ogólna - filmy - o stronie - polska scena - zagraniczna scena - off-topic - ligi i turnieje - software - archiwum

archiwum

LowLandLions z nowym składem

dodał: Krzychu, kategoria: archiwum, 11.01.2009; 10:41

Najbardziej znana belgijska organizacja - be LowLandLions - zatrudniła nową dywizję Counter-Strike, która ma w bieżącym roku sięgać po największe trofea. Zawodnikami, którzy zasilają szeregi multigamingu, są reprezentanci krajów Beneluxu - w tym przypadku Belgii oraz Holandii. Warto wspomnieć, że poprzednio grali oni w mixowej drużynie - Team-Logic. Czy nowa dywizja sprosta wymaganiom organizacji? Czy będziemy świadkami jakiejś rewolucji na scenie belgijskiej i światowej? O tym przekonamy się już prawdopodobnie przy najbliższym ważniejszym turnieju. Poniżej prezentujemy aktualny skład be LowLandLions.

strzałka Nowy line-up LowLandLions

źródło: HLTV.org

komentarze [1]

ESC Gaming w komplecie

dodał: mcH., kategoria: archiwum, 10.01.2009; 11:35 Niemiecka organizacja de ESC Gaming poinformowała nas o skompletowaniu składu. Do zespołu dołączyli: de Christoph "nabeo" Maurer oraz de Wolfgang "tankJr" Maurer. Warto wspomnieć, że nie są to zbyt znani gracze na niemieckiej scenie CS'a. Zajęli oni miejsce po de Lucasie "festral" Karlu i de Michaelowi "rabble" Hase, którzy zawiadomili niecały miesiąc temu o tym, że odchodzą z drużyny. Pierwszym sprawdzianem dla nowego składu będą krajowe rozgrywki KODE5 Global Gaming Revolution.

strzałka Skład ESC Gaming

źródło: Cybersport.pl

komentarze [0]

ESL Pro Series: BenQ DELTAeSPORTS vs D-Link PGS

dodał: Morgen, kategoria: archiwum, 09.01.2009; 16:14

Dzisiejszego wieczoru, a dokładnie o godzinie 21:00, będziemy mieli okazję zobaczyć kolejne spotkanie w ramach pierwszego polskiego sezonu ESL Pro Series. Naprzeciw siebie staną takie zespoły jak pl BenQ DELTAeSPORTS.com oraz pl D-Link PGS (do niedawna Senatus PopulusQue Romanus). Mecz zostanie rozegrany systemem BO1 MR15, a areną zmagań graczy będzie mapa de_dust2. Obecnie DELTA oraz PGS mają po 10 punktów i znajdują się na trzecim i czwartym miejscu w tabeli. Kto okaże się lepszy? Czy zmiana organizacji przez Miltiadesa i spółkę wpłynie w jakikolwiek sposób na przebieg tego pojedynku? Liczymy na niespodziankę!

strzałka BenQ DELTAeSPORTS.com vs D-Link PGS

źródło: ESL.eu

komentarze [6]

JAEGARN sieje zamęt

dodał: zmx, kategoria: archiwum, 08.01.2009; 18:08

Kilka dni temu informowaliśmy Was o zmianach w składzie se Volt Gaming, który został zasilony przez szwedzką gwiazdę - se Fredrik'a "JAEGARN" Andersson'a. Teraz cała dywizja opuszcza organizację, gdyż VG nie jest w stanie zapewnić godnych warunków grania. Jak twierdzi kapitan zespołu - se Faruk "pita" Pita - sponsor nie był w stanie zapewnić graczom wyjazdu na IOL #2 i teraz szukają miejsca w nowej, lepszej organizacji.

strzałka ex-skład Volt Gaming

Gracze zapewniają, że wezmą udział w turnieju Inferno Online.

źródło: HLTV.org

komentarze [0]

NEMEk przerzuca się na CS: Source?!

dodał: Morgen, kategoria: archiwum, 08.01.2009; 11:57

Prawdopodobnie tytuł newsa zaciekawił niejednego z Was, bo co pl Tomasz "NEMEk" Wielgat, reprezentant takich formacji jak pl KHAOTiC czy pl SPQR, robiłby na platformie Counter-Strike: Source? Odpowiedź znajdziecie w tym newsie, ale zacznijmy od samego początku.

Na polskiej scenie Counter-Strike: Source mamy sporo mniej lub bardziej znanych zespołów. Do tych drugich zdecydowanie możemy zaliczyć drużynę pl Team.VEGA, która zajęła drugie miejsce podczas GameFestival 2008 odbywającego się w Elblągu, a podczas lana w Gorzowie Wielkopolskim - miejsce czwarte. Po pewnym czasie doszło jednak do zmian w składzie. Klan opuścił pl Radosław "kficzol" Żydok, przez co w line-upie Team.VEGA brakowało jednego zawodnika. Luka została jednak szybko wypełniona - przez kogo? Właśnie przez wspomnianego na początku newsa Tomasza Wielgata. Jak NEMEk poradzi sobie na nowej platformie? Czy będzie tak samo dobry jak na scenie CS 1.6? Czas pokaże. Na sam koniec prezentujemy obecny skład Team.VEGA a Tomkowi życzymy powodzenia.

strzałka Skład Team.VEGA

źródło: Skilled.pl

komentarze [4]

poprzednia < | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 |  następna >

eljot Stomatologia Częstochowa