ogólna - filmy - o stronie - polska scena - zagraniczna scena - off-topic - ligi i turnieje - software - archiwum

archiwum

Piąta edycja turnieju 5on5

dodał: Krzychu, kategoria: archiwum, 20.02.2009; 13:49

Ostatnie cztery edycje naszego turniej możemy zaliczyć do udanych. Każdy z nas pamięta zacięte mecze oraz ciekawe finały transmitowane w HSTV. Wraz z całą załogą serwisu CS16.pl postanowiliśmy stworzyć kolejną, piątą już edycję turnieju. Tym razem miejsce przewidziane jest dla 32 drużyn oraz 16 zaproszonych. Wszelkie szczegóły dotyczące rozgrywek znajdziecie u nas na forum. Teraz nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Was do udziału w naszym turnieju.

strzałka CS16.pl 5on5 Cup 5 - szczegóły

Koniec serii turniejów 1on1

dodał: Krzychu, kategoria: archiwum, 20.02.2009; 11:32

Turniej 1on1 FunANDNormal Map był już ostatnim turniejem z serii mini-cupów 1on1 przeprowadzanych na łamach naszego serwisu. Tradycyjnie nagrodą był klucz do gry Day Of Defeat: Source. Tym razem najlepszym graczem okazał się pl Paweł "INNOCENT" Mocek, który pokonał swojego przeciwnika wynikiem 27:21 na mapach aim_map_usp2 oraz de_nuke. W ramach Heyah Logitech Cybersport reprezentuje barwy drużyny pl dream extasy. Na koniec nie pozostaje nam nic innego niż pogratulować i życzyć mu dalszych sukcesów.

Dla reszty czytelników mamy coś specjalnego - już niebawem będziecie mogli wziąć udział w piątej edycji turnieju 5on5. Więcej szczegółów znajdziecie na forum za jakiś czas ;-).

Baraże do 2. ligi HLC Amator

dodał: Krzychu, kategoria: archiwum, 20.02.2009; 11:10

Kilka minut temu na stronie Cybersport.pl jeden z redaktorów, dokładniej echoES ogłosił turniej barażowy do 2. ligi HLC. Aktualnie w Amatorach zapisane są 22 drużyny, aby rozpocząć zmagania potrzebne są jeszcze dwie formacje. W barażach może wziąć udział tylko osiem zespołów (sześć z HLC Open i dwa spoza ligi). Czas na dostarczanie zgłoszeń przewidziany jest do 23. lutego, godzina 20:00. Z całą pewnością jest to szansa dla takich zespołów jak pl tempus moriendi czy innych topowych drużyn, których brakuje w rozgrywkach Heyah Logitech Cybersport. Więcej informacji znajdziecie pod tym adresem. Kilka ważnych informacji prezentujemy poniżej.

strzałka Kilka informacji dotyczących turnieju

źródło: Cybersport.pl

komentarze [0]

Azereus w HLC

dodał: Krzychu, kategoria: archiwum, 19.02.2009; 20:37

Od najbliższej soboty, 21. lutego w Heyah Logitech Cybersport zostanie wprowadzony obowiązek używania anty-cheata, a konkretnie Azereusa. Z programem możemy spotkać się także rozgrywając spotkania w lidze GameBack.

Czytając komentarze użytkowników Cybersportu dodanie popularnego "azera" w znacznym stopniu polepszy rozgrywkę oraz pozwoli wyeliminować nieuczciwych graczy. Specjalną wersję Azereusa, przeznaczoną dla potrzeb ligi HLC możemy znaleźć pod tym adresem. Dokładniejsze instrukcje dotyczące korzystania z programu możecie przeczytać tutaj.

Czy ta zmiana wyjdzie na lepsze czy na gorsze? Przekonamy się już po pierwszych spotkaniach.

źródło: Cybersport.pl

komentarze [0]

Cybersport bez Komputronika

dodał: Krzychu, kategoria: archiwum, 19.02.2009; 20:24 Znana przez każdego gracza Counter-Strike w Polsce liga HLC, a dokładniej Heyah Logitech Cybersport dzisiaj po południu ogłosiła zakończenie współpracy z firmą Komputronik. Ich partnerstwo obejmowało lata 2007-2008. W czasie wzajemnego współdziałania Komputronik odpowiedzialny był za dostarczanie najlepszej klasy sprzętu na potrzeby lanowych finałów HLC. Jak powiadomiono na stronie nowy partner na rok 2009 zostanie ogłoszony już niedługo.

źródło: Cybersport.pl

komentarze [0]

poprzednia < | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 |  następna >

eljot Stomatologia Częstochowa