ogólna - filmy - o stronie - polska scena - zagraniczna scena - off-topic - ligi i turnieje - software - archiwum

archiwum

mTw traci głównego sponsora

dodał: zmx, kategoria: archiwum, 03.01.2009; 21:16

Niemiecka organizacja de mTw, posiadająca najlepszą według rankingów drużynę Counter-Strike 1.6, traci swojego głównego sponsora - AMD (Advanced Micro Devices). Oficjalnym powodem zakończenia współpracy jest nieprzedłużenie kontraktu wraz z początkiem 2009 roku, ale czy prawdziwym? Możliwym jest także, że AMD, choć jest ogromną firmą, popadło w kryzys finansowy i nie jest w stanie utrzymać tak wymagającej organizacji jak mTw.

Działacze twierdzą, że nie wpłynie to na osiągnięcia ich graczy i poszukują nowego, głównego sponsora. Trzymamy ich za słowo.

źródło: HLTV.org

komentarze [0]

SK Ladies zmienia

dodał: zmx, kategoria: archiwum, 03.01.2009; 20:28

Wraz z początkiem 2009 roku, nadszedł czas na zmiany w żeńskiej dywizji de SK Gaming. Z drużyny odeszły dwie zawodniczki. us Jane "janeosaur" Wie postanowiła poświęcić się życiu prywatnemu, natomiast us Christine "potter" Chi, będąca mocnym ogniwem drużyny Pań z SK zmieniła barwy, dołączając do fi PMS Clan.

Drużyna dwukrotnych mistrzyń świata na razie składa się tylko z czterech zawodniczek, lecz jak się dowiadujemy, team będzie zdolny w pełnym składzie bronić tytułu na ESWC 2009.

strzałka Aktualny skład SK Ladies

źródło: SK-Gaming.com

komentarze [0]

Mecz: Admini ESL vs Admini GB

dodał: Krzychu, kategoria: archiwum, 03.01.2009; 20:17

Już jutro o godzinie 20:00 będziemy mogli zobaczyć w akcji adminów Electronic Sports League oraz GameBack. Zagrają oni mecz - po 5 graczy, na dwóch mapach. Będą to de_inferno oraz de_nuke. Spotkanie rozegrane zostanie systemem MR15. W składach poszczególnych drużyn możemy zobaczyć reprezentantów tak znanych polskich formacji jak: pl tempus moriendi oraz pl UF Gaming. Mecz z całą pewnością dostarczy nam wielu emocji, a adminom da chwilę do odpoczynku od monotonnych i nudnych konfliktów w ligach ;-). Spotkanie transmitowane będzie przez internetową telewizję HeadShot TV, a komentować je specjalnie dla nas będzie pl Maciej "Morgen" Żuchowski. Szczegóły dotyczące spotkania umieszczamy poniżej.

strzałka Admini ESL < Admini GB

Najlepsze filmy 2008 roku

dodał: Krzychu, kategoria: archiwum, 03.01.2009; 20:07 Popularny serwis, zajmujący się pomocą w tworzeniu filmów z Counter-Strike - NetMovies - ogłosił plebiscyt na najlepsze produkcje minionego roku. Nagrody przyznawane będą w kilku kategoriach - FILM ROKU 2008, POLSKI FILM ROKU 2008 oraz DEBIUT ROKU 2008. Wśród nominacji znalazły się tak znane i rozpoznawalne produkcje jak Annihilation 2, Bullet with Your Name czy chyba najbardziej wyczekiwane fragmovie roku - Neo, Thrill. Na dany film możemy zagłosować w ankiecie, która znajduje się pod tym adresem. W pierwszej kategorii możemy zagłosować aż na trzy filmy, a w kolejnych tylko na jeden. Pobrać i obejrzeć wszystkie filmy możemy stąd. Zapraszamy to głosowania!

źródło: NetMovies.pl

komentarze [0]

THE SKURVELS z nową organizacją

dodał: Krzychu, kategoria: archiwum, 01.01.2009; 23:51

Nowy rok ledwo się zaczął, a na scenie Counter-Strike już widzimy pierwsze zmiany. Przed kilkoma godzinami mogliśmy przeczytać o nowej dywizji pl Magnetic eSports. Jakiś czas temu doszły do nas informacje o kolejnej polskiej drużynie, która zdecydowała się dojść do niemieckiej organizacji. Mowa tutaj o formacji grającej w 2. lidze HLC Amator - pl THE SKURVELS. Na polskiej scenie istnieją już jakiś czas i mają na swoim koncie kilka mniejszych i większych sukcesów. Największym osiągnięciem jest awans do finałów DigitalGames 2008 oraz zajęcie piątego miejsca w 3. lidze HLC Open. Do mniejszych sukcesów można zaliczyć pierwszą oraz drugą lokatę w trzeciej i czwartej edycji turnieju organizowanego przez nasz serwis. Organizacją, która zdecydowała się na przyjęcie Polaków jest słynąca z dywizji Unreal Tournament - de finaLity-Sports. Czy współpraca gamingu z polską drużyną ułoży się dobrze? O tym przekonamy się już wkrótce. Poniżej prezentujemy ich aktualny skład oraz wypowiedź, której autorem jest pl Adam "analizator" Sullivan.

strzałka Oświadczenie analizatora
strzałka Skład finaLity-Sports

źródło: the-skurvels.info, finality-sports.de

komentarze [5]

poprzednia < | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 |  następna >

eljot Stomatologia Częstochowa