ogólna - filmy - o stronie - polska scena - zagraniczna scena - off-topic - ligi i turnieje - software - archiwum

archiwum

Wywiad z phoen1xem

dodał: Krzychu, kategoria: archiwum, 31.08.2009; 00:13

Jakiś czas temu pisaliśmy na temat video-wywiadu z pl Damianem "phoen1x" Bonisławiskim. Dosłownie kilka minut temu na stronie Cybersportu został on opublikowany. Byłemu graczowi PGS pytania zadaje nie kto inny niż - Piotr "neqs" Lipski. Z jego odpowiedzi możemy dowiedzieć się wielu ciekawostek na temat zmiany gamingu, noclegu podczas DreamHacka oraz dorywczej pracy rulona. Z całą pewnością powinien on zaciekawić wszystkie osoby związne z e-sportem. Nie zanudzając dłużej zapraszamy do oglądania.

Cyber TV: phoen1x & neqs from cybersport.pl on Vimeo.

Jest to pierwsza część tego wywiadu - w drugiej zadawane będą pytania od czytelników.

źródło: Cybersport.pl

komentarze [2]

tmoe z nową dywizją CS

dodał: Krzychu, kategoria: archiwum, 31.08.2009; 00:09

Znana każdemu z polskiego ESL drużyna - pl Taczka Gaming zasiliła barwy organizacji to Make odds even. Grająca aktualnie w drugiej lidze Cybersportu formacja od dłuższego czasu narzekała na brak e-sportowego domu. Chyba najbardziej rozpoznawalną postacią w owej drużynie jest lkz, który to ze swoim mixem ANNAPOLIS wygral z "delciakami" 16:2. Czy aktualny skład osiągnie więcej niż poprzedni? Czy tMoe utrzyma tak dobrą dywizję w swoich szeregach? Jak będzie czas pokaże, poniżej natomiast prezentujemy aktualny skład dywizji Counter-Strike 1.6 w pl to Make odds even.

strzałka Lineup tMoe.cs

źródło: tmoe.eu

komentarze [0]

Losowanie drabinki WCG

dodał: Krzychu, kategoria: archiwum, 29.08.2009; 15:29 W poniedziałek - swoją drogą ostatni dzień wakacji odbędzie się losowanie drabinki WCG Polska 2009. Rozpocznie się ono punktualnie o godzinie 20:00 na kanalie ircowym #cs.wcg.pl. Drużynami, które zobaczymy w dniach 19-20 września w BlueCity będą - cztery zespoły - pl Frag eXecutors, pl D-Link PGS, pl BenQ DELTAeSPORTS.COM oraz zaproszone ex. Wicked eSports. W finałach będziemy mieli do czynienia z drabinką double elimination (wygranych i przegranych), a spotkania rozgrywane będą systemem BO3. Wielki finał zawodów odbędzie się 20. września, czyli w niedzielę.

Universal Soldiers vs BenQ DELTAeSPORTS.COM w ramach WCG

dodał: Krzychu, kategoria: archiwum, 25.08.2009; 13:15

Już jutro, o godzinie 20:00 odbędzie się wielki finał trzeciej tury polskich eliminacji do World Cyber Games 2009. Drużynami, którym przyjdzie się zmierzyć ze sobą będą - wzmocnione pl Universal Soldiers oraz pl BenQ DELTAeSPORTS.COM. Zwycięzca meczu uda się na lanowe finały, które odbędą się w Warszawie. W tym spotkaniu zawodnikom US wystarczy tylko jedna mapa, aby awansować (weszli do finału z WB), natomiast DELCIAKI potrzebują aż dwóch map do wygranej. Kto okaże się lepszy? Osobiście stawiam, że ths i spółka powinni gładko pokonać swoich przeciwników, ale jak będzie na prawdę o tym przekonamy się jutro, o 20:00 przed HLTV. Zapraszamy do oglądania.

strzałka BenQ DELTAeSPORTS.COM > Universal Soldiers

źródło: wcg.com.pl

komentarze [5]

Wywiad z Neo i Pashą

dodał: Krzychu, kategoria: archiwum, 25.08.2009; 12:48

Wczoraj na łamach serwisu Frag eXecutors ukazał się dość ciekawy wywiad z reprezentantami Polski, brązowymi medalistami ESL European Nations Championship 2009 - pl Filipem "Neo" Kubskim oraz pl Jarosławem "pasha" Jarząbkowskim. Gracze opowiadają o meczach reprezentacji oraz możemy dowiedzieć się kilku rzeczy na temat sytuacji w ich klanach. Całość trwa nieco ponad sześć minut. Więcej wywiadów oraz zdjęcia można znaleźć tutaj. Natomiast wywiad z Neo oraz pashą prezentujemy poniżej.

źródło: morgen.headshot.pl

komentarze [1]

poprzednia < | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |  następna >

eljot Stomatologia Częstochowa