ogólna - filmy - o stronie - polska scena - zagraniczna scena - off-topic - ligi i turnieje - software - archiwum

archiwum

Winter Cup by pain-factory.pl

dodał: Krzychu, kategoria: archiwum, 16.12.2008; 08:18

Mało znany serwis - Pain-Factory - wczorajszego wieczoru ogłosił rozpoczęcie zimowego turnieju w Counter-Strike 1.6 5on5. 14 grudnia po południu rozpoczęły się zapisy, a dziś mamy już ponad 50 zapisanych zespołów. Przewidywana liczba klanów to 64. Walczyć one będą o nagrody sponsorowane przez firmy: pukawka.pl oraz ex88.pl. Nagrody przedstawiamy poniżej.

strzałka Nagrody w lidze

Na sam koniec warto dodać, że finał turnieju transmitowany będzie przez HeadShotTV. Zapraszamy do zapisów, które znajdują się pod tym adresem.

źródło: Informacja prasowa

komentarze [0]

Startuje XII edycja ClanBase Nations

dodał: Krzychu, kategoria: archiwum, 15.12.2008; 17:29

Wczoraj wieczorem administratorzy jednej z najpopularniejszych lig e-sportowych ogłosili, że 14 stycznia 2009 roku rozpoczną się eliminacje do dwunastej już edycji popularnego turnieju ClanBase Nations. W ostatnich dwóch edycjach zwyciężali zawodnicy z Niemiec. Absolutnymi rekordzistami pod względem wygranych są Szwedzi - 5 tytułów. Ostatni udany występ Polaków miał miejsce w IX edycji, kiedy to ulegając właśnie Szwecji zajęliśmy bardzo dobrą drugą lokatę. Sezon zasadniczy zaczyna się 26 stycznia 2009 i to on ma dostarczyć nam największych emocji. Przypomnijmy, że w reprezentacji może grać tylko trzech zawodników z jednej drużyny. Do tej pory była to trójka z pl MeetYourMakers i dwóch zawodników z pl Frag eXecutors oraz pl BenQ DELTAeSPORTS.COM. Tym razem skład może być o wiele mocniejszy - kuben po odejściu z MYM może wraz z trzema kolegami z byłej drużyn reprezentować narodowe barwy. Kapitanem reprezentacji zostaje pl Mateusz "OzoN" Głowiński (menadżer Frag eXecutors).

źródło: clanbase.ggl.com

komentarze [0]

Amazing Gaming bez hooch'a

dodał: mcH., kategoria: archiwum, 15.12.2008; 17:05

Znana ukraińska organizacja ua Amazing Gaming straciła jednego gracza. Mówimy tu dokładnie o Dmitri'u "hooch" Bogdanov'owie, który po zakończeniu rozgrywek Rekrut.ru Championship 2008 zdecydował, że odchodzi z zespołu, ponieważ nie osiągnęli zbyt dużo we wcześniej wspomnianym turnieju. Dołączył do AG w Marcu, gdzie uzupełnił lukę po Taras'ie "craft1k" Voytenko. Jak wiemy w zespole pozostało tylko trzech graczy, gdyż Areseniy "Esenin" Trynozhenko jest w drużynie tylko na próbę. Może dzięki temu, że Amazing Gaming zostało we trójkę, Esenin zostanie w zespole na stałe, zobaczymy. Poniżej przedstawiamy aktualny line-up.

strzałka Skład Amazing Gaming

źródło: HLTV.org

komentarze [0]

ESL Extreme Masters III: x6tence vs SPQR

dodał: Morgen, kategoria: archiwum, 15.12.2008; 09:40

Dzisiejszego wieczoru, a dokładnie o godzinie 21:00, będziemy mieli okazję zobaczyć kolejny pojedynek Polaków w ramach ESL Extreme Masters III. Dawne JustPlay.cs, czyli obecne pl Senatus PopulusQue Romanus, zmierzy się z hiszpańskim zespołem es x6tence. Mecz zostanie rozegrany systemem MR15 BO3, a pierwszą mapą będzie de_train. Warto wspomnieć, iż jak dotąd SPQR nie wygrało w swojej grupie jeszcze żadnego spotkania. A jak poradzą sobie tym razem? Miejmy nadzieję, że sobie poradzą. Trzymamy kciuki!

strzałka x6tence vs Senatus PopulusQue Romanus

źródło: HLTV.org

komentarze [0]

SPQR z żeńską dywizją Counter-Strike

dodał: Morgen, kategoria: archiwum, 15.12.2008; 09:15

Ostatnio coraz częściej słychać o rozwoju żeńskiej sceny Counter-Strike'a w Polsce. Nie tak dawno powstał specjalny serwer przeznaczony dla dziewcząt, a jeszcze wcześniej mogliśmy usłyszeć o nowych ligach: Female Gaming League oraz Net Series League CS 1.6 Female - również przeznaczonych dla płci pięknej. Wczorajszego dnia znowu poszło coś do przodu. Dobrze znana organizacja pl Senatus PopulusQue Romanus przyjęła pod swoje skrzydła jeszcze jedną dywizję CS 1.6! Obok jubsoNa i spółki, barwy SPQR będzie reprezentował także żeński team - pl SPQR.Feminists, składający się oczywiście z samych dziewczyn. Nie da się zaprzeczyć temu, iż takie zachowanie multigamingu może jedynie przynieść mu same korzyści. Jak poradzą sobie dziewczyny pod nową banderą? Tego powinniśmy dowiedzieć się już niebawem. Na sam koniec prezentujemy skład SPQR.Feminists.

strzałka Skład SPQR.Feminists

źródło: SPQR.pl

komentarze [2]

poprzednia < | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 |  następna >

eljot Stomatologia Częstochowa