ogólna - filmy - o stronie - polska scena - zagraniczna scena - off-topic - ligi i turnieje - software - archiwum

archiwum

SPQR.Amator na bruku

dodał: epy0N, kategoria: archiwum, 09.04.2009; 14:14

Organizacja pl Senatus PopulusQue Romanus wydała dziś oświadczenie, w którym rezygnuje z dywizji Counter-Strike 1.6 Amator. Przygoda chłopaków w SPQR nie była zbyt długa, trwała niecały miesiąc. Był to jednak okres bardzo burzliwy dla zawodników, gdyż skład dywizji przechodził dość pokaźne zmiany - i właśnie to jest głównym powodem zwolnienia chłopaków. Nie przeciągając, zapraszam do lektury oficjalnego komunikatu:

strzałka Wypowiedź zarządu SPQR
strzałka Skład exSPQR.Amator

źródło: http://spqr.pl

komentarze [2]

Koniec drugiej tury HLC!

dodał: Krzychu, kategoria: archiwum, 09.04.2009; 10:57 Już w niedzielę o godzinie 23:59:59 skończą się rozgrywki drugiej tury trzeciej ligi HLC Open. Od jakiegoś czasu możecie już zapisywać swoje drużyny do trzeciej (przedostatniej tury), a zmian w klanach będziecie mogli dokonać od 13 do 18 kwietnia. Swoje pierwsze mecze natomiast grać można od soboty - godzina 14:00. Admini przestrzegają o dobrym zaznajomieniu się z regulaminem oraz szacunku do przeciwnika (na serwerze i na forum). Po więcej informacji dotyczących samych rozgrywek zapraszamy na stronę Cybersportu, a dokładnie pod ten adres. Znajdziecie tam między innymi kilka poradników - korzystania z Azereusa, obsługi serwera czy FAQ dotyczące zapisów.

źródło: Cybersport.pl

komentarze [0]

green przepytany przez Cybersport.pl

dodał: Morgen, kategoria: archiwum, 09.04.2009; 08:46 Ponad pół godziny temu na stronie Cybersport.pl został opublikowany ciekawy wywiad z byłym zawodnikiem zespołu pl THE SKURVELS - Rafałem "green" Woźniakowskim. Rzecznik prasowy Cybersportu oraz administrator ligi HLC odpowiada na pytania dotyczące sytuacji w lidze OPEN oraz AMATOR, o poprzednim sezonie oraz Ostatecznej Rozgrywce, a także zdradza nam swoje najbliższe plany - ukończenie szkoły średniej czy też podjęcie się pracy w nadchodzące wakacje. Nie chcemy jednak zdradzać Wam wszystkich szczegółów. Jeśli jesteście zainteresowani wywiadem - a wierzymy, że tak jest - kliknijcie po prostu na odnośnik znajdujący się poniżej. Miłej lektury!

Polska vs Szwecja w ramach CB NC XII

dodał: Morgen, kategoria: archiwum, 08.04.2009; 20:38

Już dziś o godzinie 23:00 rozpocznie się kolejne spotkanie Polaków w ramach dwunastej edycji turnieju ClanBase Nations Cup. Tym razem przeciwnikiem naszej reprezentacji Counter-Strike'a będzie se Szwecja, która jak do tej pory przegrała tylko z Francuzami. Warto jednak przypomnieć sobie pewien fakt, który ucieszy niejednego z Was i całą pewnością pozwoli nam wszystkim wierzyć w to, że to właśnie "nasi" wyjdą z dzisiejszego boju zwycięsko. A mianowicie chodzi o to, że Polacy nie przegrali jeszcze żadnego meczu w rozgrywkach CB NC XII i miejmy nadzieję, że dziś będzie podobnie ;-). Poniżej przedstawiamy szczegóły dotyczące spotkania, których - na chwilę obecną (20:40) - jest nie za wiele.

strzałka Polska < Szwecja

UPDATE: Demo z meczu dostępne jest pod tym adresem.

Małe zmiany w FX No Mercy Girls

dodał: Morgen, kategoria: archiwum, 06.04.2009; 11:36

Wczorajszego wieczoru na oficjalnej stronie zespołu pl Frag eXecutors pojawiła się informacja dotycząca drobnych zmian kadrowych w żeńskiej dywizji CS - FX No Mercy Girls. Jak się okazało, z dziewczynami musiała pożegnać się pl Katarzyna "koteq" Kremser, ponieważ nie miała wystarczającej ilości czasu na to, aby trenować ze swoimi koleżankami. W podobnej sytuacji znalazła się także pl Katarzyna "CasSka" Cichorowska, która od dziś będzie zajmowała miejsce na tzw. ławce rezerwowych.

Nowym nabytkiem drużyny FX No Mercy Girls, a jednocześnie piątą zawodniczką zajmującą miejsce w składzie podstawowym, jest dawna reprezentantka nie istniejącej już formacji Magnetic eSports.h0lki - pl Klaudia "rybka_k" Rybka. Jak Klaudia będzie się czuła w nowym domu? Miejmy nadzieję, że jak najlepiej! Na sam koniec prezentujemy wypowiedź liderki FX NMG oraz aktualny skład zespołu.

strzałka Wypowiedź Anety Koper (Fantasia)
strzałka Aktualny line-up Frag eXecutors No Mercy Girls

źródło: Frag-eXecutors.com

komentarze [4]

poprzednia < | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 |  następna >

eljot Stomatologia Częstochowa