ogólna - filmy - o stronie - polska scena - zagraniczna scena - off-topic - ligi i turnieje - software - archiwum

archiwum

Ciekawe spotkanie w ramach WCG

dodał: Krzychu, kategoria: archiwum, 12.08.2009; 14:37

Dzisiaj o godzinie 20:00 odbędzie się bardzo ciekawe spotkanie w ramach eliminacji do World Cyber Games 2009. Drużynami, którym przyjdzie zmierzyć się ze sobą będą znane z 2 ligi. LC Amator - pl Los Angeles Police Department oraz pl in articulo mortis!. Dla zespołu neka i spółki będzie to pierwszy poważny sprawdzian po rozstaniu się z tempus moriendi. Kto okaże się lepszy? Tego dowiemy się o godzinie 20:00 podczas oglądania HLTV. Szczegółowe informacje dotyczące spotknia zamieszczamy poniżej.

strzałka Los Angeles Police Department vs. in articulo mortis!

UPDATE: adres hltv jest już dostępny. Więcej po rozwinięciu szczegółów spotkania

źródło: wcg.com.pl

komentarze [2]

Project fnatic: GeT_RiGhT

dodał: Krzychu, kategoria: archiwum, 12.08.2009; 14:25

Wczoraj w sieci ukazał się kolejny film z cyklu Project fnatic. Tym razem jego głównym bohaterem jest młody, ale utalentowany gracz - se Christopher "GeT_RiGhT" Alesund. Cały filmik trwa trochę ponad pięć minut i podczas jego oglądania możemy zobaczyć wiele ciekawych akcji z udziałem "get rajta". Fragi zebrane zostały głównie z ostatnich turniejów lanowych, w których reprezentował barwy fnatic oraz LEMONDOGS. Całość wypada bardzo dobrze i 100 procentach zadowli prawidziwych koneserów fragmovie. Filmik umieszczamy poniżej i zapraszamy do oglądania.


UPDATE: Jakby nie działał filmik na stronie odsyłamy tutaj.

źródło: SK-Gaming.com

komentarze [1]

Lista uczestinków eliminacji do WCG

dodał: Krzychu, kategoria: archiwum, 10.08.2009; 22:11

Zapisy do trzeciej tury eliminacji do World Cyber Games 2009 zakończyły się wczoraj, a pierwsze mecze w turnieju będziemy mogli oglądać już jutro. Jest to ostatnia szansa na grę w polskich finałach, które odbędą się w Warszawie. W tej edycji zagrają chyba najbardziej znane formacje, między innymi pl BenQ DELTAeSPORTS.COM, pl in articulo mortis! czy też pl Universal Soldiers. Na pewno walka o slota do turnieju lanowego będzie bardzo zacięta i ciężka. Przypomnijmy, że wyjazd do Warszawy zapewniły już sobie trzy polskie zespoły - Wicked eSports, Frag eXecutors oraz D-Link PGS. Pełną listę drużyn, które wystąpią w eliminacjach zamieszczamy poniżej.

strzałka Lista drużyn w turnieju

źródło: wcg.com.pl

komentarze [2]

SK Gaming w czwórkę

dodał: Krzychu, kategoria: archiwum, 10.08.2009; 21:56

Jak podaje serwis SK-Gaming.com z dywizji Counter-Strike, która reprezentuje barwy tej organizacji od dłuższego czasu, odszedł se Kristoffer "Tentpole" Nordlund. Powodem opuszczenie swojej drużyny były zaległości oraz opóźnienia związne z wypłatami. Jako ciekawostkę można dodać, że wyżej wymienionego gracza będzie można spotkać na kanałach IRC - #muskelbyggning i #vxo. Z całą pewnością jest to duże osłabienia dla pozostałej czwórki. Kto będzie piątym zawodnikiem? Z różnych plotek wiadomo, że będzie to zneel, który aktualnie strzela pod banderą organizacji se Begrip Gaming. Obecny skład SK-Gaming podajemy poniżej.

strzałka Lineup SK-Gaming

źródło: SK-gaming.com

komentarze [0]

tempus moriendi bez dywizji Counter-Strike

dodał: Krzychu, kategoria: archiwum, 10.08.2009; 19:29

Jak możemy przeczytać na łamach znanego serwisu eSpmania.pl, była dywizja multi-gamingu pl tempus moriendi pożegnała się z organizacją i powróciła do starej nazwy - pl in articulo mortis!. Od czasów gry w ESL Pro Series skład ulegał wielu zmianom i zapewne to było powodem odejścia z TM.

Jak za dawnych lat, kapitanem zespołu jest nie kto inny niż były admin ESL - pl Jan "nek" Przysucha, a managerem natomiast pl Piotr "neqs" Lipski. Pozostała część składu jest zupełnie nowa, a zaprezentujemy ją w dolnej części newsa. Warto dodać, że obecny skład po raz pierwszy ujrzymy w trzeciej turze eliminacji do WCG.

strzałka Line-up in articulo mortis!

źródło: eSpmania.pl

komentarze [0]

poprzednia < | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |  następna >

eljot Stomatologia Częstochowa