ogólna - filmy - o stronie - polska scena - zagraniczna scena - off-topic - ligi i turnieje - software - archiwum

archiwum

Wywiad z rDh

dodał: Krzychu, kategoria: archiwum, 19.08.2009; 23:39 Kilka godzin temu, na stronie Cybersport.pl ukazał się obszerny wywiad z zawodnkiem polskiej formacji - pl BenQ DELTAeSPORTS.com - Marcinem "rDh" Rutkowskim. Podczas czytania tekstu możemy dowiedzieć się kilku rzeczy dotyczących zmian w składzie, wyjazdu do Hiszpani oraz postawy na poszczególnych turniejach. Na samym końcu 21-letni zawodnik z Torunia informuje nas o swoich planach na przyszłość związnych z graniem. Całość czyta się bardzo przyjemnie, a pytania oraz odpowiedzi są bardzo konkretne. Link do wywiadu podajemy poniżej.

źródło: Cybersport.pl

komentarze [0]

DELTA vs ANNAPOLIS - powtórka z rozgrywki

dodał: Krzychu, kategoria: archiwum, 19.08.2009; 17:07

Dzisiaj, dokładniej o godzinie 22:00 odbędzie się spotkanie w ramach eliminacji do WCG 2009. Chodzi tutaj o ćwierćfinał drabinki przegranych, w którym spotkają się dwa mocne zespoły - pl BenQ DELTAeSPORTS.COM oraz pl ANNAPOLIS. Jest to drugie spotkanie tych formacji w ramach tegorocznych kwalifikacji. W pierwszym z nich "delciaki" przegrały 16:2 (zamiast ths grał S1ERGIEJSKA`JA). Kto tym razem okaże się mocniejszy? Czy ANNAPOLIS z lkz i satinem na czele czy też DELTA - tym razem w podstawowym składzie. O tym przekonamy się już dziś wieczorem podczas oglądania HLTV. Tabelkę meczową zamieszczamy poniżej.

strzałka BenQ DELTAeSPORTS.COM > ANNAPOLIS

źródło: wcg.com.pl

komentarze [2]

Złota piątka spowrotem w MYM

dodał: Krzychu, kategoria: archiwum, 18.08.2009; 21:30

Jak podaje serwis HLTV.org nasza "złota piątka", która ostatnio reprezentowała barwy niemieckiej organizacji de Wicked eSports zmieniła organizację. Ich nowym, a jednocześnie starym domem jest duński multigaming - dk MeetYourMakers. Szczegóły dotyczące odejścia, nowych warunków oraz sponsorów najprawdopodobniej poznamy w przyszłym tygodniu. Z całą pewnością jest to krok w dobrą stronę (wyższe pensje, pieniądze na wyjazdy). No i oczywiście piosenki pl Macieja "Morgen" Żuchowskiego pozostaną nadal aktualne. Poniżej, dla formalności podajemy skład MYM.

strzałka Lineup MeetYourMakers

źródło: hltv.org

komentarze [13]

Wywiad z phoen1xem w CyberTV

dodał: Krzychu, kategoria: archiwum, 18.08.2009; 16:12 Na stronie ligi Cybersportu ukazała się informacja o nowym wywiadze, który ma przeprowadzić nie kto inny niż neqs. Goścmi Piotrka tym razem będą były gracz zespołu D-Link PGS - pl Damian "phoen1x" Bonisławski oraz player FIFY - pl Cezary "KarteK" Gontarek. Rzeczą, która jest najciekawsza w całym tym przedsięwzięciu jest możliwość nadsyłania własnych pytań do wyżej wymienionych zawodników. Jeśli masz ochotę o coś spytać Damiana lub Czarka wyślij swoje pytania na maila - cybertv@cybersport.pl lub w komentarzu pod tym newsem. Czas macie do jutra, do godziny 13:00.

źródło: Cybersport.pl

komentarze [0]

Trzy ciekawe mecze w ramach WCG

dodał: Krzychu, kategoria: archiwum, 17.08.2009; 22:09

Jutrzejszego dnia, o godzinie 20:00 oraz 22:00 odbędą się trzy ciekawe mecze w ramach eliminacji do World Cyber Games 2009. Są to spotkania ćwierćfinałowe drabinki wygranych. Zespołami, które zagrają będą między innymi - pl ANNAPOLIS - formacja, która poknała DELTĘ 16:2, pl Universal Soldiers z nowym nabytkiem - amateurem oraz odświeżone i silniejsze pl in articulo mortis!. Spotkania z udziałem tych drużyn z całą penwością dostarczą wielu emocji oraz pozwolą na podpatrzenie różnych, ciekawych taktyk i zagrań. Warto dodać, że stawką eliminacji jest awans na finały lanowe, który odbędą się prawodpodobnie jesienią w Warszawie. Poniżej zamieszczamy dokładniejsze informacje o meczach i zapraszamy do oglądania.

strzałka kaiz0ku Crew > tim zaUBER
strzałka radicaL teaM < in articulo mortis!
strzałka Universal Soldiers > ANNAPOLIS
strzałka BenQ DELTAeSPORTS.COM > RIVARLY

UPDATE: Dzisiaj o 21:30 odbędzie się również mecz DELTY.

źródło: wcg.com.pl

komentarze [0]

poprzednia < | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |  następna >

eljot Stomatologia Częstochowa