ogólna - filmy - o stronie - polska scena - zagraniczna scena - off-topic - ligi i turnieje - software - archiwum

archiwum

Finał LB i WB w WCG

dodał: Krzychu, kategoria: archiwum, 24.08.2009; 11:15

Już dzisiaj o godzinie 20:00 odbędą się finały drabinki wygranych i przegranych w ramach eliminacji do lanowych finałów World Cyber Games. W loser brackets zmierzą się zespoły - pl BenQ DELTAeSPORTS.COM oraz pl RADIANCE, nastomiast w WB na przeciw siebie staną pl in articulo mortis! oraz pl Universal Soldiers. Pierwszy mecz powinien zakończyć się gładkim zwycięstwem DELCIAKÓW. W drugim spotkaniu na pewno nie zabraknie emocji, gdyż obydwie formacje są bardzo silne. Areną zmagań w obu meczach jest mapa de_inferno. Nie pozostaje nam nic innego niż zaprosić Was na godzinę 20:00 przed Wasze monitory do oglądania HLTV.

strzałka BenQ DELTAeSPORTS.COM > RADIANCE
strzałka Universal Soldiers > in articulo mortis!

źródło: wcg.com.pl

komentarze [3]

mousesports wygrywa Global Challenge

dodał: Pluto, kategoria: archiwum, 24.08.2009; 11:04

W niemieckiej Kolonii, dnia wczorajszego w godzinach popołudniowych zakończył się wielki finał zagranicznego lana. Reprezentanci drużyny de mousesports w drodze do finału i samym finale nie mieli sobie równych. W pierwszym meczu zmierzyli się ze szwedzką potęgą se fnatic, wygrywając to spotkanie 2:0 na mapach de_nuke oraz de_dust2. W drugim meczu, o pierwsze miejsce cyx i spółka stawili czoła duńskiej organizacji dk mTw. Po mapach de_nuke i de_train był remis, wiec gracze zaczęli się przygotowywać do trzeciej mapy którą była de_dust2. Ostatnia mapa zakończyła się wynikiem 16:13 na korzyść "myszek" i to oni zdobyli pierwszą nagrodę - 4.000$.

strzałka Klasyfikacja końcowa

Wywiad z bitem - polskie tłumaczenie

dodał: Krzychu, kategoria: archiwum, 21.08.2009; 13:23 Jakiś czas temu na łamach serwisu HLTV.org ukazał się wywiad z graczem brazylijskiego zespołu - br FireGamers, a dokładniej br Bruno "bit" Fukuda. Jako iż nie każdy ma opanowane języki obce, redakcja serwisu GameBack.net postanowiła spolszczyć wywiad, którego autorem jest MIRAA. Jeśli chodzi o tłumaczenie nikt nie powinien mieć większych zastrzeżeń, ponieważ jest ono przygotowane dość solidnie. Z treści wywiadu możemy dowiedzieć się kilku rzeczy dotyczących GameGun Mexico, zmiany organizacji oraz postawie podczas KODE5. Do przeczytania wywiadu zachęcamy każdego, a link zamieszczamy poniżej.

źródło: gameback.net

komentarze [0]

Polska vs Niemcy w ramach ENC

dodał: Pluto, kategoria: archiwum, 21.08.2009; 13:11

Już jutro, czyli 22 sierpnia o godzinie 9:30 odbędzie się mecz z udziałem naszych rodaków grających w Counter-Strike. Zmierzą się w nim z bardzo silną drużyną z Niemiec. Nasi zachodni sąsiedzi są ostatnią przeszkodą naszych reprezentantów w drodze do finału. Finały European Nations Championship 2009 rozgrywane są w Niemczech, a dokładniej w Kolonii. Miejmy nadzieję, że w tym roku to nam, Polakom przypadnie tytuł mistrza Europy. Nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić Was do oglądania meczu na HLTV. Powodzenia Neo i spółka.

strzałka Polska < Niemcy

Znamy grupy na WCG Chiny

dodał: Krzychu, kategoria: archiwum, 19.08.2009; 23:55

Chińskie kwalifikacje do World Cyber Games 2009 zaczynają się już w ten weekend. W krajowych eliminacjach weźmie udział osiem drużyn, które podzielone zostały na dwie grupy. Z każdej z nich awansują po dwie najlepsze formacje. Faworytami turnieju, który zaczyna się w ten piątek jest z całą pewnością drużyna - cn wNv.cn. Całość trwać będzie trzy dni - w piątek faza grupowa, w sobotę półfinały, natomiast wielki fianł odbędzie się w niedziele. Nie przedłużając więcej poniżej zamieszczamy grupy turnieju.

strzałka Grupa A
strzałka Grupa B

źródło: hltv.org

komentarze [0]

poprzednia < | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |  następna >

eljot Stomatologia Częstochowa