ogólna - filmy - o stronie - polska scena - zagraniczna scena - off-topic - ligi i turnieje - software - archiwum

archiwum

Baraże o 2. ligę HLC

dodał: Krzychu, kategoria: archiwum, 07.03.2009; 11:58

Dzisiaj odbędą się pierwsze cztery spotkania w barażach do 2. Ligi HLC Amator. Przypomnijmy, że adminstratorzy wybrali 6 zespółów z ligi Open oraz dwa spoza Heyah Logitech Cybersport. Mecze rozpoczynają się punktualnie o godzinie 17:00, a mapami, na których przyjdzie zmagać się uczestnikom, będą de_dust2 oraz de_train. Wśród uczestników możemy zobaczyć tak znane formacje jak pl tempus moriendi czy pl Klan Ludzi Inaczej Normalnych. Co do tego ostatniego to warto wspomnieć, że to właśnie oni wyeliminowali PGS z trzeciej tury eliminacji do KODE5. Szczegóły dotyczące pierwszych spotkań prezentujemy poniżej.

strzałka Klan Ludzi Inaczej Normalnych vs pryzmat
strzałka Los Angeles Police Department vs Plantro
strzałka tempus moriendi by EIZO vs BlackZone.cs
strzałka NEED MULTIGAMING :) vs magicplay

źródło: Cybersport.pl

komentarze [2]

CS16.pl Cup - znamy pary w fazie play-off

dodał: Krzychu, kategoria: archiwum, 05.03.2009; 16:49

Przed chwilą skończyło się losowanie par w piątej edycji turnieju organizowanego przez nasz serwis. W losowaniu wzięło udział 16 formacji (po dwie najlepsze z każdej grupy). Łącznie powstało 8 par, które zmierzą się ze sobą już w najbliższy piątek. Przypomnijmy, że dalsze rozgrywki potoczą się systemem Single Elimination (przegrany odpada). Aby nie trzymać Was dalej w niepewności, poniżej prezentujemy pary turniejowe.

strzałka Pary w fazie pucharowej

MYM zajmuje 3. miejsce na EM III CFE

dodał: Morgen, kategoria: archiwum, 05.03.2009; 16:32

Kilkadziesiąt minut temu zakończyło się ostatnie spotkanie pl MeetYourMakers w ramach ESL Extreme Masters III Continental Finals Europe. Niestety, ale czołowa niemiecka formacja de Alternate okazała się być zbyt trudnym przeciwnikiem dla naszej złotej piątki. W meczu, w którym wygrana gwarantowała awans do wielkiego finału, Niemcy pokonali Polaków wynikiem 16:8. W pierwszej połówce roman i spółka (CT) pokazali klasę i zdobyli 9 rund. Wydawać by się mogło, że po zmianie stron MYM zagra podobnie jak Alternate - niestety, ale na nasze konto dodano tylko dwie rundy.

LAN trwa nadal. Kto okaże się zwycięzcą i zdobędzie 25.000$? Czy rozgrzane de Alternate zdoła zagrozić dominatorowi drabinki wygranych - dk mTw? O tym przekonamy się już niebawem!

Pr!nCeSsKa odpowiada

dodał: Krzychu, kategoria: archiwum, 03.03.2009; 21:25

Dzisiaj na łamach naszego serwisu ukazał się kolejny wywiad z cyklu "Z archiwum e-sportu". Tym razem przepytana została zawodniczka żeńskiej dywizji pl Bez Strachu. Mowa tutaj oczywiście o pl Sylwii "Pr!nCeSsKa" Kruszewskiej. Możemy z niego dowiedzieć się wielu informacji dotyczących jej życia prywatnego, o początkach z z "kanterem", a także co nieco o jej zespole. Warto wspomnieć, że ten wywiad jest pierwszym artykułem, który dostarczył nam RDF. Cała praca prezentuje się bardzo ciekawie, a żeby dłużej nie zanudzać odsyłamy Was pod adres podany poniżej ;-).

Finał KODE5 Poland Quals 3

dodał: Krzychu, kategoria: archiwum, 26.02.2009; 11:25

Zaraz po meczu reprezentacji Polski będziemy mieli okazję zobaczyć finał trzeciej tury eliminacji do KODE5. Przypomnijmy, że w pierwszej turze awans uzyskała znana formacja pl BenQ DELTAeSPORTS.COM, a w drugiej dość niespodziewanie pl Team Plantro. W dzisiejszym spotkaniu naprzeciw siebie staną drużyny - pl KLIN i pl Betsson Voodoo Gaming. KLIN jest to nowo powstały klan, w którym grają między innymi byli gracze KHAOTiC i UNITED. O kogo chodzi? O tym dowiecie się w dalszej części newsa. Warto dodać, że drużyna pl D-Link PGS odpadła po raz kolejny z eliminacji. Nie zanudzając Was więcej poniżej podajemy szczegóły dotyczące spotkania.

pl KLIN vs Betsson Voodoo Gaming pl
0:2
Data:
26.02.2009, 23:00
Mapy:
de_dust2 2:16
de_train 11:16
HLTV: hltv2.verygames.net:27098

pl KLIN: ADi, k1ki, makaveli*, suprimi, Hezboll
pl BVG: drive, ruloN, pasha, myth, phoen1x

źródło: poland.kode5.com

komentarze [2]

poprzednia < | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 |  następna >

eljot Stomatologia Częstochowa