ogólna - filmy - o stronie - polska scena - zagraniczna scena - off-topic - ligi i turnieje - software - archiwum

archiwum

WCG 2009 PL: BenQ DELTAeSPORTS.COM vs SAYCOM Gamer 2

dodał: L337 Crew, kategoria: archiwum, 17.08.2009; 18:40

Dzisiejszego wieczora rozegrane zostaną mecze w ramach trzeciej i ostatniej tury kwalifikacyjnej do World Cyber Games 2009 PL. Wśród nich najciekawszym będzie pojedynek pl BenQ DELTAeSPORTS.COM z pl SAYCOM Gamer 2. Rezultat spotkania nie powinien sprawić nikomu niespodzianki, jednak jeśli takowa nastąpiłaby, to "DELTA" będzie musiała pożegnać się z WCG.

Początek spotkania o 21:30, szczegółowe info oraz adres hltv znajdziecie poniżej.

strzałka BenQ DELTAeSPORTS.COM > SAYCOM Gamer 2

21 lat Internetu w Polsce

dodał: L337 Crew, kategoria: archiwum, 17.08.2009; 18:23

To właśnie 21 lat temu, 17 sierpnia 1988 roku, Polska po raz pierwszy połączyła się z Kopenhagą, za pośrednictwem łącza internetowego o prędkości 9600 bitów na sekundę (bps). Trzy lata później, dr Rafał Pietrak z Uniwersytetu Warszawskiego nawiązał łączność w oparciu o protokół TCP/IP z pracownikiem Uniwersytetu w Kopenhadze, wysyłając wiadomość pocztową (e-mail).

Początki Internetu w Polsce łączą się nierozerwalnie z działalnością naukową i środowiskami akademickimi. W raz ze zwiększającą się dostępnością, zarówno techniczną jak i cenową, a także z rosnącą ilością stron WWW dostępnych w rodzimym języku, lawinowo rosła popularność globalnej pajęczyny w Polsce. Dziś połowa Polaków ma dostęp do sieci, a większość z nich nie wyobraża sobie komunikacji, pozyskiwania informacji czy też rozrywki bez Internetu.

źródło: dobreprogramy.pl

Zmiany w D-link PGS

dodał: Pluto & L337 Crew, kategoria: archiwum, 17.08.2009; 09:55

Młody rybnicki gracz, pl Grzegorz "szpero" Dziamałek po czteromiesięcznej przerwie powraca w szeregi PGS-u. Zadebiutował w tej organizacji 30 grudnia 2008 roku. Osiemnastolatek zastąpi miejsce pl Damiana "phoen1x" Bonisławskiego, a jak podaje portal espmania.pl phoen1x nie reprezentował takiego poziomu jakiego oczekiwali koledzy z drużyny, wiec został usunięty ze składu. Miejmy nadzieje, że ta zmiana wyjdzie na dobre dla PGS-u i w nowej formacji pokaże się z jak najlepszej strony na ESL Extreme Masters IV oraz World Cyber Games 2009 Polska.

strzałka Obecny skład D-link PGS

SAYCOM GAMER 2009 - podsumowanie

dodał: L337 Crew, kategoria: archiwum, 17.08.2009; 00:37

W miniony weekend odbyła się druga edycja turnieju lanowego pl SAYCOM GAMER, organizowanego w Ostrowcu Świętokrzyskim.

W wielkim finale zmierzyły się ekipy KOBRA w składzie: mientus, Sammer, amateur, t@jni@k, @R3K_PL oraz SAYCOM.Gamer: Budyn, pater, avril, insider, hubek. Pojedynek od samego początku rozgrywany był pod dyktando graczy KOBRY, gdyż jako zwycięzcy drabinki wygranych, mieli jedną mapę "w zapasie", co prawdopodobnie wpłynęło na ich pewność siebie i dlatego szybko osiągnęli prowadzenie. Jednak po nerwowym początku w wykonaniu SAYCOM.Gamer, gracze zdołali się podnieść i nie chcieli tanio sprzedać skóry, odrabiając kolejne rundy. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 16:10 dla KOBRY i to oni zgarnęli pierwszą nagrodę.

strzałka Klasyfikacja końcowa

Skład Polski na ENC

dodał: Krzychu, kategoria: archiwum, 17.08.2009; 00:04

Wczoraj został ogłoszony skład polskiej reprezentacji, którą będziemy mogli zobaczyć podczas zmagań w ESL Nations Championship. Turniej odbędzie się w Niemczech, a dokładniej w Kolonii. Możliwość wyjazdu na event zapewnia sklep komputerowy - gGear. W składzie Polski wystąpi standardowo trzech graczy pl Wicked eSports - Neo, Loord oraz TaZ. Kolejnymi reprezentantami będą pl Artur "dOk" Kaleta z Frag eXecutors oraz mistrz AWP - pl Jarek "pasha" Jarząbkowski, który występuje w D-Link PGS. Czy ten skład sprawdzi się w walce o najwyższe trofea? Według opinii wielu osób miejsce dOka powinien zająć młody, utalentowany pl Tomasz "ths" Sopel. Czy uda im się powtórzyć sukces sprzed trzech lat i wygrać ENC? O tym przekonamy się już w najbliższym czasie.

poprzednia < | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |  następna >

eljot Stomatologia Częstochowa