ogólna - filmy - o stronie - polska scena - zagraniczna scena - off-topic - ligi i turnieje - software - archiwum

archiwum

Życzymy wszystkim Wesołych Świąt!

dodał: Redakcja, kategoria: archiwum, 24.12.2008; 10:42

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, w imieniu całej redakcji, życzymy Wam śniegu po nerki, wesołej pasterki, do nieba choinki, wędzonej szynki, Świętego w kominie, prezentów po szyje, dużego bałwana, zabawy do rana, tarzania się w śniegu, mniej życia w biegu, w karpiu mało ości, dużo, dużo gości, słodkiego winka, ciepłego kominka, potęgi miłości, uśmiechu i radości, na dobranoc buziaczka od kochanego misiaczka, i szczęśliwego wskoku do Nowego Roku!

Wywiad z jubsoNem od ESL

dodał: Krzychu, kategoria: archiwum, 23.12.2008; 22:59 Dwa dni temu na stronie Electronic Sports League ukazał się wywiad z graczem pl Senatus PopulusQue Romanus - pl Sławkiem "jubsoN" Drygalskim. Od kiedy rozgrywki ESL Pro Series weszły w decydującą fazę, każdy zespół walczy o możliwość wyjazdu na finały lanowe do Warszawy. W wywiadzie udziela odpowiedzi na wiele nurtujących pytań. Opowiada między innymi o dotychczasowych spotkaniach, nadziejach związanych z awansem na lany oraz o tym jak układa im się współpraca z nową organizacją. Nie owijając w bawełnę - poniżej podajemy link do wywiadu.

źródło: ESL.eu

komentarze [0]

EYEsports pozyskuje dwóch nowych graczy

dodał: L337 Crew, kategoria: archiwum, 23.12.2008; 15:00

Ostatnio informowaliśmy o odświeżeniu składu w rosyjskim zespole ru Virtus.Pro, do którego dołączyło dwóch graczy drugiego, czołowego zespołu z Rosji - EYEsports. Miejsca po "diNGo" i "Xenitron" zajmą Alexey "Flatra" Zlobich i Edward "edik" Ivanov, którzy występowali ostatnio na WCG 2008 pod banderą mixowego teamu PUTb.

strzałka Lineup EYEsports

Warto dodać, że jest to kolejny wschodni zespół, który decyduje się na zawodników z jednego państwa, bowiem już wcześniej podobny krok podjęły takie ekipy jak Amazing Gaming, KerchNET czy ostatnio Virtus.Pro.

Konkurs od Cybersport.pl

dodał: Krzychu, kategoria: archiwum, 23.12.2008; 01:23

Wczorajszego wieczoru, około godziny 19:00 na stronie Cybersport.pl ukazał się news informujący nas o zbliżających się dwóch konkursach. Mowa tutaj o Gwiazdkowym i Noworocznym. Łączna pula nagród to aż 1000 zł! Aby móc walczyć o wygraną należy odpowiedzieć na 10, dosyć trudnych pytań. Obejmują one informacje z zakresu wielu scen (Counter-Strike, WarCraft 3, America's Army). Warto wspomnieć, że wszystkie odpowiedzi znajdują się na stronie Cybersportu, wystarczy tylko dobrze poszukać. Przygotowanych zostało 10 nagród - 5 do konkursu Gwiazdkowego i 5 do Noworocznego. Listę upominków prezentujemy poniżej.

strzałka Nagrody w Konkursie Gwiazdkowym

Zasady zabawy oraz link do pytań można znaleźć pod tym adresem. Zachęcamy do wzięcia udziału w zabawie!

źródło: Cybersport.pl

komentarze [0]

kuben z nową drużyną pnie się w górę!

dodał: Krzychu, kategoria: archiwum, 22.12.2008; 23:31

Nie tak dawno, głośno było o rozstaniu się pl Jakuba "kubena" Gurczyńskiego z obecnie najlepszą polską formacją - pl MeetYourMakers. Krótko po odejściu Kuba wraz ze swoimi kolegami postanowił założyć nową drużynę (mix), a mianowicie pl tim Toruń. Składa się ona z pięciu zawodników, w których skład wchodzi także rezerwa, pochodzących z pięknego miasta jakim jest Toruń. Jak na razie grają oni w ESL 5on5 MR12 Ladder Polska i radzą sobie całkiem nieźle. Na swoim koncie mają rozegranych 16 spotkań (14 wygranych, 1 remis, 1 porażka) i plasują się na bardzo dobrej, 18 pozycji. Czy drużyna ta przerodzi się w coś poważnego i zaczną grać w HLC czy też ESL Amateur Series? Czy pozostanie zwykłym, koleżeńskim mixem? O tym dowiemy się prawdopodobnie już w okolicach stycznia, gdy ruszą zapisy do Heyah Logitech Cybersport powered by Komputronik. Miejmy nadzieję, że za jakiś czas kubena i spółkę zobaczymy na pierwszej pozycji w ladderze 5on5 MR12 ESL.

strzałka Skład tim Toruń

źródło: ESL.eu

komentarze [11]

poprzednia < | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 |  następna >

eljot Stomatologia Częstochowa