ogólna - filmy - o stronie - polska scena - zagraniczna scena - off-topic - ligi i turnieje - software - archiwum

archiwum

Podsumowanie przed finałami EPS

dodał: Krzychu, kategoria: archiwum, 18.02.2009; 20:22

Jakiś czas temu na stronie organizacji pl Frag eXecutors pojawiło się podsumowanie informacji o drużynach przed lanowymi finałami ESL Pro Series. Odbędą się one najprawdopodobniej 13. marca bieżącego roku w Warszawie i będą to pierwsze takie zawody w Polsce. Cały artykuł utrzymany jest w bardzo ciekawym klimacie i jego czytanie sprawia przyjemność :-). Możemy się z niego dowiedzieć kilku informacji dotyczących formacji oraz ich składu, wyników spotkań, a także możemy zobaczyć wytypowane TOP3. Link do artykułu podajemy poniżej i zapraszamy do odwiedzania.

źródło: frag-executors.com

komentarze [0]

CB NC: Polska vs Austria

dodał: Krzychu, kategoria: archiwum, 18.02.2009; 18:57

Jutro o godzinie 22:00 polska reprezentacja w Counter-Strike rozegra swój kolejny mecz grupowy w ramach ClanBase Nations Cup. Drużyną, która zagra przeciwko naszym reprezentantom, będzie Austria. Podobnie jak Polacy - nie przegrali oni jeszcze żadnego spotkania. Aktualnie zajmują drugie miejsce w tabeli, do pierwszego brakuje im tylko jednej rundy. Spotkanie będzie z całą pewnością bardzo emocjonujące, a jego zwycięzcę poznamy jutro około godziny 23:00. Areną zmagań będzie popularne de_inferno. Faktem, który cieszy wiele osób, jest występ gracza pl Betsson Voodoo Gaming - pl Jarosława "Pasha" Jarząbkowskiego. Jaki będzie wynik spotkania? O tym przekonamy się już jutro, a poniżej prezentujemy szczegóły dotyczące meczu.

pl Polska vs Austria at
27:3
Data:
19.02.2009, 22:00
Mapa:
de_inferno
HLTV: hltv2.verygames.net:27099

pl PL: Neo, TaZ, pasha, ths, dOk
at AU: Puma, apathy, maKz, KANE, Schabi

UPDATE: Demo z meczu można pobrać stąd.

źródło: clanbase.ggl.com

komentarze [25]

KODE5: BenQ DELTAeSPORTS.COM vs mTw.de

dodał: Krzychu, kategoria: archiwum, 14.02.2009; 12:02

Dzisiaj o godzinie 15:00 odbędzie się spotkanie w ramach niemieckich eliminacji do globalnych finałów KODE5, które jak co roku odbędą się w Moskwie. Co dla nas najważniejsze - zobaczymy w nich polski akcent. Jest nim drużyna pl BenQ DELTAeSPORTS.COM. Ich przeciwnicy to gracze z niemieckiej dywizji de mTw. Czy DELTA poradzi sobie bez ruloNa? Czy pepi zagra dostatecznie dobrze, aby wygrać to spotkanie? O tym przekonamy się już około godziny 16:00. Tymczasem zapraszamy do oglądania meczu przez HLTV. Szczegóły prezentujemy poniżej.

strzałka BenQ DELTAeSPORTS.COM < mTw.de
strzałka BenQ DELTAeSPORTS.COM < wooSai

UPDATE: DELTA przegrywa pierwszy mecz i rywalizuje dalej w drabince przegranych. Jej przeciwnikiem jest duńskie wooSai.
UPDATE 2: DELTA odpada z eliminacji do KODE5.

źródło: HLTV.org

komentarze [15]

Nowe mapy do CSa

dodał: epy0N, kategoria: archiwum, 14.02.2009; 11:49

Amerykański serwis ESEA wystartował z projektem zrzeszającym najlepszych mapperów, znanych z projektów takich jak de_russka, de_forge czy de_tuscan. Celem jest stworzenie całkowicie nowych turniejowych map. Warto wspomnieć, że do testów map zaproszono profesjonalnych graczy, takich jak se Heaton, se Vesslan, us Warden, us Ksharp, czy us moto. Całym przedsięwzięciem zarządza us Craig "Torbull" Levine, znany z działalności w Team3D.

strzałka Założenia mapperów

źródło: http://www.esportsea.com

komentarze [8]

Z archiwum e-sportu: Milt

dodał: epy0N, kategoria: archiwum, 13.02.2009; 18:08 Dnia 8 lutego miałem przyjemność rozmawiać z pochodzącym z Rybnika pl Jackiem "Milt" Raszką, kapitanem dywizji Counter-Strike'a w drużynie pl D-Link PGS. Zapis tego wywiadu jest już dostępny w nowej serii rozmów - "Z archiwum e-sportu".

W kolejnych wywiadach można będzie spodziewać się głównie pytań skupionych na aktualnych wydarzeniach. Koniec z demagogią i owijaniem w bawełnę - tutaj będzie można przeczytać o konkretach, bez żadnych ustępstw czy kompromisów.

poprzednia < | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 |  następna >

eljot Stomatologia Częstochowa