ogólna - filmy - o stronie - polska scena - zagraniczna scena - off-topic - ligi i turnieje - software - archiwum

archiwum

KODE5 - przystanek Niemcy

dodał: Krzychu, kategoria: archiwum, 29.12.2008; 02:04

Po ostatnich zawirowaniach na polskiej scenie Counter-Strike wiele drużyn wyraziło chęć udziału w niemieckich eliminacjach do KODE5 Global Gaming Revolution. Możliwość gry w internetowych kwalifikacjach umożliwiły zmiany w regulaminie rozgrywek. Niemcy pozwolili na zapisywanie się także drużyn pochodzących spoza granicach ich kraju. W gronie faworytów do awansu możemy postawić pl BenQ DELTAeSPORTS COM, pl Frag eXecutors oraz mogące sprawić niespodziankę pl Betsson Voodoo Gaming. Przy tej okazji warto przybliżyć pewien fakt. Jest nim powrót dywizji Counter-Strike 1.6 do organizacji pl D-Link PGS. Czy okaże się ona tak samo dobra jak "złota piątka", która była niepodważalnym numerem jeden w Polsce i na świecie? O tym przekonamy się już podczas spotkań eliminacyjnych KODE5. Obecnie do turnieju zapisane są 33 drużyny (w tym 10 z Niemiec). Polskie formacje, które wezmą udział w kwalifikacjach, prezentujemy poniżej.

strzałka Lista polskich drużyn w KODE5 Niemcy

Powrót JMC

dodał: epy0N, kategoria: archiwum, 28.12.2008; 11:13

Zespół us Jax Money Crew po dwóch latach przerwy wraca na scenę, mając w swoim składzie takie gwiazdy jak us Michael "Method" So (wcześniej NoA i 3D) czy Justin "Sunman" Summy (wygrana na ESWC 2005 z compLexity).

strzałka Skład JMC

Prowadzącym w zespole będzie David "zid" Chin, który z całej drużyny ma stosunkowo najmniejsze doświadczenie na scenie, jednak był już strategiem w starym składzie JMC oraz w Dallas Venom.

źródło: SK-Gaming.com

komentarze [2]

Zapytaj dOKa!

dodał: Krzychu, kategoria: archiwum, 27.12.2008; 13:52

Już po świętach, więc redakcja naszego serwisu zabiera się do roboty! Przyszedł czas na coś oryginalnego, a dokładnie na wywiad z jednym z graczy pl Frag eXecutors. Zawodnikiem, który odpowie na pytania jest Artur Kaleta, znany na scenie Counter-Strike jako pl dOK.

Wywiad zostanie przeprowadzony w ciekawej formie. Polegała ona będzie na zostawieniu swojego pytania w komentarzu, a następnie redakcja wybierze najciekawsze z nich i przekaże je dOKowi. Czas na wysyłanie pytań macie do niedzieli - 28 grudnia, do godziny 23:59. Pamiętajcie - jest to szansa, aby zapytać o coś jednego z lepszych graczy na polskiej scenie Counter-Strike 1.6! Zapraszamy do pisania komentarzy!

UPDATE: Wywiad został już dodany! Wszystkich zainteresowanych zapraszamy pod ten adres. Warto też dodać, że dzięki uprzejmości Artura, na naszej stronie znalazł się jego config z CS'a - dOK config DOWNLOAD.

Team Alternate w czwórkę!

dodał: Krzychu, kategoria: archiwum, 25.12.2008; 17:23

Wczoraj doszła do nas kolejna wiadomość z zagranicznej sceny Counter-Strike dotycząca zmian w składzie. Tym razem padło na niemiecką drużynę - de Team Alternate. Zespół opuścił de Martin "fleks" Wehrmann. Jego przygoda z formacją nie trwała długo, bowiem grał on w niej tylko od września bieżącego roku. Zajął wtedy miejsce de Davida "CHEF-KOCH" Nage. Wpływ na roszady w składzie miały na pewno kiepskie występy na takich imprezach jak World Cyber Games oraz czy Rekrut.ru. Miejsce po fleksie najprawdopodobniej wypełni de Roman "roman" Ausserdorfer, który aktualnie reprezentuje TBH.eSports. Poniżej prezentujemy aktualny - czteroosobowy skład de Team Alternate.

strzałka Line-up Team Alternate

źródło: HLTV.org

komentarze [0]

Kolejne zmiany w BSTR.Girls

dodał: Morgen, kategoria: archiwum, 24.12.2008; 10:59

Kilka dni temu informowaliśmy Was o zawirowaniach dotyczących zespołu pl BSTR.Girls. Wtedy to ekipę opuściła HaShi., a na jej miejsce przyjęto dwie nowe zawodniczki - Yunę oraz Bandycię. Tym samym, skład BSTR.Girls liczył sześć członkiń. Dziś ta informacja przeszła do historii, ponieważ jedna z dziewcząt, a dokładnie pl ba2ka, została wyrzucona z drużyny. Powodem takiej decyzji zarządu były złe wyniki ba2ki oraz jej nieodpowiednie podejście do gry. Na sam koniec oświadczenie Aniołeczka - menadżerki formacji, oraz obecny line-up BSTR.Girls.

strzałka Oświadczenie Anioleczka
strzałka Obecny line-up BSTR.Girls

źródło: BezStrachu.pl

komentarze [1]

poprzednia < | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 |  następna >

eljot Stomatologia Częstochowa