ogólna - filmy - o stronie - polska scena - zagraniczna scena - off-topic - ligi i turnieje - software - archiwum

archiwum

Mecze w finałach ESL Pro Series

dodał: Krzychu, kategoria: archiwum, 13.03.2009; 16:18

Publiczność zaczyna powoli schodzić się na pierwsze finały Electronic Sports League Pro Series. Na dzisiejszy wieczór przewidziano dwa mecze. W męskich finałach naprzeciw siebie staną dwie potęgi polskiej sceny - pl Frag eXecutors i pl MeetYourMakers. Natomiast w finałach przeznaczonych dla Pań mecz rozegrają formacje pl UCP.MP3store oraz pl D-Link PGS. Przypomnijmy, że chłopakom z FX wystarczy tylko jedna mapa to wygrania całego spotkania, a MYM musi wykazać swoim wyższość na dwóch arenach. Aby nie zanudzać i nie trzymać Was dłużej w niecierpliwości poniżej prezentujemy szczegóły dotyczące obydwóch spotkań.

strzałka MeetYourMakers vs Frag eXecutors
strzałka UCP.MP3store vs D-Link PGS

źródło: ESL.eu

komentarze [8]

Finały ESL Pro Series już w ten piątek!

dodał: Morgen, kategoria: archiwum, 12.03.2009; 14:26 Już jutro w warszawskim klubie Stodoła odbędą się finały pierwszego polskiego sezonu ESL Pro Series. W walce o nagrody zobaczymy dwie drużyny Counter-Strike'a, dwie America's Army oraz dwóch zawodników-piłkarzy, rywalizujących ze sobą na platformie Pro Evolution Soccer. Organizatorzy całej imprezy przygotowali dla publiczności wiele niespodzianek, do których możemy zaliczyć m.in. konta Premium i medale dla odwiedzających, a także - po zakończeniu wszystkich pojedynków - występ takich artystów jak: DJ 600V, Wujek Samo Zło, Numer Raz czy Człowiek Nowej Ery. Jak widać atrakcji nie brakuje, dlatego też każdy kto chce zobaczyć najlepsze teamy w akcji lub po prostu chce posłuchać dobrej muzyki, powinien pojawić się jutro w Stodole. Wstęp od godziny 16:00, całkowicie za darmo!

ESL z nowym wyglądem!

dodał: Morgen, kategoria: archiwum, 10.03.2009; 13:19

Kilkadziesiąt minut temu administratorzy najpopularniejszej ligi jaką jest Electronic Sports League uruchomili swoją witrynę z nową szatą graficzną. Oprócz zmiany menu nawigacyjnego oraz sekcji logowania, ESL zaprezentowało nam także nowe logo, o którym mogliśmy usłyszeć już kilka tygodni temu.

Myślę, że nie ma potrzeby opisywać wszystkiego po kolei. To trzeba po prostu zobaczyć. Wszystkich zainteresowanych szczegółami odsyłam na oficjalną stronę ESL, a dokładnie do tego newsa. Enjoy! :)

Finał Intel Extreme Masters III: MYM vs fnatic

dodał: Morgen, kategoria: archiwum, 08.03.2009; 14:59

Po bardzo emocjonującym meczu pl MeetYourMakers z dk mTw.dk przyszedł czas na wielki finał. Tym razem przeciwnikiem naszych rodaków będzie formacja se fnatic, która w fazie playoff nie przegrała żadnego pojedynku i awansowała do finału z drabinki wygranych. Czy rozgrzane po zwycięskim meczu MYM zdoła pokonać Szwedów? O tym przekonamy się jeszcze dziś, ponieważ mecz zaplanowany jest na godzinę 15:30! Może tym razem będzie bez opóźnień ;-)

pl MeetYourMakers vs fnatic se
13 : 16
Data:
08.03.2009, 15:30
Mapa:
de_nuke
HLTV: hltv1.verygames.net:27050

pl MYM: Neo, TaZ, LUq, Loord, kuben
se fnatic: Gux, cArn, dsn, f0rest, GeT_RiGhT

UPDATE[16:34]: Niestety, po bardzo emocjonującym spotkaniu pl MYM ulega se Fnatic.

UPDATE[16:42]: Demo z tego meczu można znaleźć tutaj.

Extreme Masters III: MYM walczy o finał!

dodał: Morgen, kategoria: archiwum, 08.03.2009; 09:08

Nasza złota piątka przebywa obecnie w Niemczech, gdzie odbywają się globalne finały rozgrywek Intel Extreme Masters III. pl MeetYourMakers po pierwszym meczu w fazie playoff spadło do drabinki przegranych (przegrana z mTw), lecz w kolejnym spotkaniu chłopaki mieli zdecydowanie więcej szczęścia (wygrana z SK Gaming). Idąc z ciosem, MYM dotarło do finału drabinki przegranych i jeśli zdoła wyjść zwycięsko z tego boju, zakwalifikuje się do wielkiego finału, gdzie czeka już - jako zwycięzca drabinki wygranych - se fnatic. Niestety, ale rywalem Polaków jest dk mTw, które podczas rozgrywek Extreme Masters III zdominowało każde ze spotkań z MYMem (wygrana z fazie grupowej, wygrana w fazie playoff i zepchnięcie MYMu do drabinki przegranych). Jak będzie tym razem? Trzymajmy kciuki, aby było inaczej! Życzymy powodzenia!

strzałka MeetYourMakers > mTw.dk

DEMO: Demo z meczu dostępne jest pod tym adresem.

poprzednia < | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |  następna >

eljot Stomatologia Częstochowa