ogólna - filmy - o stronie - polska scena - zagraniczna scena - off-topic - ligi i turnieje - software - archiwum

archiwum

Polska vs Norwegia w ramach CB:NC

dodał: Krzychu, kategoria: archiwum, 26.02.2009; 11:15

Dzisiaj późnym wieczorem odbędzie się ostatnie spotkanie grupowe w dwunastej edycji ClanBase: Nations Cup. Rywalami Polaków będzie zajmująca czwartą pozycję w tabeli Norwegia. Przypomnijmy, że narazie Neo i spółka mają na koncie same zwycięstwa i okupują miejsce na samej górze tabeli. Mecz ten nie będzie należał do łatwych, ale miejmy nadzieję, że nasza ekipa poradzi sobie bez problemu. Areną pojedynku będzie mapa de_train. Czy Polska wygra ten mecz i z pierwszego miejsca awansuje do dalszej fazy rozgrywek? O tym przekonamy się już po godzinie 23:00, a poniżej prezentujemy szczegółowe informacje dotyczące spotkania.

pl Polska vs Norwegia no
xx:xx
Data:
05.03.2009, 22:00
Mapa:
de_train
HLTV: TBA

pl Polska: TBA
no Norwegia: TBA


UPDATE: Mecz odbędzie się 5. marca.
UPDATE 2: Polska użyła dzikiej karty, nowa data spotkania nie jest jeszcze znana.

źródło: clanbase.ggl.com

komentarze [36]

Zmiany w fnatic

dodał: Krzychu, kategoria: archiwum, 25.02.2009; 00:51

Jakiś czas temu informowaliśmy Was o zmianach w szwedzkiej legendzie - se fnatic. Miejsce insa zajął wtedy młody, ale utalentowany GeT_RiGhT. Tym razem zespół opuszcza kończący swoją karierę w Counter-Strike 1.6 - se Oscar "Archi" Torgersen. Swoją decyzję motywuje chęcią zajęcia się swoim życiem prywatnym oraz poświęcenia większej ilości czasu swoim znajomym. Jego następcą będzie se Rasmus "GuX" Stahl. Jest to już druga zmiana w składzie fnatic w tym roku, czy okaże się skuteczna i formacja ta znów będzie na pierwszych miejscach w światowych rankingach? O tym przekonamy się już niedługo, a aktualny line-up podajemy poniżej.

strzałka Odświeżony skład fnatic

źródło: fnatic.com

komentarze [3]

Znamy grupy CS16.pl 5on5 Cup!

dodał: Krzychu, kategoria: archiwum, 23.02.2009; 15:36

Przed chwilą skończyło się losowanie grup do turnieju CS16.pl 5on5 Cup. 32 zespoły zostały podzielone na osiem grup po cztery formacje. Drużyny zaproszone zostały rozstawione po dwie w każdej grupie, a do nich dołączyły dwa zespoły, które przeszły eliminacje. Pierwsze mecze zaczynają się już w najbliższym czasie, a wylosowane grupy prezentujemy poniżej.

strzałka Grupa A
strzałka Grupa B
strzałka Grupa C
strzałka Grupa D
strzałka Grupa E
strzałka Grupa F
strzałka Grupa G
strzałka Grupa H

Zmiany w BSTR

dodał: zmx, kategoria: archiwum, 21.02.2009; 12:42

To nie koniec zmian w formacjach polskiej sceny Counter-Strike'a. Po roszadach w takich drużynach jak MYM, FX czy BVG nadszedł czas na pl Bez Strachu. Zespół, z powodu braku czasu oraz problemów osobistych, opuszcza pl SpoXsteR. Jego miejsce w składzie zastąpi pl Paweł "Mavick" Boufał, były gracz takich team'ów jak pl ALL STARS TEAM czy też pl STER. Miejmy nadzieję, że godnie zastąpi SpoXsteR'a i w nowym BSTR osiągnie wiele sukcesów.

strzałka Nowy line-up BSTR

źródło: BEZSTRACHU.pl

komentarze [1]

Electronic League Ostrowiec 2009

dodał: Krzychu, kategoria: archiwum, 20.02.2009; 22:05

W dniach 28. i 29. marca bieżącego roku w malowniczo położonym Ostrowcu Świętokrzyskim odbędzie się turniej lanowy w Counter-Strike 1.6. Będzie to pierwsza tego rodzaju impreza, którą organizują władze miasta. Czy pomysł wypali i wszystko się uda? O tym przekonamy się na pewno 30. marca.

Drużyny, które wezmą udział prezentują wysoki poziom i rywalizacja będzie z całą pewnością zacięta. W zapisach możemy zobaczyć takie formacje jak UF Gaming czy Team-Zone (ESL Amatur Series, 2. Liga HLC), Six Feet Under (2. Liga HLC) czy zajmujący pierwsze miejsce w 3. Lidze Open BlackZone.

Organizatorzy przewidzieli dość spore nagrody pieniężne - za pierwszą lokatę 700 zł, za drugą 500 zł, natomiast za trzecię 300 zł. Wpisowe do turnieju wynosi 100 zł od klanu.

Więcej infromacji dotyczących lana oraz drużyn, które w nim wezmą udział znajdziecie pod tym adresem.

źródło: electronicleague.pstcs.pl/www/

komentarze [2]

poprzednia < | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 |  następna >

eljot Stomatologia Częstochowa