ogólna - filmy - o stronie - polska scena - zagraniczna scena - off-topic - ligi i turnieje - software - archiwum

archiwum

ESL EM III: MYM vs SoH.ch

dodał: zmx, kategoria: archiwum, 07.01.2009; 17:49

Dzisiejszy wieczór zapowiada się dla nas emocjonująco. O godzinie 20:00 naprzeciw siebie staną dwie silne drużyny z Europy. pl MeetYourMakers, zajmujące drugie miejsce w grupie B z bilansem trzech zwycięstw i jednej porażki zmierzy się z ch SoH.ch, zespołem, który w eliminacjach wykluczył pl Fear Factory.X.Fi i aktualnie plasuje się na przedostatniej pozycji nie wygrywając żadnego spotkania. Naszym rodakom życzymy oczywiście powodzenia, a na sam koniec przedstawiamy szczegóły dotyczące dzisiejszego spotkania.

strzałka MYM vs SoH.ch

źródło: ESL.eu

komentarze [4]

BETESP.PL - esportwe zakłady bukmacherskie

dodał: Morgen, kategoria: archiwum, 07.01.2009; 16:00 Wczoraj, tj. 6 stycznia 2008 roku, ruszyła wersja testowa serwisu BETESP.PL. Witryna w całości poświęcona jest esportowym zakładom bukmacherskim i jak to zwykle bywa w tego typu zabawach - można wygrać sporą ilość pieniędzy, ale tylko wirtualnych. Nie ma się jednak czym martwić, ponieważ na koniec danego sezonu przeznaczone są nagrody rzeczowe, a także prawdziwa gotówka! Jak na razie BETESP.PL jest w wersji BETA, przez co wszystkie wyniki zostały zmyślone. Testy mają potrwać do 15. stycznia bieżącego roku. Więcej informacji znajdziecie pod tym adresem. Zapraszamy do testowania!

HaHa usunięte z EPS Scandinavia

dodał: epy0N, kategoria: archiwum, 06.01.2009; 18:22

Zespół fi HaHa został usunięty z rozgrywek EPS Scandinavia. Drużyna nie posiadała konta Premium, nie dostarczyła informacji o piątym zawodniku i najprawdopodobniej nie kontynuowałaby dalszych rozgrywek.

Wszystkie zespoły w trakcie przerwy świątecznej miały okazję na dodanie zawodników. Po odejściu kapitana drużyny, fi Tomi'ego "lurppis" Kovanena, fi HaHa nie zgłosiło jego zastępcy. Ponadto zawodnicy formacji nie posiadali kont Premium. Wszystko to złożyło się na przyznanie punktów karnych i wykluczenie teamu z rozgrywek.

Na koniec przypomnę jeszcze, że wcześniej została usunięta drużyna CBTeam, a podobny los może czekać AWTR, gdyż stracili dwóch graczy na rzecz Volt Gaming.

źródło: sk-gaming.com

komentarze [0]

Podsumowanie miesiąca na PGS-Gaming.pl

dodał: Krzychu, kategoria: archiwum, 06.01.2009; 17:18

Wczoraj na oficjalnej stronie multigamingu pl D-Link PGS, o którym było ostatnio głosno (ze wzglądu na nową dywizję Counter-Strike 1.6) ukazał się bardzo interesujący artykuł. Podsumowuje on wszystkie zdarzenia z ostatniego miesiąca. Jak nie trudno się domyśleć przegląd wydarzeń obejmuje newsy ze sceny Counter-Strike. Cały tekst napisany jest bardzo przejrzyście co bardzo umila jego czytanie. Wszystkie wiadomości zostały podsumowane bardzo dokładnie. Nie zanudzając dłużej - odsyłamy Was pod adres, który podajemy poniżej.

źródło: pgs-gaming.pl

komentarze [0]

mTw vs HaHa w EPS Skandynawia

dodał: L337 Crew & _ep!, kategoria: archiwum, 06.01.2009; 15:48

Dzisiejszego wieczoru, w ramach ESL Pro Series Skandynawia rozegrany zostanie mecz pomiędzy znanym dk mTw a nie najlepiej radzącym sobie w ESL fi HaHa, które przegrało ostatnie trzy mecze (fnatic, SK Gaming, GamePlay). Faworyt jest znany, bowiem mTw ma na swoim koncie wygrane potyczki z m.in. ru Virtus.pro. Wszystko się może zdarzyć, ale wiele wskazuje na reprezentantów Danii.

dk mTw vs HaHa fi
Data:
06.01.2009, 20:00
Mapa:
de_dust2 x:x
HLTV: hltv3.verygames.net:27068

dk mTw: ave, MJE, Sunde, whiMp, zonic
fi HaHa: barrack, Shiri, Kuppi, toNppa, TBA

Update: Mecz nie odbędzie się ze względu na usunięcie fi HaHa z rozgrywek EPS Scandinavia. Więcej informacji w osobnym newsie.

źródło: HLTV.org

komentarze [2]

poprzednia < | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 |  następna >

eljot Stomatologia Częstochowa