ogólna - filmy - o stronie - polska scena - zagraniczna scena - off-topic - ligi i turnieje - software - archiwum

archiwum

Morgen kończy nagrywanie piosenek!

dodał: epy0N, kategoria: archiwum, 01.04.2009; 05:50

Dla wszystkich fanów naszego administratora mamy niestety smutną wiadomość. pl Maciej "Morgen" Żuchowski wydał krótkie oficjalne oświadczenie, w którym rezygnuje z dalszego nagrywania piosenek związanych ze sceną Counter-Strike'a. Możecie je przeczytać poniżej:

strzałka Oświadczenie Morgena

Niestety, nie wiadomo co z dalszą działalnością Morgena. Prawdopodobnie na antenie HeadshotTV spotkamy go już tylko od czasu do czasu. Słyszeliśmy także plotki, jakoby wybierał się on do Club VEGAS, gdzie można spotkać m.in. se Archiego, byłego gracza se fnatic.

źródło: własne

komentarze [22]

DirektPlay.pl poszerza swą ofertę!

dodał: Morgen, kategoria: archiwum, 27.03.2009; 18:36

Już teraz każdy z Was może skorzystać z nowych usług DirektPlay - firmy zajmującej się hostowaniem serwerów gier multiplayer. DP postanowiło poszerzyć swoją ofertę aż o trzy nowe gry - Call of Duty, Call of Duty 2 oraz Enemy Territory. Cena za slot prywatny to 3 PLN, a za publiczny 5 PLN. Nie wiedziałeś gdzie wynająć serwer? Teraz nie powinieneś mieć już żadnych wątpliwości! Odwiedź stronę www.direktplay.pl, wybierz typ serwera i ciesz się bardzo niskimi pingami podczas każdej rozgrywki!

Przypominamy także o naszym serwerze dostarczanym przez firmę DirektPlay. Szczegóły znajdziecie poniżej.

strzałka Każdy na Każdego DM + only HS

KODE5 Polska juz w najbliższą niedzielę!

dodał: Morgen, kategoria: archiwum, 27.03.2009; 07:34 Już w najbliższą niedzielę, czyli w dniu 29. marca, odbędą się polskie finały turnieju KODE5 Global Gaming Revolution. Wszystkie mecze będą rozgrywane przez internet, a ich start przewidziano na godzinę 10:00. W rozgrywkach bierze udział sześć drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy (po trzy zespoły w każdej grupie). Oprócz polskich formacji, w akcji zobaczymy także ukraiński team ua KerchNET - zwycięzcę imprezy ASUS Winter 2009. Należy także pamiętać, że po zbankrutowaniu MYMu, Neo i spółka nadal pozostają bez żadnego multigamingu. Kto okaże się najlepszy i kto zdobędzie bilet do Moskwy na światowe finały? Tego dowiemy się już w nadchodzącą niedzielę!

h0lki żegnają się z Magnetic eSports

dodał: Morgen, kategoria: archiwum, 18.03.2009; 16:11

Dosłownie przed chwilą dowiedzieliśmy się o tym, iż polska organizacja pl Magnetic eSports traci żeńską dywizję Counter-Strike 1.6, znaną jako MGS.h0lki. Powodem tej rozłąki był przede wszystkim brak czasu niektórych zawodniczek, a także brak większego zaangażowania i zwykła niechęć, spowodowana najprawdopodobniej tym, że dziewczyny na koniec sezonu ESL Female Gaming League zajęły ostatecznie czwarte miejsce - prawie podium, ale jak wiadomo - prawie robi wielką różnicę ;-) Nam nie pozostaje nic innego jak tylko życzyć h0lkom powodzenia w dalszej grze, ale czy wspólnej? Odpowiedź znajdziecie w oświadczeniu kleo.

strzałka Były skład MGS.h0lki
strzałka Oświadczenie neqsa - menadżer
strzałka Oświadczenie kleo - zawodniczka

MYM zbankrutowało ?

dodał: zmx, kategoria: archiwum, 17.03.2009; 20:03

Jak możemy przeczytać w blogu jednego z byłych redaktorów serwisu MYMYM.com, organizacja, której właścicielem jest, a raczej było przedsiębiorstwo Esport Nation A/S, ponieważ zbankrutowało. MIRAA, bo o nim mowa informuje, że pracując w serwisie "złotej piątki" nie otrzymał żadnego wynagrodzenia, a także, że naszym rodakom wygasły kontrakty wraz z końcem lutego. Po więcej szczegółów zapraszam na blog podany w źródle, będziemy informować Was na bieżąco.

UPDATE: Serwis SK-Gaming.com informuje, że prawdopodobnie polscy gracze nie otrzymali wynagrodzenia za ostatnie dwa miesiące.

Czekamy na oficjalne oświadczenie.

UPDATE 2: Tak jak się spodziewaliśmy, złota piątka opuszcza szeregi MeetYourMakers, pozostając "bezdomnymi". Na stronie mymym.com pojawiło się oficjalne oświadczenie.

źródło: mymiraa.blogspot.com/

komentarze [29]

poprzednia < | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |  następna >

eljot Stomatologia Częstochowa