygodnie temu. Najwięcej głosów dostały formacje se fnatic, br Made in Brazil oraz de mousesports. Typowanie swoich ulubionych drużyn w Internecie było dopiero pierwszą częścią wyboru zespołów, które zagrają podczas eventu. Dalszy głos należał do sędziów, którzy wystawiali noty za osiągnięcia w tym i poprzednim sezonie. Jak wskazuje tytuł niestety nie zobaczymy tym razem naszej złotej piątki - pl Wicked eSports. Z wyżej wymienionej trójki do właściwego turnieju dostało się tylko fnatic. Obok nich w drużynie z zachodu zobaczymy jeszcze inne formacje. O jakie drużyny chodzi? Chyba łatwo się domyśleć, że będą to pozostałe dwie najlepsze drużyny na świecie - dk mTw.dk oraz se SK-Gaming. W drużynie ze wschodu zobaczymy natomiast kr WeMade FOX, mniej znane cn Tyloo oraz na k23. Poniżej jeszcze raz prezentujemy zestawienie drużyn, które zagrają w turnieju e-Stars Continental Cup 2009. Na koniec warto dodać, że polska "złota piątka" weźmie udział w hiszpańskim evencie GameGune 2009.

strzałka Team West
strzałka Team East

mTw.dk znów wygrywa

dodał: ReD1, kategoria: archiwum, 02.06.2009; 14:22 Trzy dni temu na stronie serwisu SK-Gaming.com pojawiła się informacja o tym, że duński zespół dk mTw.dk wygrał turniej The Blast. Po przegranej z dk NS-Gaming drużyna musiała wejść do drabinki przegranych, w której nie dali żadnych szans przeciwnikom i tym samym wygrali oni wszystkie mecze, a w wielkim finale spotkali się z ekipą dk PlayZeek.

Pierwszą mapą okazało się być de_inferno, w którym zatriumfowało mTw.dk wygrywając 16:09. Drugą planszą niespodziewanie zostało znów de_inferno! Tak jak poprzednio PlayZeek nie pokazało żadnej klasy, a mTw.dk wygrało wynikiem 16:02!

Po raz kolejny udowodnili oni, że są najlepszą duńską drużyną, jednak oprócz tego znakomicie idzie im na turniejach międzynarodowych! Poniżej przedstawimy klasyfikację końcową.

strzałka Klasyfikacja końcowa

źródło: SK-Gaming.com

komentarze [0]

DreamHack Summer - Poznajmy kolejny zespół

dodał: ReD1, kategoria: archiwum, 31.05.2009; 21:35 Kilka dni temu na łamach naszego serwisu pojawiła się informacja o tym, że bułgarski zespół bg HSBG-Gaming dołączył do grona drużyn, które wystąpią na DreamHack Summer. Odbywające się w Oslo kwalifikacje wyłoniły kolejnego uczestnika imprezy! Tym razem przypadło na zapewne przez każdego typowany zespół, a mianowicie dk Alchemists, który w wielkim finale zmierzył się z dk Visage. Walka nie była trudna, bowiem na de_nuke ograli ich 16:5, natomiast na pociągach nie dali ani jednej rundy przeciwnikom.

Szóstego czerwca wystartują kolejne eliminacje, tym razem ostatnie, które odbywać się będą w Sztokholmie. W se Jönköping spotkają się między innymi takie drużyny jak - faworyt - se SK Gaming, se Begrip Gaming, se Lemondogs, fi Crack Clan, us Evil Geniuses, dk Spirit of Amiga, fr Millenium, bg HSBG-Gaming, no Alchemists oraz jedna niewiadoma.

źródło: HLTV.org

komentarze [8]

astralis zamienia

dodał: ReD1, kategoria: archiwum, 29.05.2009; 18:16 Na stronie serwisu HLTV.org pojawiła się informacja o tym, że fiński zespół fi astralis podjął się współpracy z fi Atte "VIDI" Hyväkkä, który ma zastąpić fi Tino "tihOp" Puumala. Tino postanowił opuścić zespół i dołączyć do drużyny fi rootz grającej aktualnie pod banderą uk Crack Clan.

Ostatni raz VIDI reprezentował AndThenSome, ale oprócz tego zdobył wraz z zespołem narodowym drugą lokatę na ClanBase NationsCup XII. W najbliższym czasie nie zamierzają wyjechać na żadną większą imprezę lanową, a dzięki temu będą mieli okazje ustabilizować swój skład.

strzałka Reprezentanci astralis

wooSai prezentuje swój nowy nabytek!

dodał: ReD1, kategoria: archiwum, 29.05.2009; 17:45 Na pewno każdy pamięta jak około dwa tygodnie temu niemiecka organizacja de wooSai pozbyła się swoich duńskich reprezentantów w sekcji Counter-Strike 1.6. Wczorajszego zaś dnia na stronie serwisu HLTV.org pojawiła się informacja o tym, że zwerbowali oni pod swoje skrzydła nowych, lepszych graczy. Są to Szwedzi, którzy od dłuższego czasu grają pod tagami se Gamecenter i są rozpoznawali na scenie między innymi tym, że pokonali se Team Giants oraz wiele innych, sławnych zespołów. Trzech z nich grało w Begrip Gaming, w którym spisywali się znakomicie. Ich ostatnim osiągnięciem jest zajęcie drugiego miejsca podczas Inferno-Online League #4.

strzałka Wypowiedź Sascha Knodt dla HLTV.org

Nowi reprezentanci wooSai będą mieli okazję pokazać swój poziom podczas tegorocznego DreamHack Summer, w którym miejmy nadzieję zadebiutują. Po ów turnieju zamierzają zrobić sobie krótką przerwę, która ma ponoć pomóc - "W motywacji całej drużyny".

strzałka Nowy skład wooSai

źródło: HLTV.org / SK-Gaming.com

komentarze [0]

poprzednia < | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |  następna >

eljot Stomatologia Częstochowa