ogólna - filmy - o stronie - polska scena - zagraniczna scena - off-topic - ligi i turnieje - software - archiwum

archiwum

D-Link PGS z nowym zawodnikiem

dodał: Morgen, kategoria: archiwum, 08.05.2009; 11:20

Blisko trzy tygodnie temu doszło do pierwszych zmian w składzie w zespole pl D-Link PGS. Ze swoją ekipą musiał się pożegnać pl Grzegorz "szpero" Dziamałek, który podobno nie przykładał się zbytnio do treningów. Po odejściu wyżej wymienionego zawodnika, mówiło się o tym, że lukę w PGSie wypełni SyRiUsZ, dawny reprezentant Fear Factory X-Fi. Niestety, ale problemy zdrowotne oraz przygotowania do matur zmusiły zarząd do poszukiwania kogoś innego.

Dziś już wiemy, że nowym nabytkiem D-Link PGS został pl Piotr "angel_" Malkowski, ponieważ dwa dni temu na oficjalnej stronie multigamingu pojawiła się informacja, że to właśnie on zastąpi Grzegorza Dziamałka. Piotrek grał już z Miltem i brd w formacji TraderTeam, więc chłopaki nie powinni mieć żadnych problemów ze zgraniem. Czy aby na pewno? Na koniec warto sobie przypomnieć, że D-Link PGS z nowym składem przegrał swój ostatni pojedynek grupowy w ClanBase EuroCup, przekreślając tym samym swoje szanse na playoffy.

strzałka Odświeżony skład D-Link PGS

Miejmy nadzieję, że to tylko jednorazowa wpadka ;-)

WICKED na globalnych finałach KODE5 w Moskwie - coverage

dodał: Morgen, kategoria: archiwum, 08.05.2009; 10:18

Po nieudanym występie pl WICKED eSports podczas ESWC Asia Masters, przyszedł czas na kolejny wielki turniej, w którym zobaczymy naszą złotą piątkę. Mowa tutaj o finałach KODE5 - Global Gaming Revolution, które odbywają się w Moskwie. Jak tym razem poradzą sobie nasi rodacy? Czy spośród szesnastu zakwalifikowanych drużyn to właśnie zespół z Polski okaże się najlepszy? Zapraszamy do śledzenia aktualności razem z redakcją CS16.pl!

strzałka Coverage (rozwiń) 10.05.2009, 14:30

WICKED eSports na ESWC Asia Masters - mini coverage

dodał: Morgen, kategoria: archiwum, 04.05.2009; 11:23

Nasza złota piątka przebywa obecnie w Korei Południowej, gdzie odbywa się ESWC Asia Masters 2009. Polacy trafili do grupy C, która została nazwana grupą śmierci - i nie bez powodu, ponieważ obok pl WICKED eSports znajdziemy w niej także takie formacje jak se SK Gaming czy se fnatic. Jak widać - łatwo nie będzie, bo przecież pojedynki naszych rodaków ze Szwedami nigdy nie należały do najłatwiejszych. My jednak mocno wierzymy w to, że dawne MeetYourMakers pokaże klasę i bez problemu zakwalifikuje się do fazy playoff.

strzałka Mini coverage (14:20)
strzałka Dema (powtórki)

Gracze ex-MeetYourMakers.cs w szeregach WICKED eSports!

dodał: L337 Crew, kategoria: archiwum, 30.04.2009; 06:16

Po niespełna dwumiesięcznej grze poza organizacją, gracze byłego pl mym.cs wreszcie znajdują swój nowy dom. Od tygodnia krążyły spekulacje na temat przyłączenia się do nowej organizacji, pisaliśmy o odrzuconej ofercie uk CrackClan, zaraz po tym w raporcie Azereusa Wiktora 'TaZa' Wojtasa dopatrzono się małego szczegółu związanego z wicked-esports.

Nie trzeba było długo czekać na pierwsze plotki, jednak dziś jesteśmy już pewni - kuben, Neo, TaZ, Loord, LUq wraz z ich managerem - Ronnie 'TwaizZ' Jelsbakiem zostali reprezentantami niemieckiej organizacji de WICKED esports. Nam pozostaje jedynie kibicować im i czekać na pierwsze rezultaty (już w ten weekend podczas ESWC Asia w Korei Płd.) oraz życzyć powodzenia ;-)

źródło: wicked-esports.com

komentarze [27]

Co z tą piątką?

dodał: zmx, kategoria: archiwum, 22.04.2009; 19:51

Pewnie przeczytaliście już multum newsów na temat nowej organizacji najlepszej drużyny w naszym kraju. pl ex-MYM, bo tak przychodzi nam ich teraz nazywać, nie dołączy jednak do uk CrackClan, organizacji, o której wiele ostatnio mówiło się na naszej scenie. Możemy przeczytać, że "złota piątka" odrzuciła propozycję brytyjskiej organizacji, jako że ci zaoferowali im zbyt przeciętne warunki. Nie wiadomo jak wyglądać będzie występ "naszych" na azjatyckim evencie. Miejmy nadzieję, że trwają już rozmowy z innymi organizacjami i będziemy mogli oglądać występy pl Neo i spółki na ESWC Asia Masters czy globalnych finałach KODE5 w Moskwie.

Życzymy powodzenia i czekamy na dobre wieści.

źródło: HLTV.org, rakaka.se, readmore.eu

komentarze [33]

poprzednia < | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |  następna >

eljot Stomatologia Częstochowa