ogólna - filmy - o stronie - polska scena - zagraniczna scena - off-topic - ligi i turnieje - software - archiwum

archiwum

HLC Pro: D-Link PGS vs ex-MeetYourMakers

dodał: Morgen, kategoria: archiwum, 22.04.2009; 07:43

Już dziś o godzinie 21:00 odbędzie się mecz pomiędzy takimi zespołami jak pl D-Link PGS oraz pl ex-MeetYourMakers w ramach ligi Heyah Logitech Cybersport Pro. Faworytem spotkania jest oczywiście złota piątka, która od dłuższego czasu pozostaje bez multigamingu. Jednak mówi się o tym, że chłopaki mieliby dołączyć do brytyjskiego uk Crack Clan, które dwa dni temu pozbyło się swojej fińskiej dywizji CSa. Cóż można powiedzieć na temat D-Link PGS? Ostatnio nie wiedzie im się najlepiej, podobno szykuje się pierwsza od kilku miesięcy zmiana w składzie. Poniżej znajdziecie szczegóły dotyczące dzisiejszego pojedynku.

strzałka D-Link PGS < ex-MeetYourMakers

Złota piątka nie pojawi się na ESWC Asia Masters

dodał: Morgen, kategoria: archiwum, 16.04.2009; 09:26

Zapewne niektórzy z Was pamiętali, że nasza polska złota piątka, czyli pl ex-MYM, miała pojawić się na turnieju organizowanym w Korei Południowej - na ESWC Asia Masters. Neo i spółka mieli powalczyć o 30.000 $, a także o awans do światowych finałów Electronic Sports World Cup 2009 w Paryżu. Niestety, ale na tej imprezie Polaków nie zobaczymy. Jak wiadomo, chłopaki od jakiegoś czasu są bezdomni, tzn. nie mają podpisanych kontraktów z żadną e-sportową organizacją. Nie ma kontraktów - nie ma pieniędzy, nie ma pieniędzy - nie ma wyjazdu. Sprawa jest prosta i dla niektórych - szczególnie dla zawodników - bolesna.

Na sam koniec warto sobie zadać pytanie: czy to już koniec złotej piątki? Po tym jak duńska organizacja dk MeetYourMakers była zmuszona zrezygnować ze swoich wszystkich dywizji, niemal każdy był pewien, że Neo, TaZ, Loord, LUq i kuben szybko znajdą nowy dom. Tymczasem chłopaki nadal pozostają bez multigamingu...

strzałka Lista drużyn mających pojawić się na ESWC Asia Masters

Zagraj razem z D-Link PGS!

dodał: Morgen, kategoria: archiwum, 15.04.2009; 12:43

Już jutro od godziny 19:00 do 21:00 każdy z Was będzie mógł zagrać na jednym serwerze razem z zawodnikami drużyny pl D-Link PGS. Cała akcja została zorganizowana przez zarząd multigamingu, a także przez firmę Clanserver4u, która jest jego sponsorem. Aby zagrać, wystarczy posiadać Counter-Strike'a (oczywiście wersję Steam), trochę wolnego czasu, a także dużo cierpliwości, ponieważ przygotowano tylko jeden serwer (16 slotów). Oprócz samego grania, będzie można porozmawiać z zawodnikami D-Link PGS za pomocą TeamSpeaka. Wszystkie adresy serwerów znajdziecie poniżej. Zapraszamy do zabawy!

strzałka Serwer gry D-Link PGS DM | Clanserver4u.de
strzałka Serwer TeamSpeak DLINK-PGS by Clanserver4u.de

źródło: PGS-Gaming.pl

komentarze [11]

ENC 2009 - znamy skład reprezentacji Polski

dodał: Morgen, kategoria: archiwum, 13.04.2009; 12:37

Rozgrywki European Nations Championship 2009 zbliżają się wielkimi krokami, a my dopiero dziś poznaliśmy skład reprezentacji Polski w Counter-Strike'a. Zacznijmy może od menadżera, który jest już znany chyba każdemu. Tak jak w przypadku ClanBase Nations Cup, tak i tym razem rolę selekcjonera pełni pl Mateusz "OzoN" Głowiński. Zastanawiacie się pewnie kogo OzoN powołał do składu? Odpowiedź jest bardzo prosta - lineup polskiej reprezentacji CS'a składa się z samych topowych drużyn i na pewno nie zabrakło tutaj graczy DELTY, FXów, ex-MYMu oraz BVG. Aby już Was więcej nie zanudzać, poniżej prezentujemy skład Team Poland.CS na nadchodzący sezon ENC a także oświadczenie OzoNa.

strzałka Skład reprezentacji Polski @ ENC 2009
strzałka Oświadczenie OzoNa

źródło: ESL.eu

komentarze [10]

Oficjalna lista gier WCG 2009

dodał: Morgen, kategoria: archiwum, 13.04.2009; 12:09

Dzisiejszego dnia na oficjalnej stronie rozgrywek World Cyber Games została ogłoszona lista gier, która będzie obowiązywała podczas najbliższej olimpiady w Chinach. Podobnie jak w zeszłym roku, tak i tym razem zobaczymy Counter-Strike'a (v1.6). Jednak szokującą informacją może być to, że z listy skreślono tytuł Need For Speed i zastąpiono go inną grą wyścigową - TrackManią. Oprócz listy obowiązujących tytułów, podano także datę oraz miejsce finałów WCG 2009 - od 11. do 15 listopada, cn Chengdu (Chiny). Poniżej prezentujemy listę wszystkich obowiązujących gier.

strzałka Lista gier WCG 2009

poprzednia < | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |  następna >

eljot Stomatologia Częstochowa