ogólna - filmy - o stronie - polska scena - zagraniczna scena - off-topic - ligi i turnieje - software - archiwum

archiwum

Gracz podpalił kafejkę internetową

dodał: L337 Crew, kategoria: archiwum, 06.01.2009; 14:53

Nastolatek z Południowej Korei podpalił budynek, w którym znajdowała się kawiarenka internetowa. Zatrzymany przez policję tłumaczył, że bardzo zdenerwował się wolnym działaniem gry komputerowej, w którą chciał się bawić.

Policja w Południowej Korei (Chuncheon, 85km od Seulu) zatrzymała nastolatka podejrzanego o celowe podpalenie budynku. Zatrzymany od razu przyznał się do winy i stwierdził, że w stan zdenerwowania wpadł po tym, jak komputer na którym grał działał bardzo wolno.

Niestety nie podano w jakim wieku był zatrzymany. Nie wiadomo także o jaką grę chodziło. Policja zdradziła jedynie, że uczęszczał on do szkoły średniej. Straty jakie spowodował pożar wstępnie oszacowano na około cztery miliony wonów (ponad 9 tysięcy złotych).

źródło: gamestar.pl

komentarze [6]

Fleks odchodzi, roman uzupełnia

dodał: zmx, kategoria: archiwum, 05.01.2009; 21:45

Początek roku i wraz z nim dalsze zmiany. Zza zachodniej granicy dociera do nas kolejna informacja. Chodzi tutaj o de Team Alternate. Organizacja postanowiła nie przedłużać umowy z de Martinem "fleks" Wehrmann'em, który powoli wycofuje się z profesjonalnego grania na rzecz życia prywatnego. Zastąpi go de Roman "roman" Ausserdorfer, dotychczasowy gracz TBH.eSports, który nie przedłużył trwającego do 31 grudnia ubiegłego roku kontraktu.

strzałka Aktualny lineup Team Alternate

Miejmy nadzieję, że ten skład pozostanie na dłuższy czas bez zmian i ex-aTTax opuści pech, jakiego mogli doświadczyć w ubiegłym roku. Jak na razie Niemcy sklasyfikowani są na dziesiątym miejscu na świecie.

źródło: readmore.de

komentarze [0]

Dziewczyny przepytane!

dodał: Krzychu, kategoria: archiwum, 05.01.2009; 16:29 Jakiś czas temu na stronie multi-gamingu Mortus Team ukazał się bardzo ciekawy wywiad. Przepytane w nim zostały cztery zawodniczki, której reprezentują barwy tak znanych gamingów jak: pl D-Link PGS, pl Frag eXecutors, pl Bez Strachu oraz pl Magnetic eSports. Zawodniczki przepytał założyciel i jednocześnie właściciel wyżej wymienionej organizacji - Mariusz "orzolek1989" Orzeł. Dziewczyny, które odpowiedziały na pytania Mariusza to - pl Anna "Anius" Świech, pl Aneta "Fantasia" Koper, pl Dominika "Aniołeczek" Lewandowska oraz pl Klauda "rybka_k" Rybka. Wywiad dotyczy głównie żeńskiej sceny Counter-Strike, ale możemy się również dowiedzieć z niego kilku informacji o życiu prywatnym dziewczyn. Zainteresowanych odsyłamy pod adres podany poniżej.

źródło: Mortus-Team.pl

komentarze [0]

JAEGARN wraca do CSa

dodał: zmx, kategoria: archiwum, 04.01.2009; 15:15

se Fredrik "JAEGARN" Andersson, znany szwedzki gracz Counter-Strike, wraca na scenę 1.6 z nowym składem. Zakończył karierę, a ostatni raz mogliśmy go oglądać w Blank; jednak nastąpił powrót do gry z nowym, szwedzkim klanem se Volt Gaming. W oświadczeniu Szweda możemy przeczytać, że pod jego nieobecność scena ruszyła do przodu, lecz ma on nadzieję, że z nową drużyną będzie w stanie osiągnąć naprawdę wiele. Życzymy powodzenia.

strzałka Skład Volt Gaming

źródło: HLTV.org

komentarze [0]

aAa w trójkę

dodał: zmx, kategoria: archiwum, 04.01.2009; 14:41

Francuska drużyna Counter-Strike'a 1.6 fr Against All Authority w niepełnym składzie. Zespół światowej klasy, który w listopadzie ubiegłego roku "na szybko" skompletował skład na potrzeby międzynarodowych turniejów, przede wszystkim World Cyber Games 2008, gdzie jako świeży team mieli osiągać sukcesy. Dwóch zawodników formacji ze środkowej Europy odeszło, nie ponosząc żadnych konsekwencji. W ich umowach nie było odpowiednich adnotacji i organizatorzy nie mogą ich ukarać za tak swawolne zachowanie. Miejmy nadzieję, że nowi gracze aAa będą bardziej rozsądni i poważnie potraktują pracę w tak znanej organizacji. Jeśli Francuzi chcą kontynuować rozgrywki w ESL Pro Series, muszą jak najszybciej skompletować swój skład.

strzałka Aktualny skład aAa

źródło: HLTV.org

komentarze [0]

poprzednia < | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 |  następna >

eljot Stomatologia Częstochowa