ogólna - filmy - o stronie - polska scena - zagraniczna scena - off-topic - ligi i turnieje - software - archiwum

archiwum

EAS: Team-amnesia.pl vs Betsson Voodoo Gaming

dodał: Krzychu, kategoria: archiwum, 21.12.2008; 11:30

Dzisiaj o godzinie 18:00 będziemy mieli okazję zobaczyć dość ciekawy mecz w ramach drugiej kolejki ESL Amateur Series. pl Team-amnesia.pl zmierzy się z jednym z lepszych zespołów na polskiej scenie Counter-Strike - pl Betsson Voodoo Gaming. Przypomnijmy, że to własnie BVG zajęło 2. miejsce w prestiżowym turnieju lanowym - Allegra 2k8. Obydwa zespoły mają na swoim koncie po jednym zwycięstwie w EAS i na pewno dzisiaj ze wszystkich sił powalczą o punkty. Z oświadczenia przedmeczowego od XxX możemy dowiedzieć się, że nie znają przeciwnika i będą grali przeciwko niemu pierwszy raz. Czy slynd i spółka zaskoczą czymś rywala i zdołają wygrać mecz? O tym przekonamy się już dziś około godziny 19:00 (po spotkaniu). Poniżej prezentujemy szczegółowe informacje dotyczące pojedynku.

strzałka Team-amnesia.pl vs Betsson Voodoo Gaming

źródło: ESL.eu

komentarze [2]

Zmiany w żeńskim BSTR

dodał: Morgen, kategoria: archiwum, 20.12.2008; 20:27

Kolejne zmiany w składzie, tym razem wszystko dotyczy żeńskiej sceny CS'a, a dokładniej - zespołu pl BezStrachu. Dowiedzieliśmy się, że z powodu braku dostępu do internetu formację opuściła zawodniczka o nicku pl HaShi., a w jej miejsce przyjęto dwie nowe twarze - pl Yunę oraz pl Bandycię. Na dzień dzisiejszy BSTR.Girls posiada aż sześć reprezentantek, więc pozostaje pytanie: kto przejdzie na rezerwę? Bardzo możliwe, że nikt, ponieważ nieoficjalnie wiadomo, że z formacji ma zostać usunięta jedna z dziewczyn - która? Tego powinniśmy dowiedzieć się jeszcze w tym roku ;-) Na sam koniec prezentujemy wypowiedzi dwóch nowych zawodniczek oraz obecny line-up BSTR.Girls.

strzałka Wypowiedź Yuny
strzałka Wypowiedź Bandyci
strzałka Nowy skład BSTR.Girls

źródło: BezStrachu.pl

komentarze [0]

Virtus.Pro odświeża swój line-up

dodał: Morgen, kategoria: archiwum, 20.12.2008; 19:55

Jeszcze dziś mogliśmy usłyszeć o nowym składzie zespołu br Made in Brazil na rok 2009. Jednak nie tylko miBr został odświeżony, bowiem na rosyjskiej scenie Counter-Strike'a również doszło do pewnych zawirowań. Brali udział w turnieju Rekrut.ru Championship 2008, gdzie w wielkim finale przegrali z duńską formacją mTw.dk. Zajęli drugie miejsce na podium, zgarniając przy tym 6.560 USD. O kim mowa? Jak się zapewne domyślacie - o formacji ru Virtus.Pro, która straciła dzisiaj trzech zawodników - Ioan'a "Edward" Sukhariev'a, Danylo "Zeus" Teslenko oraz Mykhailo "Kane" Blagin'a. Na ich miejsce przyjęto byłego gracza drużyny Amazing Gaming - Dmitri'a "hooch" Bogdanov'a, a także dwóch reprezentantów EYEsports - Denisa "diNGo" Kolomenskiy'ego i Ivana "Xenitron" Totskiy'ego. Dzięki tym roszadom, line-up Virtus.Pro składać się będzie z samych Rosjan. Na sam koniec nie pozostaje nam nic innego jak tylko życzyć chłopakom powodzenia!

strzałka Nowy skład Virtus.Pro

źródło: HLTV.org

komentarze [0]

Made in Brazil zmienia skład

dodał: Krzychu, kategoria: archiwum, 20.12.2008; 11:27

Znana południowo-amerykańska formacja, chyba najlepsza w swoim regionie - br Made in Brazil - po nie najlepszych występach na ostatnich turniejach postanowiła coś zmienić. Miejsce dotychczasowego lidera, br Bruno "bit" Lima, zastępuje powracający po ponad półtorarocznej przerwie, utalentowany br Carlos "KIKOOOO" Segal. To właśnie dzięki niemu ekipa z Brazylii zdobyła pierwsze miejsce na Electronic Sports World Cup 2006. Czy ten skład pozwoli znów sięgnąć im po najwyższe trofea? O tym najwcześniej przekonamy się podczas światowych finałów Extreme Masters III w Hanowerze. Trwać one będą od 6. do 8. marca 2009 roku. Poniżej prezentujemy skład br Made in Brazil na nowy, 2009 rok.

strzałka Odświeżony skład Made in Brazil

źródło: HLTV.org

komentarze [0]

ESL Female: D-Link PGS vs FX No Mercy Girls

dodał: Morgen, kategoria: archiwum, 20.12.2008; 08:29

Dzisiejszego wieczoru o godzinie 17:00 czeka nas spotkanie w ramach ligi ESL Female Gaming League, czyli rozgrywkach, gdzie udział biorą same żeńskie zespoły. Mecz zostanie rozegrany na zasadach BO3 (pierwsza mapa de_dust2), a naprzeciw siebie staną takie formacje jak pl D-Link PGS oraz pl FX No Mercy Girls. Warto wspomnieć, że w innych rozgrywkach przeznaczonych tylko dla dziewcząt - NetSeries League - shilla i spółka pokonała No Mercy Girls wynikiem 23:7, choć w tamtym starciu była to mapa de_inferno. Jak będzie tym razem? Przekonajcie się sami - relację z tego pojedynku zobaczycie na antenie HeadShot TV w niedzielę o godzinie 17:00. Zapraszamy!

strzałka D-Link PGS vs FX No Mercy Girls

źródło: ESL.eu

komentarze [5]

poprzednia < | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 |  następna >

eljot Stomatologia Częstochowa