ogólna - filmy - o stronie - polska scena - zagraniczna scena - off-topic - ligi i turnieje - software - archiwum

archiwum

Counter-Strike 1.6 powraca do BSTR!

dodał: ReD1, kategoria: archiwum, 29.05.2009; 15:05 Zapewne każdy z Was pamięta jak organizacja pl BSTR około miesiąca temu zakończyła współpracę ze swoją dywizją Counter-Strike'a. Wczoraj wszystko się zmieniło, bowiem pozyskali oni nowych reprezentantów.

Nowym nabytkiem gamingu okazali się byli gracze dobrze Wam znanej organizacji pl JustHigh. Drużyna prowadzona przez pl Patryka "pater" Bieleckiego dostała się do półfinału 3 ligi HLC Open gdzie zawalczą o wyjazd na lanowe finały.

strzałka Oświadczenie BSTR.cs

strzałka Skład BSTR.cs

Oprócz tego pozyskali oni nowego sponsora, który dotychczas wspierał JustHigh, a jest nim firma Mati-Soft.

źródło: BezStrachu.pl

komentarze [3]

Arbalet Cup #2 - znamy uczestników!

dodał: ReD1, kategoria: archiwum, 28.05.2009; 13:24 Wczorajszego dnia organizatorzy turnieju Arbalet Cup #2 ogłosili pełną listę uczestników imprezy. W całej zabawie uczestniczyć będzie osiem zespołów z Rosji, Ukrainy oraz Kazachstanu. Zmagania odbędą się w Moskwie, 29 maja w kafejce internetowej 4GAME. Pula nagród wynosić będzie około 10 tys. dolarów, a zwycięzca otrzyma połowę tej sumy.

strzałka Lista uczestników

Wszystkie klany mogą zatriumfować, ponieważ poziom jest bardzo wyrównany, dlatego też trudno jest wytypować zwycięzców. Ciężką próbę będą miały klany takie, które niedawno przeszły zmiany w składzie - ua DTS Gaming, ua forZe, a także ru tp.uSports. Czy KerchNET zdobędzie pierwsze miejsce tak jak w poprzedniej edycji turnieju? Tego dowiemy się już niebawem, a teraz nie pozostaje nam nic innego jak życzyć im dobrej zabawy!

Zmiany w BenQ DELTAeSPORTS

dodał: Krzychu, kategoria: archiwum, 27.05.2009; 18:43

Niespełna kilka godzin temu na oficjalnej stronie multi-gamingu BenQ DELTAeSPORTS ukazał się news dotyczący zmian w dywizji Counter-Strike 1.6. Szeregi jakże utytułowanego zespołu na polskiej scenie opuszczają dwaj gracze - pl Filip "jOOLZ" Ruszała oraz pl Piotr "pepi" Siara, który to kilka tygodni temu wypełnił lukę po pl Adamie "ruloN" Wiśniewskim. Powody wymiany tych graczy możemy usłyszeć w wywiadzie przeprowadzonym z hamem przez CyberTV - klik. Nowymi zawodnikami, którzy zasilą szeregi tej drużyny, są znani już na polskiej scenie - pl Sebastian "BS7" Furman oraz pl Marcin "rOM" Kopystyński. Nicki jak najbardziej kojarzone przez każdego, ale czy odmieniona DELTA pokaże się z lepszej strony w dalszej części rozgrywek HLC i na nadciągającym turnieju EGU 2009? O tym przekonamy się w najbliższym czasie. Poniżej zamieszczamy odświeżony skład DELCIAKÓW.

strzałka Nowy skład BenQ DELTAeSPORTS.com

źródło: benq.deltaesports.com

komentarze [1]

CS.pl vs HLC - mecz towarzyski

dodał: Krzychu, kategoria: archiwum, 27.05.2009; 15:43

Już jutro o godzinie 19:00 odbędzie się towarzyskie spotkanie pomiędzy redakcją serwisu Counter-Strike.pl, a administaratorami ligi Heyah Logitach Cybersport. W ostatnim meczu, który został rozegrany między tymi zespołami, bezkonkurencyjne okazało się CS.pl. Jak będzie teraz? O tym przekonacie się już jutro o 19:00 przed swoim monitorem, oglądając spotkanie poprzez HLTV. Informacje na temat meczu oraz krótką wypowiedź pl Rafała "grn" Woźniakowskiego prezentujemy poniżej.

strzałka Counter-Strike.pl vs Cybersport.pl
strzałka Wypowiedź Rafała "grn" Woźniakowskiego

CompLexity z nowym składem!

dodał: ReD1, kategoria: archiwum, 27.05.2009; 13:44

Cztery dni temu znana amerykańska organizacja us compLexity pożegnała się ze swoją dywizją Counter-Strike'a. Wczoraj zaś drużyna postanowiła przyjąć pod swoje skrzydła nową formację, którą można zaliczyć do najlepszych w USA - us X30. Przypominamy, że to oni wygrali tegoroczne WCG USA, wygrywając w finale z us Evil Geniuses. Poza tym, zajęli drugie miejsce na KODE5. W tym roku zamierzają podbić podium turnieju ESEA lub też hiszpańskiego GunGame.

strzałka Nowy skład compLexity

Co do byłych reprezentantów compLexity, wiadomo że cztereach zawodników szuka nowej organizacji. Dlaczego tylko czterech? Bowiem us Sal "Volcano" Garozzo postanowił zakończyć karierę gracza i zająć się czymś bardziej normalnym, mniej esportowym.

strzałka Byli reprezentanci compLexity

źródło: HLTV.org

komentarze [1]

poprzednia < | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |  następna >

eljot Stomatologia Częstochowa