ogólna - filmy - o stronie - polska scena - zagraniczna scena - off-topic - ligi i turnieje - software - archiwum

archiwum

Dwa spotkania w ramach EPS Skandynawia

dodał: Morgen, kategoria: archiwum, 22.01.2009; 12:44

Wczorajszego dnia byliśmy świadkami niesamowitego meczu w ramach rozgrywek ESL Pro Series Skandynawia. Szwedzka formacja fnatic rozgromiła na mapie de_inferno duńskie mTw wynikiem 16:2. Dziś czekają nas kolejne emocje związane z EPS Skandynawia - równo o godzinie 21:00 zobaczymy konfrontację pomiędzy se SK Gaming a se fnatic oraz bój pomiędzy dk mTw a fi GamePlay. Które spotkanie warto obejrzeć? Sami zadecydujcie. Ja osobiście polecam pojedynek między Szwedami - warto się przekonać, czy wczorajszy pogrom fnatic to tylko przypadek ;-)

strzałka SK Gaming > fnatic
strzałka mTw vs GamePlay - PRZEŁOŻONY

źródło: HLTV.org

komentarze [0]

Rusza 3 Liga CS HLC

dodał: zmx, kategoria: archiwum, 21.01.2009; 22:10

Właśnie ruszyły zapisy do 3 Ligi Heyah Logitech Cybersport w Counter-Strike'a. W systemie aktualnie znajdują się 44 drużyny, które aby wziąć udział w rozgrywkach muszą potwierdzić chęć udziału do 25 stycznia włącznie. Zespoły, które tego nie zrobią, automatycznie zostaną wykreślone z listy.

Po weryfikacji wyżej wymienionych drużyn przyjdzie czas na nowe teamy. Zapisy będą trwały od 26 stycznia do 31 stycznia do godziny 23:59:59. Warunkiem przyjęcia zgłoszenia przez system jest posiadanie minimum 5 graczy w składzie.

Same eliminacje będą składały się z czterech faz, które rozpoczną się w sierpniu. W pierwszych trzech fazach zostaną wyłonione po 4 drużyny (razem 12). Wezmą one udział w czwartej fazie, z której zostaną wyłonione drużyny jadące na Ostateczną Rozgrywkę.

źródło: Cybersport.pl

komentarze [2]

EPS Skandynawia - mTw vs fnatic

dodał: Morgen, kategoria: archiwum, 21.01.2009; 10:10

Już dziś o godzinie 20:00 rozpocznie się bardzo emocjonujące spotkanie w ramach rozgrywek ESL Pro Series Skandynawia. Naprzeciw siebie staną tak znane zespoły jak dk mTw oraz se fnatic. Przypomnijmy, że Szwedzi nie tak dawno zmienili swój skład - miejsce ins'a zajął utalentowany GeT_RiGhT, który reprezentował wcześniej m.in. SK Gaming. Czy najnowszy nabytek "fnaticów" zdoła w jakiś sposób zagrozić Duńczykom? Tego dowiemy się już dziś. Zapraszamy przed HLTV!

strzałka mTw < fnatic

źródło: HLTV.org

komentarze [17]

kuben wraca do MeetYourMakers

dodał: zmx, kategoria: archiwum, 20.01.2009; 21:23

Tak! Stało się! Po dwóch miesiącach nieobecności pl Jakuba "kuben" Gurczyńskiego w zespole pl MeetYourMakers powraca on do dawnego składu. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, pl Filip "pionas" Pionka zbyt odbiegał poziomem gry oraz umiejętnościami od pozostałych zawodników MYMu. Postanowienie zawodników oraz zarządu jest niemal pewne i wkrótce powinna ukazać się oficjalna informacja. Co z pionasem, którego najprawdopodobniej zastąpi Adam "ruloN" Wiśniewski, były zawodnik pl BenQ DELTAeSPORTS.COM? Tego nie wiemy.

strzałka Nowy, a zarazem stary lineup MYMu

źródło: SK-Gaming.com

komentarze [13]

Zmiany w fnatic

dodał: Krzychu, kategoria: archiwum, 20.01.2009; 16:14

Wczoraj na oficjalnej stronie szwedzkiej legendy - klanu se fnatic ukazała się informacja dotycząca zmian w składzie dywizji Counter-Strike 1.6. Z drużyną żegna się kończący już swoją karierę w "kantera" - se Oskar "ins" Holm. Jego następcą okazał się młody - reprezentujący barwy między innymi tak znanych na całym świecie formacji jak se SK-Gaming czy se Team Giants - se Christopher "GeT_RiGhT" Alesund. Zmiana ta z całą pewnością powinna wyjść na dobre Szwedom, którzy po dłuższym czasie mają szansę powrócić do światowej czołówki. Czy tak naprawdę będzie? Czy se fnatic znów będzie TOP1 na całym globie? O tym przekonamy się już przy najbliższym turnieju oraz meczach w ESL Pro Series. Odświeżony skład prezentujemy poniżej.

strzałka Line-up fnatic

źródło: fnatic.com

komentarze [2]

poprzednia < | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 |  następna >

eljot Stomatologia Częstochowa