ogólna - filmy - o stronie - polska scena - zagraniczna scena - off-topic - ligi i turnieje - software - archiwum

archiwum

jubsoN i spółka w Magnetic eSports

dodał: Morgen, kategoria: archiwum, 01.01.2009; 20:25

Przyszedł czas na pierwsze zmiany w nowym roku. Organizacja pl SPQR traci kolejną męską dywizję Counter-Strike'a. Dotychczasowy skład CS 1.6, czyli jubsoN i spółka, został przygarnięty przez inny multigaming, a mianowicie przez pl Magnetic eSports. Tak naprawdę nie wiadomo co było przyczyną tego transferu. Na stronie SPQR oraz MGS nie ma żadnych oświadczeń, które mogłyby zaspokoić naszą ciekawość. Możemy się jedynie domyślać, że "Rzymianie" dostali lepszą i bardziej opłacalną ofertę, która pozwoliła im podjąć taką decyzję. Warto też wspomnieć o tym, że SPQR znów pozostaje bez dywizji CS 1.6 - wcześniej gracze uciekli do niemieckiej organizacji KomaCrew, a dotychczasowy team do polskiego Magnetic eSports. Czy Senatus PopulusQue Romanus znajdzie w końcu team, który będzie reprezentował ich barwy na stałe? Ciężko powiedzieć. Na sam koniec przedstawiamy skład MGS.CS i oczywiście życzymy samych sukcesów w nowym roku.

strzałka Magnetic eSports.CS

źródło: magnetic-esports.net

komentarze [2]

D-Link z nową dywizją Counter-Strike!

dodał: Morgen, kategoria: archiwum, 31.12.2008; 14:05

Stało się! Organizacja pl D-Link PGS ogłosiła dziś przyjęcie pod swoje skrzydła nowej dywizji Counter-Strike. Odświeżony skład będą teraz tworzyć dawni reprezentanci KomaCrew, znani wcześniej jako pl Senatus PopulusQue Romanus. Według zarządu, Miltiades i spółka w ostatnim czasie pokazywali się z jak najlepszej strony, skutkiem czego było właśnie zainwestowanie w tę a nie inną formację. Sami zawodnicy również są bardzo zadowoleni oraz dumni z tego, że mogą reprezentować barwy PGSu, niegdyś najpopularniejszej i najlepszej organizacji związanej z platformą Counter-Strike. Chłopakom życzymy powodzenia, a na sam koniec prezentujemy skład D-Link PGS.CS. Po więcej informacji zapraszamy pod ten adres.

strzałka Skład D-Link PGS.CS

źródło: DLink-PGS.pl

komentarze [0]

UCP.MP3store eSport Club z żeńską dywizją

dodał: mcH., kategoria: archiwum, 30.12.2008; 21:41

Ostatnio coraz częściej słyszymy o nowych żeńskich zespołach, a także o nowych ligach dla płci pięknej. Dziś, czyli 30 grudnia, znana wszystkim organizacja pl UCP.MP3store eSport Club przyjęła pod swoje skrzydła dywizję Counter-Strike, w której znajdują się same kobiety. Panie reprezentowały wcześniej pl Team Amnesia, ale jak sądzi dowódca drużyny - Gosia - zarząd wyżej wymienionej organizacji nie wywiązywał się z warunków umowy. Czy po przejściu do UCP dziewczyny poczują się pewniej i będą miały lepsze predyspozycje do gry? Miejmy nadzieję, że tak. Na sam koniec prezentujemy skład nowej dywizji.

strzałka UCP.Angels

źródło: Cybersport.pl

komentarze [0]

CS16.pl z nowym sponsorem!

dodał: Krzychu, kategoria: archiwum, 30.12.2008; 09:59

Dzisiejszy ranek możemy zaliczyć do bardzo udanych dla naszego serwisu. Udało nam się nawiązać współpracę z firmą - sponsorującą między innymi znaną organizację pl Magnetic eSports. Mowa tutaj o firmie zajmującej się sprzedażą serwerów - DirektPlay.pl. W ramach partnerstwa otrzymujemy 18-slotowy serwer publiczny. Będzie to nasz drugi serwer - więcej informacji o pierwszym możecie uzyskać pod tym adresem. Miejmy nadzieję, że współpraca z tą firmą będzie układała się po naszej myśli i w przyszłości dostaniemy kolejne bonusy. Poniżej prezentujemy szczegóły oferty cenowej oraz dane techniczne maszyn.

strzałka Oferta cenowa
strzałka Dane techniczne serwerów

Finał Świętecznego Turnieju 5on5 na GameBack.net

dodał: Krzychu, kategoria: archiwum, 29.12.2008; 19:06

Już dzisiaj o godzinie 21:30 odbędzie się finał Świątecznego Turnieju 5on5 organizowanego przez zarząd strony GameBack.net. Nagrody w turnieju sponsoruje obecnie najlepsza firma sprzedająca serwery - GamesNet.pl. Drużynami, którym przyjdzie się za sobą zmierzyć są pl to Make odds even i pl divX.SportS. Mecz rozgrywany będzie systemem MR15, BO3. Mapy, które będą areną zmagań to de_inferno, de_train oraz de_dust2 (w razie remisu). Trzecie miejsce w tym turnieju zajęła formacja pl s00x5lagzz. Szczegóły dotyczące finału prezentujemy poniżej.

strzałka to Make odds even vs divX.SportS

źródło: GameBack.net

komentarze [5]

poprzednia < | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 |  następna >

eljot Stomatologia Częstochowa