ogólna - filmy - o stronie - polska scena - zagraniczna scena - off-topic - ligi i turnieje - software - archiwum

archiwum

Evil Geniuses wygrywa GG Mexico

dodał: Krzychu, kategoria: archiwum, 13.09.2009; 10:34

Wczoraj zakończyła się pierwsza edycja turnieju GameGune Mexico. W wielkim finale spotkały się dwie znakomite drużyny - us Evil Geniuses oraz kr WeMade FOX. Z całą pewnością obydwie formacje były faworytami tego eventu. Do finału z drabinki wygranych awansowało EG, natomiast z przegranych WMF. Na pierwszej mapie n0thing i spółka wygrali wynikiem 16:10, natomiast na kolejnej lepsi okazali się gracze WMF wygrywając 16:14. Ostatnią i decydującą mapa w tym pojedynku było de_nuke, na której EG ostatecznie wygrało wynikiem 16:13. Z całą pewnością mecz był bardzo zacięty i było na co popatrzeć. Poniżej prezentujemy klasyfikację GG Mexico. Demo z meczu możecie pobrać stąd.

strzałka GG Mexico TOP4

źródło: HLTV.org

komentarze [0]

Kolejne spotkanie w ramach LC

dodał: Krzychu, kategoria: archiwum, 10.09.2009; 17:54

Dzisiaj odbędzie się kolejne po wakacjach spotkanie w ramach prestiżowej ligi Cybersportu. W tym meczu zmierzą się ze sobą zespoły, które spotkały się już w finale trzeciej tury eliminacji do WCG. Dla tych, którzy nie pamiętają są to - pl BenQ DELTAeSPORTS.com oraz wzmocnione pl Universal Soldiers. Nowym nabytkiem US jest - sonamed. Jak potoczą się losy tego spotkania? W 70% faworytem jest ths i spółka, lecz może zdarzyć się jakaś niespodzianka. Jak będzie na prawdę? O tym przekonamy się późnym wieczorem, bo aż o godzinie 22:00 podczas oglądania HLTV.

strzałka BenQ DELTAeSPORTS.COM < Universal Soldiers

źródło: cybersport.pl

komentarze [0]

Zmiany w D-Link PGS

dodał: Krzychu, kategoria: archiwum, 10.09.2009; 17:42

Jak podaje znany portal z nieoficjalnymi wiadomościami - eSpmania.pl na lanowych finałach World Cyber Games zabraknie nowego nabytku PGS, czyli reprezentanta miasta Rybnik, dokładniej pl Grzegorza "szpero" Dziamałka. Powodem jego absencji na lanie w Warszawie jest złamana podczas treningu noga. (chodzi tutaj oczywiście o piłkę nożną, nie CS ;-)). Zmiennik phoen1xa będzie potrzebował ponad miesięcznej przerwy, aby powrócić do zdrowia. Tym czasem do składu dołączył kolejny młody i utalentowany gracz, były zawodnik EASYTEAM oraz DELTY - pl Filip "jOOLZ" Ruszała. Ta formacja już teraz wygląda na bardzo mocną i z całą pewnością podczas WCG nawiążą rywalizację ze "złotą piątką". Poniżej zamieszczamy odświeżony skład PGS.

strzałka Lineup D-Link PGS

LIKWIDACJA vs DELTA w ramach LC

dodał: Krzychu, kategoria: archiwum, 09.09.2009; 17:05

Po wakacyjnej przerwie do gry wracają zespoły z 1. ligi Cybersportu - Pro. Dzisiaj wieczorem zmierzą się ze sobą dwie formacje - pl BenQ DELTAeSPORTS.COM oraz znany każdemu mix o nazwie pl LIKWIDACJIA. Oczwyiście faworytem tego spotkania jest nie kto inny niż ths i spółka. Całość rozpocznie się o godzinie 21:00 i transmitowana będzie przez telewizję internetową CyberTV. Osobą, która skomentuje mecz jest pl Piotr "neqs" Lipski. Mapą narzuconą przez administrację jest de_inferno. Jak potoczy się to pierwsze spotkanie po długiej przerwie w rozgrywkach LC? O tym przekonamy się już o 21:00 oglądając HLTV.

strzałka BenQ DELTAeSPORTS.COM > LIKWIDACJA

źródło: Cybersport.pl

komentarze [2]

compLexity vs Evil Geniuses w ramach CEVO-P

dodał: Krzychu, kategoria: archiwum, 04.09.2009; 15:57

Jutro wczesnym rankiem, a może dla niektórych późno w nocy odbędzie się pojedynek na szczycie amerykańskiej sceny Counter-Strike 1.6. Zmierzą się ze sobą odwieczni rywale - us Evil Geniuses, których będziemy mogli zobaczyć podczas GG Mexico oraz nieobliczalne i bardzo skillowe us compLexity. W poprzednim spotkaniu tych zespołów lepsze okazało się EG - wygrywając wynikiem 16:2. Jest to spotkanie czysto formalne, gdyż oby dwie formacje zapewniły już sobie awans do fazy play-off. Mimo wszystko zapraszamy do oglądania tego meczu, a tabelkę z informacjami o spotkaniu zamieszczamy poniżej.

strzałka compLexity vs Evil Geniuses

źródło: hltv.org

komentarze [4]

poprzednia < | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |  następna >

eljot Stomatologia Częstochowa