ogólna - filmy - o stronie - polska scena - zagraniczna scena - off-topic - ligi i turnieje - software - archiwum

archiwum

Zmiany w CEFO

dodał: Krzychu, kategoria: archiwum, 16.08.2009; 13:22

Kilka minut temu, przeglądając relację z turnieju lanowego w Ostrowcu Świętokrzyskim - Saycom natrafiłem na składy drużyn. Kojarzony przez każdego zespół - pl Complete Equipment Fighting postanowił zmienić nieco swój skład przed tym eventem. Formację opuścili dwaj, chyba najlepsi gracze - Nemek oraz Dager*. Na nich miejsce przyszli mniej znani - GoverN oraz m@tekkk_pl. Pierwszego z nim możemy pamiętać z występów w trzeciej lidze Cybersporty w zespole - pl team Hoax, natomiast o drugim graczu nie znalazłem żadnych konkretnych informacji. Czy ten skład poprawi grę drużyny i zobaczymy ją w czołowce polskiej sceny? O tym przekonamy się po turnieju w Ostrowcu oraz podczas eliminacji do lana LC. Skład zamieszczamy poniżej.

strzałka Line-up Complete Equipment Fighting

źródło: cefomg.pl

komentarze [1]

Turniej 2on2 by UniversalSoldiers

dodał: Krzychu, kategoria: archiwum, 16.08.2009; 00:13

Znana organizacja pl UniversalSoldiers wraz z ligą ESL postanowiła zorganizować turniej 2on2 MR15 Masters. Nagrody jak na taki turniej są bardzo przyzwoite, a ilość slotów wynosi 64. Z całą pewnością jest to coś innego niż oklepane 5on5. Jak na ESL przystało "czystości" graczy pilnuje znany antyczity - Aequitas. Zapisy do turnieju znajdziecie pod tym adresem. Całość rozgrywana będzie systemem MR15 - BO1 do ćwierćfinałów, potem BO3. Czas na zapisanie swojej drużyny macie do dnia 21.08. Informacje o nagrodach prezentujemy poniżej.

strzałka Nagrody w turnieju

źródło: universalsoldiers.pl

komentarze [0]

UCP z żeńską dywizją

dodał: Krzychu, kategoria: archiwum, 16.08.2009; 00:01

Na żeńskiej scenie Counter-Strike powstała nowa drużyna. Składa się ona między innymi z zawodniczek PGS i FX. Do składu dołączyły jeszcze mało znana w świecie CS - pl Agata "Valkiria" Bielak oraz kojarzona z dawnej dywizji Fear Factory - pl Ewelina "Blondi" Szryter. Czy nowa żeńska formacja zdziała coś więcej niż poprzednie? O tym przekonamy się już w najbliższym czasie. Poniżej zamieszczamy skład, w którym dziewczyny będą występować przez najbliższe miesiące.

strzałka Line-up UCP.Mp3Store Esports Club

Zmian w SK-gaming ciąg dalszy

dodał: L337 Crew, kategoria: archiwum, 12.08.2009; 20:15

Pisaliśmy ostatnio o odejściu se Kristoffera "Tentpole" Nordlunda z drużyny se SK-gaming, będącej w ścisłej czołówce sceny Counter-Strike. Pojawiały się pogłoski o jego następcy, które właśnie znalazły swoje oficjalne potwierdzenie na stronie sk-gaming.com.

Mowa oczywiście o se Jimie Anderssonie - znanym jako "zneel". Próbkę możliwości byłego gracza se Begrip Gaming będziemy mogli oglądać już w ten weekend podczas szwedzkiego WCG.

strzałka Lineup SK-Gaming

źródło: SK-Gaming.com

komentarze [0]

Zmiany w Universal Soldiers

dodał: Krzychu, kategoria: archiwum, 12.08.2009; 18:44

Jak możemy przeczytać na łamach serwisu UniversalSoldiers.pl w tamtejszej dywizji Counter-Strike 1.6 nastąpiły małe zmiany. Z zespołu, który występuje między innymi w ESL Pro Series czy też bierze udział w eliminacjach do WCG 2009 odszedł Michał Świst, znany w wirtualnym świecie jako pl swone. Osobą, która zagra za Michała będzie kojarzony głównie z eslowego mixa - PREZESI pl Mateusz "amateur" Witkowski. Najbliższym celem formacji jest awans do polskich finałów World Cyber Games 2009. Podczas wczorajszego meczu wyeliminowali już drużynę RIVARLY (wygrana 16:7). Poniżej prezentujemy aktualny skład Universal Soldiers.cs.

strzałka Line-up US

źródło: universalsoldiers.pl

komentarze [0]

poprzednia < | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |  następna >

eljot Stomatologia Częstochowa