ogólna - filmy - o stronie - polska scena - zagraniczna scena - off-topic - ligi i turnieje - software - archiwum

Pr!nCeSsKa odpowiada

dodał: Krzychu, kategoria: archiwum, 03.03.2009; 21:25

Dzisiaj na łamach naszego serwisu ukazał się kolejny wywiad z cyklu "Z archiwum e-sportu". Tym razem przepytana została zawodniczka żeńskiej dywizji pl Bez Strachu. Mowa tutaj oczywiście o pl Sylwii "Pr!nCeSsKa" Kruszewskiej. Możemy z niego dowiedzieć się wielu informacji dotyczących jej życia prywatnego, o początkach z z "kanterem", a także co nieco o jej zespole. Warto wspomnieć, że ten wywiad jest pierwszym artykułem, który dostarczył nam RDF. Cała praca prezentuje się bardzo ciekawie, a żeby dłużej nie zanudzać odsyłamy Was pod adres podany poniżej ;-).

Komentarze

~ vaq 04.03.2009; 20:20
dukat jesli ci to nie pasuje to nie wchodz na ta strone... nikt ci nie aze tu wchodzic i tego czytac.... dla niektorych to moze byc bardzo ciekawe...
~ Hajt z Torunia 04.03.2009; 16:39
~ dukat mogę przeprowadzić z tobą wywiad to będzie coś
1 pytanie
dlaczego lubisz lody?
2 dlaczego jesteś zerem w cs-a
3 dlaczego lubisz chłopców i od kiedy to jest dopiero wydarzenie z areny cs-a
~ dukat 04.03.2009; 14:19
dajcie cos sensowniejszego a nie ciagle te wywiady z female cs. Szczerze mowiac znudzilo mi sie ogladanie tego. Caly czas te same pytania. Wywiadu niech udziela osoba do tego przeznaczona a nie gwiazda Princesska ktora opowiada o swoich poczatkach. Gowno mnie to obchodzi ^^ Na scenie dzieje sie wiecej rzeczy niz w jej zyciu.
ESL EM III

Takie moje zdanie....

autor:

treść:Redakcja serwisu CS16.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy czytelników.
eljot Stomatologia Częstochowa