ogólna - filmy - o stronie - polska scena - zagraniczna scena - off-topic - ligi i turnieje - software - archiwum

archiwum

GamePlay.TV bez dywizji CS 1.6

dodał: Krzychu, kategoria: archiwum, 18.12.2008; 17:33

Jakiś czas temu zakończyła się nie trwająca długo, bo tylko dwa miesiące, przygoda fińskiej piątki z rosyjską organizacją ru GamePlay.TV. Trafili do niej krótko po odejściu od niemieckiego gamingu de ROCCAT. Powodem zerwania kontraktu były problemy finansowe GP.TV. Nie oferowali oni prawie nic (oprócz wyjazdu do Los Angeles na ESL Extreme Masters III). Obietnic było wiele, a skończyło się na niczym. Finowie znów są na lodzie i szukają sobie nowego miejsca. Czy poszukiwania nowej organizacji potrwają długo? O tym przekonamy się już za jakiś czas. Poniżej prezentujemy aktualny skład ex. GamePlay.TV.

strzałka Line-up GamePlay.TV

źródło: HLTV.org

komentarze [0]

ESL Extreme Masters III: XLBet.ATS vs SPQR

dodał: Morgen, kategoria: archiwum, 18.12.2008; 17:29

Dzisiejszego wieczoru, a dokładnie o godzinie 21:00, będziemy mieli okazję zobaczyć kolejny pojedynek Polaków w ramach ESL Extreme Masters III. Dawne JustPlay.cs, czyli obecne pl Senatus PopulusQue Romanus, zmierzy się z duńską drużyną dk XLBet.ATS. Mecz zostanie rozegrany systemem MR15 BO3, a pierwszą mapą będzie de_nuke. Warto wspomnieć o tym, iż poprzednie spotkanie SPQR z hiszpańskim x6tence zostało odwołane, ponieważ cała strona ESL wraz ze wszystkimi plikami była przenoszona na nowy serwer. Miejmy nadzieję, że tym razem obejdzie się bez takich niespodzianek!

strzałka XLBet.ATS vs Senatus PopulusQue Romanus

Urodziny Morgena!

dodał: Redakcja, kategoria: archiwum, 18.12.2008; 10:18

Nadszedł dzień, na który długo czekałeś. Byłeś dzieckiem a dorosły się stałeś. Dziś świat otwiera przed Tobą drzwi do kolorowych, choć poważnych dni. Wielka radość i sielanka, możesz szaleć aż do ranka. Koniec barier, ograniczeń. Być dorosłym - to jest życie.

Wszystkiego najlepszego z okazji 18-tych urodzin, dużo zdrowia szczęścia i wszystkiego czego zapragniesz życzy cała redakcja oraz czytelnicy CS16.pl. Sto lat Morgen!

Zmiany w Bez Strachu

dodał: Krzychu, kategoria: archiwum, 16.12.2008; 20:29

Jakiś czas temu do znanej polskiej organizacji - pl Bez Strachu dołączyła nowa dywizja Counter-Strike 1.6. Byli nią gracze ex. KHAOTiC. Jednak gra w pełnym składzie nie trwała długo... Po około dwóch tygodniach zespół opuścił czołowy zawodnik, a mianowicie pl Tomasz "NEMEk" Wielgat. Okoliczności jego rozstania z drużyną nie zostały podane na oficjalnej stronie multi-gamingu. Nowym graczem został znany niegdyś, powracający po przerwie pl Piotr "SpoXsteR" Hołuj. Nieco wątpliwości może natomiast rozjaśnić wypowiedź pl Marcina "d.U.d" Grzegorzewskiego. Poniżej prezentujemy słowa, które wypowiedział d.U.d oraz aktualny skład formacji.

strzałka Wypowiedź d.U.d'a
strzałka Skład Bez Strachu

źródło: BezStrachu.pl

komentarze [0]

Wyniki konkursu GotFrag

dodał: epy0N, kategoria: archiwum, 16.12.2008; 16:53

Wyłonieni zostali laureaci konkursu organizowanego przez serwis GotFrag.com. Przypomnę, że uczestnicy mieli wykonać fragmovie, w którym znajdą się wyłącznie akcje z pistoletami.

Wszystkie pracę finałowe były bardzo ciekawe i interesujące. Wśród nich znalazła się także polska prodkucja autorstwa Leszka "Vdr" Kluska - Bullet With Your Name, która niestety nie zajęła żadnego miejsca na podium. TOP 3 prezentujemy poniżej.

  1. DchozN (DchozN - Pistol Project)
  2. zeun (Pistolero)
  3. skolpojkarna (Only Pistols)

źródło: GotFrag.com

komentarze [1]

poprzednia < | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 |  następna >

eljot Stomatologia Częstochowa