ogólna - filmy - o stronie - polska scena - zagraniczna scena - off-topic - ligi i turnieje - software - archiwum

archiwum

ESL EM III ciąg dalszy

dodał: zmx, kategoria: archiwum, 13.01.2009; 13:27

Dzisiejszego wieczoru czekają nas dalsze emocje związane z ESL Extreme Masters III. Oczywiście najbardziej interesuje nas pojedynek naszych rodaków. pl MeetYourMakers podejmie hiszpańskie es x6tence. Liczymy na zaciętą walkę i zwycięstwo Polaków. Pozostałe mecze także należą do tych "z górnej półki", więc zachęcamy do ich obejrzenia.

strzałka MYM > x6tence

strzałka mTw vs Ledpc
strzałka GamePlay vs Giants
strzałka mousesports vs Excello

źródło: ESL.eu

komentarze [16]

ESL Female Gaming League: D-Link PGS vs FF Ladies

dodał: Morgen, kategoria: archiwum, 13.01.2009; 11:15

Wtorkowy wieczór zapowiada się bardzo emocjonująco. Już dziś o godzinie 21:00 odbędzie się kolejny pojedynek w ramach ESL Female Gaming League. Ten mecz można nazwać konfrontacją gigantów. Nie wiecie dlaczego? To bardzo proste - zobaczymy starcie pomiędzy dwoma bardzo walecznymi zespołami, a mianowicie pl D-Link PGS oraz pl Fear Factory X-Fi Ladies. Pierwsza z drużyn zajmuje obecnie 4. miejsce w tabeli, a druga - 2. miejsce. Kto okaże się lepszy? Przekonajcie się sami, oglądając transmisję w internetowej telewizji HSTV.pl. Zapraszamy!

strzałka D-Link PGS vs FF X-Fi Ladies

źródło: ESL.eu

komentarze [6]

ESL EM III: MYM vs dignitas

dodał: Morgen, kategoria: archiwum, 11.01.2009; 22:23

Już dziś o godzinie 21:00 odbędzie się kolejne spotkanie w ramach rozgrywek ESL Extreme Masters III. Drużyny, które będą ze sobą rywalizowały to polskie pl MeetYourMakers oraz brytyjskie uk dignitas. System rozgrywek to oczywiście MR15, BO3. Pierwszą mapą będzie de_nuke, kolejnych dwóch niestety nie podano. Ostatni mecz MYMu w ESL EM III zakończył się dla nich zwycięstwem (2:0) - wtedy to Polacy walczyli ze szwajcarskim teamem SoH.ch. Jak pójdzie im tym razem? Miejmy nadzieję, że pokażą klasę!

pl MYM vs dignitas uk
Data:
12.01.2009, 21:00
Mapa:
de_nuke 16:8
de_inferno 16:10
HLTV: hltv2.verygames.net:27118

pl MYM: Neo, LUq, TaZ, Loord, pionas
uk dignitas: AlesKi, kurt1s, Sp|ke, 101, suffz

źródło: HLTV.org

komentarze [10]

CS16.pl 1on1 AIM cup

dodał: Morgen, kategoria: archiwum, 11.01.2009; 15:49

Dzisiejszego dnia rozpoczęły się zapisy do kolejnego turnieju organizowanego przez ekipę naszego serwisu. Tym razem jest to CS16.pl 1on1 AIM Cup - rozgrywki ściśle związane z mapami typu "aim". W tej małej imprezie może wziąć udział każdy z Was - wystarczy zarejestrować się na forum.cs16.pl, a następnie założyć temat i podać wymagane informacje. Po jakimś czasie administrator przyjmie Wasze zgłoszenie i wpisze Was na listę uczestników. W turnieju nie zabrakło także nagrody za pierwsze miejsce - zwycięzca otrzymuje SteamKey (klucz), dzięki któremu będzie mógł aktywować grę Day of Defeat: Source. Nie jest to może jakaś super nagroda, ale na pewno warto będzie o nią powalczyć. Zapisy otwarte!

strzałka CS16.pl 1on1 AIM Cup - szczegóły

EAS: coldgame vs Betsson Voodoo Gaming

dodał: Morgen, kategoria: archiwum, 11.01.2009; 10:44

Dziś o godzinie 19:00 będziemy mogli obejrzeć kolejny pojedynek w ramach ESL Amateur Series. Naprzeciw siebie staną takie zespoły jak pl coldgame oraz pl Betsson Voodoo Gaming (ex. Team vokaL). Dotychczas pierwsza z wyżej wymienionych drużyn nie zdołała wygrać jeszcze żadnego spotkania - cg ma na swoim koncie trzy porażki oraz jeden remis (1pkt, 6. miejsce w tabeli). Jeśli chodzi o drugi team - BVG - to sprawa wygląda zdecydowanie lepiej, ponieważ XxX i spółka zajmują 4. miejsce w tabeli z ilością 6 punktów. Trzeba jednak dodać, że BVG rozegra dzisiaj także dwa zaległe spotkania i tak naprawdę nie wiadomo jak będzie wyglądała sytuacja w tabeli. Na sam koniec prezentujemy szczegóły dotyczące dzisiejszego meczu.

strzałka coldgame < Betsson Voodoo Gaming

źródło: ESL.eu

komentarze [4]

poprzednia < | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 |  następna >

eljot Stomatologia Częstochowa