ogólna - filmy - o stronie - polska scena - zagraniczna scena - off-topic - ligi i turnieje - software - archiwum

archiwum

STER-Gaming z nową dywizją CS 1.6

dodał: Krzychu, kategoria: archiwum, 03.09.2009; 16:51

Jak dowiedział się serwis CS16.pl multigaming pl STER-Gaming zatrudnił nową dywizję Counter-Strike 1.6. Reprezentantami tego zespołu są byli gracze pl THE SKURVELS. Jak na razie wiadomo, że występować będą w półfinałach drugiej ligi Cybersportu (Amatorzy). Ich pierwsze zmagania w barwach nowej organizacji, będziemy mogli oglądać już od 7. września - kiedy to rozegrają mecz z formacją pl wylaczony monitor. Oprócz tego będziemy mogli oglądać ich spotkania w ramach eliminacji do turnieju Allegra 2k9. Czy ci gracze osiągną coś więcej w STERZE niż poprzednie dywizje? O tym przekonamy się po półfinałach LC. Poniżej prezentujemy skład zespołu.

strzałka Lineup STER-Gaming

UPDATE: Na naszej stronie pojawił się wywiad z analizatorem - jednym z graczy STER-Gaming. Znajduje się on tutaj.

źródło: ster-gaming.pl

komentarze [3]

GameGun Meksyk - pierwsze zespoły

dodał: Krzychu, kategoria: archiwum, 03.09.2009; 09:28

W dniach 10-13 września odbędzie się kolejny turniej z serii GameGun. Tym razem miejscem rozgrywek będzie Meksyk. Pula nagród w tym evencie jest bardzo wysoka - wynosi aż 23,000 euro. Zagra w nim aż szesnaście zespołów, a rozgrywki będą toczone w drabince Double Elimination, BO3. Wstępna lista zawiera na razie osiem zespołów, chyba najbardziej znane wśród nich są - kr WeMade FOX oraz us Evil Geniuses. Pozostałe teamy to formacje z Meksyku oraz Chile. Całą listę prezentujemy poniżej.

strzałka Lista uczestników GG Meksyk

UPDATE: Za błędy w flagach przepraszamy, zostanie to poprawione w godzinach popołudniowych.

źródło: HLTV.org

komentarze [4]

Widzowie vs phoen1x - wywiad

dodał: Krzychu, kategoria: archiwum, 03.09.2009; 09:11

W ostatni dzień wakacji ukazał się wywiad z pl Damianem "phoen1x" Bonisławskim. Pytania dla niego przygotował neqs. Dzisiaj ukazała się druga część tego wywiadu, w której Damian odpowiada na pytania czytelników Cybersportu, które można było zostawiać w komentarzach pod konkretnym newsem. Podczas oglądania materiału możemy dowiedzieć się kilku rzeczy o zmianach w jego byłym klanie, slocie na IEM IV oraz posłuchać opisu każdego z graczy D-Link PGS.

źródło: Cybersport.pl

komentarze [0]

tjb opowiada o GameGune 2009

dodał: logit, kategoria: archiwum, 01.09.2009; 11:16

Dziś na łamach serwisu cybersport.pl ukazał się wywiad z zawodnikiem pl Frag Executors. Mowa tu o kapitanie polskiego teamu - Jakubie "tjb" Barczyku. Opowiada on o występie swojej drużyny na GameGun'ie w hiszpańskim Bilbao jak i o przygotowaniach do finałów WCG Polska 2009, które odbędą się w Warszawie 19-20 września.

Nie zanudzając Was dłużej, odsyłam do całego materiału.

źródło: cybersport.pl

komentarze [0]

ADi i spółka w SENSITIVITy eSport

dodał: Krzychu, kategoria: archiwum, 31.08.2009; 11:38

Chyba każdy grający troszkę dłużej w Counter-Strike 1.6 rozpoznaje takich graczy jak byli zawodnicy DELTY - pl Adrian "ADi" Szewczyk czy pl Piotr "pepi" Siara. To właśnie oni wraz z byłymi reprezentantami klanu pl KHAOTiC dołączyli do mniej znanej w świecie e-sportu organizacji - SENSITIVITY eSport. Czy osiągną coś na polskiej scenie czy rozpadną się po kilku tygodniach? O tym będziemy mieli okazję przekonać się już nie długo - podczas półfinałów Ligi Cyberspotu, gdzie zmierzą się z innymi klanami z drugiej ligi. Stawką tych zawodów jest awans do lanowych finałów, które odbędą się w Łodzi. Poniżej zamieszczamy aktualny skład drużyny pl SENSITIVITY eSport.

strzałka Lineup SENSITIVITY

poprzednia < | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |  następna >

eljot Stomatologia Częstochowa